Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtassen, med uttak Unionsmatchen 18. mai 2014

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jostein Lian

Røyken OL

29:07

Ingrid Pernille Rismark

Røyken OL

17:34

Martin Kaiser

IF Sturla

18:39

Henrik Kaiser

IF Sturla

22:16

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

13:38

Nora Christine Hansen

Røyken OL

20:16

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

28:47

Christoffer Vråle Rønning

Konnerud IL

31:30

Vegard Geicke

Røyken OL

27:53

Celine Sanne

Røyken OL

22:03

Jonas Sanne

Røyken OL

23:01

Andrea Opsahl

Røyken OL

19:34

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken OL

19:46

Sigurd Gano Mønnich

Røyken OL

16:30

Marius Andre Rismark

Røyken OL

25:00

Tomine Gundersveen

Røyken OL

20:42

DNS

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

DNS

Ine Amalie Fjær

Røyken OL

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sunniva Morlandsto

Eiker OL

15:11

Marie Kvarme

Røyken OL

42:37

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

15:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

33:36

+0:00

2.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

39:00

+5:24

3.

Karoline Torø

Kongsberg OL

44:03

+10:27

4.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

56:07

+22:31

5.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

56:34

+22:58

6.

Taran Myhre

Kongsberg OL

58:42

+25:06

7.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:01:09

+27:33

DSQ

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

42:07

43

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

DNS

Frida Aakre

Kongsberg OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

28:39

+0:00

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

29:32

+0:53

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

30:41

+2:02

4.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

30:47

+2:08

5.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

32:16

+3:37

6.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

33:20

+4:41

7.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

34:16

+5:37

8.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

35:11

+6:32

9.

Tale Strand

Kongsberg OL

35:34

+6:55

10.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

35:40

+7:01

11.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

37:53

+9:14

12.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

38:06

+9:27

13.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

38:11

+9:32

14.

Christine Hoen

Eiker OL

42:29

+13:50

15.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

46:50

+18:11

16.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

48:31

+19:52

17.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

49:30

+20:51

18.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

51:25

+22:46

19.

Silje Morlandstø

Eiker OL

52:46

+24:07

20.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:04:33

+35:54

21.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

1:05:22

+36:43

22.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

1:10:22

+41:43

DNS

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kjelle

Røyken OL

50:27

+0:00

2.

Thea Berg

Røyken OL

1:24:09

+33:42

3.

Olivia Kjølstad

Røyken OL

1:33:31

+43:04

DNS

Ida Kristine Tandberg

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

39:03

+0:00

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

43:29

+4:26

3.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

47:22

+8:19

4.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

50:23

+11:20

5.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

52:09

+13:06

6.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

54:13

+15:10

7.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

56:47

+17:44

8.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

1:00:03

+21:00

9.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

1:00:09

+21:06

10.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

1:01:26

+22:23

DSQ

Fride Sørensen

IF Sturla

47:49

147 38

DNS

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise-Berith Lian

Røyken OL

40:40

+0:00

2.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

46:50

+6:10

3.

Jane Rødder

Kongsberg OL

58:00

+17:20

4.

Marianne Ness

Røyken OL

58:13

+17:33

Brutt

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

DNS

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Moholth

Kongsberg OL

2:23:56

+0:00

2.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

2:25:22

+1:26

DSQ

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

2:13:00

141 143 145

Klasse: D 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Bøbel

Nydalens SK

52:16

+0:00

2.

Therese Haare

Konnerud IL

52:32

+0:16

3.

Tone E Lye

IL Tyrving

56:13

+3:57

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Jakobsson

Nydalens SK

2:45:50

+0:00

2.

Marion Nilsen

Røyken OL

4:25:18

+1:39:28

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

kari Jussie Lønning

IF Sturla

2:48:49

+0:00

DSQ

Ida Syversen

Røyken OL

3:19:43

88 71 72

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

59:58

+0:00

2.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

1:01:46

+1:48

3.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

1:05:52

+5:54

4.

Tonje Vråle

Konnerud IL

1:09:25

+9:27

5.

May Ingela Hope

Modum OL

1:11:05

+11:07

6.

Tove Heimdal

Konnerud IL

1:12:19

+12:21

7.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:23:10

+23:12

8.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:25:13

+25:15

9.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

1:28:31

+28:33

10.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

1:29:07

+29:09

11.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:45:30

+45:32

DSQ

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

58:29

148 149 102 147 38 100

Brutt

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

1:44:17

147 38 100 175

Brutt

Heidi Myklemyr

Eiker OL

DNS

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

1:23:36

+0:00

2.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:33:44

+10:08

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:06:04

+0:00

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

15:37

Thomas Adrian Berg

Røyken OL

21:57

Reno Pape

Konnerud IL

15:28

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

32:14

+0:00

2.

