Klasse: Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Vetle Lysaker Norbom | Konnerud IL | 10:46 | ||||||
Ingrid Pernille Rismark | Røyken OL | 20:59 | ||||||
Tomine Ness Gundersveen | Røyken OL | 19:16 | ||||||
Thea Land | Konnerud IL | 11:50 | ||||||
Silje Carlsen | Røyken OL | 12:04 | ||||||
Mats Ishii Horni Johnsen | Røyken OL | 21:40 | ||||||
Mina Akiko Horni-Johnsen | Røyken OL | 12:35 | ||||||
Marie Kvarme | Røyken OL | 32:40 | ||||||
Ola Kjølstad | Røyken OL | 32:41 | ||||||
Nora Christine Hansen | Røyken OL | 16:00 | ||||||
Toril Berg-Domaas | Kolbotn og Skimt OL | 21:36 | ||||||
Andrea Opsahl | Røyken OL | 15:42 | ||||||
Henrik Søvern Ditmansen | Røyken OL | 43:33 | ||||||
Bendik Horgen Rasmussen | Røyken OL | 43:34 | ||||||
Silje Lu Bjørnø | Røyken OL | 18:11 | ||||||
Noa Rølles Issowitsch | Røyken OL | 19:33 | ||||||
Thea Sofie Berg | Røyken OL | 18:04 | ||||||
Thomas Adrian Berg | Røyken OL | 17:53 | ||||||
Vegard Geicke | Røyken OL | 16:26 | 100 | |||||
Celine Sanne | Røyken OL | 26:44 | ||||||
Jonas Sanne | Røyken OL | 26:59 | ||||||
Felix Mortvedt | Røyken OL | 21:39 | ||||||
Emma Berglund Sande | Røyken OL | 1:00:11 | ||||||
Alfred Berglund Sande | Røyken OL | 26:49 | ||||||
Klasse: D-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Landro Svingheim | Konnerud IL | 20:39 | +0:00 | ||||
2. | Jenny Baklid | Konnerud IL | 22:53 | +2:14 | ||||
3. | Andrea Ranvik | Konnerud IL | 22:59 | +2:20 | ||||
4. | Anniken Ranvik | Konnerud IL | 27:35 | +6:56 | ||||
5. | Anni Saarela | Konnerud IL | 30:36 | +9:57 | ||||
6. | Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 31:02 | +10:23 | ||||
7. | Stine Elene Hole | Konnerud IL | 52:05 | +31:26 | ||||
8. | Jenny Storhaug | Konnerud IL | 53:13 | +32:34 | ||||
9. | Olivia Kjølstad | Røyken OL | 53:45 | +33:06 | ||||
DNS | Thea Sildnes Baklid | Konnerud IL | ||||||
Klasse: D17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Svanberg | Røyken OL | 29:16 | +0:00 | ||||
2. | Aud Ellen Brevik | IF Sturla | 31:30 | +2:14 | ||||
3. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 31:43 | +2:27 | ||||
4. | Inger Lise R. Hole | Konnerud IL | 32:18 | +3:02 | ||||
5. | Berit Danielsen | IL Tyrving | 34:06 | +4:50 | ||||
6. | Tone Skram | Røyken OL | 34:43 | +5:27 | ||||
7. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 35:07 | +5:51 | ||||
8. | Inger-Helene Carlsen | Røyken OL | 38:28 | +9:12 | ||||
9. | Ina Cecilie Landro | Konnerud IL | 38:30 | +9:14 | ||||
10. | Annemarie Ranvik | Konnerud IL | 38:37 | +9:21 | ||||
11. | Trude Hansen | Berger og Svelvik OL | 40:19 | +11:03 | ||||
DSQ | Fride Sørensen | IF Sturla | 35:25 | 52 53 54 38 | ||||
DNS | Nora Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | ||||||
DNS | Toini Skyttersæter | Konnerud IL | ||||||
DNS | Linda Fredh | Hamar OK | ||||||
Klasse: H-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sturla Frydenlund | IF Sturla | 17:00 | +0:00 | ||||
2. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 18:23 | +1:23 | ||||
3. | Sindre Lysaker Norbom | Konnerud IL | 19:49 | +2:49 | ||||
4. | Ole Jørgen Bogen Arenth | IF Sturla | 20:14 | +3:14 | ||||
5. | Joar Gjerdahl | Berger og Svelvik OL | 21:32 | +4:32 | ||||
6. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 22:20 | +5:20 | ||||
7. | HÃ¥vard Landro Svingheim | Konnerud IL | 23:37 | +6:37 | ||||
8. | Egil Frydenlund | IF Sturla | 24:17 | +7:17 | ||||
9. | Jens Normann Eidsten | IF Sturla | 27:17 | +10:17 | ||||
10. | Vetle Lysaker Norbom | Konnerud IL | 33:34 | +16:34 | ||||
Klasse: H17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 21:01 | +0:00 | ||||
2. | Peter Carlsen | Røyken OL | 25:57 | +4:56 | ||||
3. | Nils Inge Brurberg | IF Sturla | 26:05 | +5:04 | ||||
4. | Erik Saugerud | Konnerud IL | 26:34 | +5:33 | ||||
5. | Snorre Frydenlund | IF Sturla | 27:39 | +6:38 | ||||
6. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 29:01 | +8:00 | ||||
7. | Alf Pettersen | IL Tyrving | 30:29 | +9:28 | ||||
8. | Eirik Brynildsen | Oppsal Orientering | 32:28 | +11:27 | ||||
9. | Iver Sørensen | IF Sturla | 37:14 | +16:13 | ||||
10. | Tormod Høimyr | IF Sturla | 49:37 | +28:36 | ||||
11. | Ole Johnny Bråthen | Lierbygda OL | 50:32 | +29:31 | ||||
12. | Steina Ruud | Konnerud IL | 1:02:15 | +41:14 | ||||
DNS | Morten Tangen | Hamar OK |
Sist oppdatert: | 12 mai 2014, 19:08:13 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 72 |
Antall startet: | 67 |