Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint 13. mai 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jon Strand

Kongsberg OL

DNS

Even Rennemo

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

15:05

+0:00

7:56

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

15:31

+0:26

8:10

3.

Ina Martini

Asker Skiklubb

23:59

+8:54

12:37

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

18:41

+0:00

7:11

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

18:46

+0:05

7:13

3.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

19:12

+0:31

7:23

4.

Tale Strand

Kongsberg OL

19:40

+0:59

7:33

5.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

21:16

+2:35

8:10

6.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

21:34

+2:53

8:17

7.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

22:21

+3:40

8:35

8.

Christine Hoen

Eiker OL

22:56

+4:15

8:49

9.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

23:24

+4:43

9:00

10.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

24:01

+5:20

9:14

11.

Johanne Viken Flaten

Eiker OL

24:03

+5:22

9:15

12.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

24:04

+5:23

9:15

13.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

24:55

+6:14

9:35

14.

Anni Saarela

Konnerud IL

26:17

+7:36

10:06

15.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

34:30

+15:49

13:16

16.

Thea Land

Konnerud IL

42:25

+23:44

16:18

DSQ

Jenny Baklid

Konnerud IL

17:02

109

DSQ

Helene Eger

Kongsberg OL

21:05

183

DSQ

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

33:39

35

DNS

Solveig Letmolie

Eiker OL

DNS

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

18:08

+0:00

6:42

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

19:44

+1:36

7:18

3.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

20:11

+2:03

7:28

4.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

20:13

+2:05

7:29

5.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

22:03

+3:55

8:09

6.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

22:56

+4:48

8:29

7.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

23:57

+5:49

8:52

8.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

24:21

+6:13

9:01

9.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

35:16

+17:08

13:03

DSQ

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

17:46

31

DSQ

Ane Dyrkorn

Eiker OL

19:11

106

DSQ

Kristin Smeby

Kongsberg OL

25:17

108 106

DSQ

Ingrid Letmolie

Eiker OL

26:43

106

DSQ

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

27:44

106

DNS

Fride Sørensen

IF Sturla

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

20:27

+0:00

7:03

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

21:58

+1:31

7:34

3.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

21:59

+1:32

7:34

4.

Siri Grandal

IL Tyrving

22:22

+1:55

7:42

5.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

23:04

+2:37

7:57

6.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

31:41

+11:14

10:55

7.

Linda Fredh

Hamar OK

36:26

+15:59

12:33

DSQ

Hege Kullerud

Konnerud IL

23:29

109

DNS

Tine Hansen

Modum OL

DNS

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

22:14

+0:00

7:40

2.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

22:56

+0:42

7:54

3.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

24:32

+2:18

8:27

4.

Tone Skram

Røyken OL

25:04

+2:50

8:38

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

27:19

+5:05

9:25

6.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

27:45

+5:31

9:34

7.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

33:58

+11:44

11:42

8.

Jane Rødder

Kongsberg OL

40:32

+18:18

13:58

DSQ

Isa Heggedal

Konnerud IL

21:34

112

DSQ

kari Jussie Lønning

IF Sturla

22:17

111

DSQ

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

26:49

112

DNS

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

DNS

Kristin Sørensen

IF Sturla

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Grandal

IL Tyrving

23:05

+0:00

8:32

2.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

23:27

+0:22

8:41

3.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

27:30

+4:25

10:11

DSQ

Torun Dyrkorn

Eiker OL

22:16

106

DNS

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

14:12

+0:00

7:28

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

15:55

+1:43

8:22

3.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

19:50

+5:38

10:26

4.

Sverre Strand

Lierbygda OL

20:55

+6:43

11:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:29

+0:00

6:43

2.

Sølve Drage

Kongsberg OL

19:44

+2:15

7:35

3.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

20:56

+3:27

8:03

4.

Anders Martin Jørstad

Kongsberg OL

25:20

+7:51

9:44

5.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

34:38

+17:09

13:19

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

14:50

+0:00

5:29

2.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

15:30

+0:40

5:44

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

15:46

+0:56

5:50

4.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

16:11

+1:21

5:59

5.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

17:13

+2:23

6:22

6.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:04

+4:14

7:03

7.

Nicolai Hübschle

IF Sturla

20:47

+5:57

7:41

8.

Jonas Solem Tronrud

Eiker OL

22:05

+7:15

8:10

9.

August Borgevad Kornerud

Eiker OL

24:30

+9:40

9:04

DSQ

Jørgen Baklid

Konnerud IL

15:17

106

DSQ

Tord Strand

Kongsberg OL

16:12

106

DNS

Gard Dahlen

Kongsberg OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

14:43

+0:00

5:04

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

15:22

+0:39

5:17

3.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

15:49

+1:06

5:27

4.

Einar Lund

Kongsberg OL

16:45

+2:02

5:46

5.

Erik Trøen

Modum OL

16:58

+2:15

5:51

6.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

17:22

+2:39

5:59

7.

Morten Tangen

Hamar OK

19:18

+4:35

6:39

8.

Erik Saugerud

Konnerud IL

19:35

+4:52

6:45

9.

Sigurd Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

20:48

+6:05

7:10

10.

Jørgen Teigen Søgård

Kongsberg OL

21:04

+6:21

7:15

11.

Vegard Eek

Konnerud IL

21:57

+7:14

7:34

DSQ

Eirik Stærkeby Jelstad

Modum OL

18:39

110

DNS

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

DNS

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

18:48

+0:00

6:28

2.

Peter Carlsen

Røyken OL

21:30

+2:42

7:24

3.

Olaf Haug

Konnerud IL

21:48

+3:00

7:31

4.

Ole Myklemyr

Eiker OL

26:46

+7:58

9:13

DSQ

Nils Kristian Jansen

Lierbygda OL

36:41

181

DSQ

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vári

IF Sturla

17:38

+0:00

6:31

2.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

18:31

+0:53

6:51

DSQ

Øyvind Drage

Kongsberg OL

16:28

106

DSQ

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

22:55

109 108 107 105 182 100

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Torgeir Brochman

Eiker OL

32:58

111


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2014, 17:03:34

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

116

Antall startet:

102