Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Eikermesterskap sprint 15. mai 2014

Klasse: EMSprint, 3.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

18:35

+0:00

2.

Oscar Berlin

Eiker O-lag

19:07

+0:32

3.

Severin Berglia

Modum O-lag

20:03

+1:28

4.

Jonas Tronerud

Eiker O-lag

20:08

+1:33

5.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

20:43

+2:08

6.

Eirin Haugen

Eiker O-lag

21:16

+2:41

7.

Håvard Klokkerud

Eiker O-lag

21:48

+3:13

8.

Morten Berglia

Eiker O-lag

21:56

+3:21

9.

Hanna E. Andersen

Eiker O-lag

22:34

+3:59

10.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

22:40

+4:05

11.

Thor Inge Tollehaug

Eiker O-lag

22:53

+4:18

12.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

23:16

+4:41

13.

Ida Svenne

Eiker O-lag

23:21

+4:46

14.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

23:25

+4:50

15.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

24:19

+5:44

15.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker O-lag

24:19

+5:44

17.

Calle Berlin

Eiker O-lag

24:29

+5:54

18.

Torunn Dyrkorn

Eiker O-lag

24:45

+6:10

19.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

25:38

+7:03

19.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

25:38

+7:03

21.

Gunnar Sanden

Eiker O-lag

25:44

+7:09

22.

Ivar Tyse

Eiker O-lag

26:01

+7:26

23.

August Kornerud

Eiker O-lag

26:07

+7:32

24.

Anne Marthe Peveri

Eiker O-lag

26:11

+7:36

25.

Christine Hoen

Eiker O-lag

26:25

+7:50

26.

Nina Haugen

Eiker O-lag

26:38

+8:03

27.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

27:08

+8:33

28.

Ingrid Letmolie

Eiker O-lag

27:36

+9:01

29.

Thea Molandstø

Eiker O-lag

27:58

+9:23

30.

Matrtin Torbjørnsen

Eiker O-lag

28:24

+9:49

31.

Torgeir Brochmann

Eiker O-lag

28:42

+10:07

32.

Lill Haugen

Eiker O-lag

28:52

+10:17

33.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

29:22

+10:47

34.

Solveig Letmolie

Eiker O-lag

29:51

+11:16

35.

Inger Isnes Tyse

Eiker O-lag

30:10

+11:35

36.

Silje Morlandstø

Eiker O-lag

30:58

+12:23

37.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

31:22

+12:47

38.

Tove Møller

Eiker O-lag

31:44

+13:09

39.

Eli Tufte Hanssen

Eiker O-lag

32:14

+13:39

40.

Berit Grosvold

Eiker O-lag

33:04

+14:29

41.

Helge Haga

Eiker O-lag

36:36

+18:01

42.

Kathrine Tollehaug

Eiker O-lag

37:18

+18:43

43.

Helga Peveri

Eiker O-lag

38:03

+19:28

44.

Burre Falsen Møller

Eiker O-lag

39:38

+21:03

DSQ

Erlend Steen Klokkerud

Eiker O-lag

27:31

164

DSQ

Hilde Berlin

Eiker O-lag

41:52

162

Klasse: EMsprint, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Morlandstø

Eiker O-lag

17:03

+0:00

2.

Per Ingvar Tollehaug

Eiker O-lag

19:01

+1:58

3.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker O-lag

19:38

+2:35

4.

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

20:13

+3:10

5.

Sunniva Morlandstø

Eiker O-lag

22:18

+5:15

6.

Filip August Fleischer

Eiker O-lag

24:08

+7:05

7.

Olander Fleischer

Eiker O-lag

24:20

+7:17

DSQ

Kristin Morlandstø

Eiker O-lag

22:40

150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2014, 19:16:16

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54