Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 3, Børsåsen 7. mai 2014

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Henrik Mitchell

Frol IL

Daniel Sætermo

Frol IL

24:48

Frøydis Lullau Lorås

Frol IL

Aurora Aarsand Grøneng

Frol IL

Kristian Haugen Moe

Frol IL

Mathea L Gran

Frol IL

Thea Flakke

Frol IL

32:01

Henrik Alstad Jr

Frol IL

Magnus Frost Ravlo

Frol IL

Martin Fossen

Frol IL

Edvard Aasheim

Frol IL

31:16

Erik Imsland

Frol IL

15:08

Martine Myhr Imsland

Frol IL

13:55

Ingeborg Grønnesby

Frol IL

19:10

Magnus Heistad

Frol IL

19:26

Victoria Kulstad

Frol IL

Veronica Leithe

Frol IL

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

Sunniva Bue

Frol IL

Ingrid Øksenberg

Frol IL

Gabriel Aurstad Fridheim

Frol IL

16:32

Casper Knutli

Frol IL

33:18

Elias Halten

Frol IL

24:17

Henrik Alstad Jr

Frol IL

25:07

Lotte Kjønstad Skjerve

Frol IL

23:41

Halvor Stjern

Frol IL

20:03

Daniel Pedersen

Frol IL

26:14

Adrian Holberg Sand

Frol IL

28:22

Kaja Hamland

Frol IL

20:31

Andreas Amundal

Frol IL

17:48

Vemund Berget

Frol IL

Ane Berget

Frol IL

19:46

Arne Horn

Frol IL

12:44

Gard Okkenhaug

Frol IL

19:44

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

38:30

Jens Willem Scherjon

Frol IL

38:38

Preben Brekke Rennan

Frol IL

12:16

Nora Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

16:02

Magnus Bjørsmo

Frol IL

21:04

Håkon Knutby

Frol IL

22:38

Sigrid Knoph Bye

Frol IL

13:28

Eva Bjørsmo

Frol IL

13:40

Anna Trøite

Frol IL

22:11

Emma Trøite

Frol IL

15:14

Hedda Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

22:11

Ingrid Pedersen Fresvig

Frol IL

32:04

Hanna Vindsetmo Søberg

Frol IL

31:07

Silje Hildrum Saksvoll

Frol IL

32:22

Emma Nordbach

Frol IL

24:32

Selma Pettersen

Frol IL

Tobias Eines Andersen

Frol IL

21:59

Ida Eines Andersen

Frol IL

24:24

Gunn Mary Andersen

Frol IL

22:46

Erle Eines

Frol IL

Oskar Sandstad

Frol IL

12:08

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

12:04

Kristian Flatås

Frol IL

12:26

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

18:15

Eivind Haugnes

Frol IL

14:54

Mia Reinås

Frol IL

22:08

Brage Reinås

Frol IL

22:09

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Iver Fossen

Frol IL

18:55

Randi Ulseth

Frol IL

18:54

Johannes Matberg

Frol IL

29:39

Lene Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

30:37

Hege Berg

Frol IL

22:37

Thea Oline Granlund

Frol IL

22:33

Inger Myren

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

19:51

Daniel Alstad

Frol IL

37:04

Sigurd Vatn

Frol IL

17:22

Louise Hallset

Frol IL

31:26

Marie Wold Stavrum

Frol IL

Live Hundal

Frol IL

24:13

Vebjørn Hundal

Frol IL

21:42

Viggo Hundal

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

25:35

+0:00

2.

Thor Arne Røkke

Frol IL

25:40

+0:05

3.

Mats Okkenhaug

Frol IL

26:08

+0:33

4.

Magne Okkenhaug

Frol IL

26:11

+0:36

5.

June Munkeby

Frol IL

26:25

+0:50

6.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

30:02

+4:27

7.

Linnea Munkeby

Frol IL

30:18

+4:43

8.