Vetle Drage

Kongsberg OL

39:59

+7:45

3.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

40:50

+8:36

4.

Halvor Løken

Kongsberg OL

46:04

+13:50

Brutt

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

Brutt

Olav Melheim

IF Sturla

DNS

Johan Eger

Kongsberg OL

DNS

Erlend Langeggen

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

26:40

+0:00

2.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

32:12

+5:32

3.

Sølve Drage

Kongsberg OL

35:29

+8:49

4.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

47:58

+21:18

5.

Egil Frydenlund

IF Sturla

48:29

+21:49

6.

Oscar Melheim

IF Sturla

49:22

+22:42

7.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

49:45

+23:05

8.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker OL

1:01:01

+34:21

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole-Henrik Bjerknes

Røyken OL

43:16

+0:00

2.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

1:02:59

+19:43

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

46:41

+0:00

2.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

49:19

+2:38

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

50:47

+4:06

4.

Sander Arnevik

Ringerike OL

57:06

+10:25

5.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

1:05:03

+18:22

6.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

1:11:17

+24:36

7.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

1:17:40

+30:59

8.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

1:33:18

+46:37

Brutt

Jørgen Baklid

Konnerud IL

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjerknes

Røyken OL

38:23

+0:00

2.

Nils Kristian Jansen

Lierbygda OL

38:32

+0:09

3.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

55:39

+17:16

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

1:28:37

+0:00

2.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

1:36:02

+7:25

Klasse: H 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

47:46

+0:00

2.

Eirik W. Moe

Lierbygda OL

50:49

+3:03

3.

Espen Melheim

IF Sturla

1:13:09

+25:23

4.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:18:17

+30:31

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:21:51

+34:05

6.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:22:27

+34:41

7.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:24:29

+36:43

8.

Knut Langeggen

Kongsberg OL

1:26:19

+38:33

Brutt

Toralf Grande

Kongsberg OL

DNS

Iver Sørensen

IF Sturla

DNS

Øyvind Schibsted

Røyken OL

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

2:16:59

+0:00

2.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

2:39:35

+22:36

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

2:45:55

+28:56

4.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

3:17:15

+1:00:16

4.

Trygve Bryhn

Røyken OL

3:17:15

+1:00:16

6.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

4:05:09

+1:48:10

70

7.

Are Janson

Asker Skiklubb

4:25:02

+2:08:03

8.

Arne Bryhn

Røyken OL

4:25:17

+2:08:18

DNS

Øystein Sørensen

Nydalens SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg OL

1:40:24

+0:00

2.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

1:46:44

+6:20

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:58:52

+18:28

4.

Svein-Olav Torø

Kongsberg OL

2:03:10

+22:46

5.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

2:04:31

+24:07

82

6.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

2:05:24

+25:00

70

7.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

2:06:12

+25:48

8.

Ole Myklemyr

Eiker OL

2:24:13

+43:49

9.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

2:25:02

+44:38

10.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

2:25:03

+44:39

11.

Torgeir E. Andersen

Eiker OL

2:25:29

+45:05

DNS

Pål Berg

Røyken OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

44:57

+0:00

2.

Gjermund Røren

Eiker OL

46:44

+1:47

3.

Njål Svingheim

Konnerud IL

56:14

+11:17

4.

Trond Baklid

Konnerud IL

58:57

+14:00

5.

Roar Grande

Kongsberg OL

1:02:11

+17:14

6.

Per Schanche

Asker Skiklubb

1:04:24

+19:27

7.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:04:38

+19:41

8.

Gunnar Hope

Modum OL

1:04:46

+19:49

9.

Terje Næss

Fossum IF

1:07:43

+22:46

10.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:30:20

+45:23

11.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:49:34

+1:04:37

Brutt

Knut Aas

Ringerike OL

DNS

Roy Gjerding

OK Moss

DNS

Henning Dahlen

Kongsberg OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

1:00:18

+0:00

2.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:28:37

+28:19

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

1:02:14

+0:00

2.

Olaf Helgesen

Kongsberg OL

1:26:22

+24:08

3.

Leiv Hope

Kongsberg OL

1:32:54

+30:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2014, 19:16:17

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

191

Antall startet:

173