Martine Myhre Hegglund

Frol IL

31:31

+5:56

9.

Ane Lynum

Frol IL

31:51

+6:16

10.

Oda Hundal

Frol IL

32:06

+6:31

11.

Anne Katrine Hundal

Frol IL

32:20

+6:45

12.

Ane Hallset

Frol IL

33:35

+8:00

13.

Linnea Sandvik

Frol IL

34:42

+9:07

14.

Maria Wold Haanes

Frol IL

34:46

+9:11

15.

Grethe Smestad

Frol IL

35:20

+9:45

96

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Rotmo

Frol IL

Steinun Indgård

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

21:08

+0:00

2.

Torbjørn Sirum

Frol IL

21:14

+0:06

3.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

25:31

+4:23

3.

Marit Myrvold

Frol IL

25:31

+4:23

5.

Ivar Reinås

Frol IL

25:52

+4:44

6.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

26:20

+5:12

7.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

26:37

+5:29

8.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

27:14

+6:06

9.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

27:34

+6:26

10.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

28:36

+7:28

11.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

29:03

+7:55

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

29:18

+8:10

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

32:23

+11:15

14.

Mette Kilskar

Frol IL

35:12

+14:04

15.

Therese Bjørhusdal

Frol IL

36:02

+14:54

16.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

36:03

+14:55

17.

Ståle Matberg

Frol IL

38:17

+17:09

91

18.

Marit Berg Ness

Frol IL

41:03

+19:55

19.

Randi Haugskott

Frol IL

41:06

+19:58

20.

Line Sundsvik

Frol IL

46:55

+25:47

21.

Mathilde Munkeby

Frol IL

47:50

+26:42

22.

Per Amdahl

Frol IL

1:00:26

+39:18

DSQ

Harald Bakken

Frol IL

22:40

88

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

39:09

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

39:06

+0:00

2.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

40:10

+1:04

3.

Anders Guddingsmo

Frol IL

41:42

+2:36

4.

Martin Grønli

Frol IL

42:50

+3:44

5.

Oddmund Steinsmo

Frol IL

45:05

+5:59

6.

Vetle Halsan

Frol IL

49:37

+10:31

7.

Petter Lynum

Frol IL

49:41

+10:35

8.

Marius Ressem

Frol IL

1:01:02

+21:56

9.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

1:09:50

+30:44

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

1:10:13

87

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

29:43

+0:00

2.

Robert Ressem

Frol IL

32:42

+2:59

3.

Arne Grevskott

Frol IL

33:35

+3:52

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

33:38

+3:55

5.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

35:52

+6:09

6.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

37:22

+7:39

7.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

38:59

+9:16

8.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

39:00

+9:17

9.

Karen Rysgård

Frol IL

42:40

+12:57

10.

Rolf Alstad

Frol IL

43:09

+13:26

11.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

46:33

+16:50

12.

Kartrine Solberg

Frol IL

46:43

+17:00

13.

Magnhild Forseth

Frol IL

50:49

+21:06

14.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:11:02

+41:19

15.

Atle Bakken

Frol IL

1:12:21

+42:38

16.

Magnhild Forseth

Frol IL

+0:0-43

16.

Anne Midtbust

Frol IL

+0:0-43

DSQ

Sara Profors

Frol IL

26:25

150 151 163 136 92 85 87

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:46

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

40:32

+0:46

3.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

41:45

+1:59

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

43:42

+3:56

5.

Øystein Haug

Frol IL

49:18

+9:32

6.

Paul Sirum

Frol IL

53:42

+13:56

7.

Gunnar Vatn

Frol IL

59:33

+19:47

8.

Vegard Ressem

Frol IL

1:05:51

+26:05

9.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

1:20:33

+40:47

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fritjof Sandstad

Frol IL

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

Terje Rennan

Frol IL

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

Trond Svanøe-Hafstad

Frol IL

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

Kristin Østraat

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2014, 13:18:17

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

165

Antall startet:

165