Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint Sør-Trøndelag, STAR-cup løp nr. 1 18. mai 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

10:27

10:27

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

20:04

20:04

Hallvard Hellevik

Freidig

11:59

11:59

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

17:15

17:15

Solveig Louise Nissen

Freidig

12:18

12:18

Ida Tangvold

Freidig

16:38

16:38

Annika Bjerkan

Wing OK

19:07

19:07

Tora Kittilsen

Freidig

11:04

11:04

Una Kittilsen

Freidig

10:28

10:28

Lars Endreseth baasland

Freidig

20:52

20:52

Andreas Bruun Rui

Freidig

20:54

20:54

Linnea Skaufel Simonsen

Freidig

0:00

Jakob Tangvold

Freidig

12:02

12:02

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

9:43

8:05

Ella Fiskum Ness

Freidig

11:44

9:46

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

14:24

12:00

Anna Aurora Nolte

Freidig

15:01

12:30

Silje Skaufel Simensen

Freidig

13:45

11:27

Emma Støver Wollebæk

Freidig

9:56

8:16

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

11:33

+0:00

6:47

2.

Ingri Moseid Ulven

Freidig

14:08

+2:35

8:18

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

14:41

+3:08

8:38

4.

Mari Eidsmo

Freidig

15:58

+4:25

9:23

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

16:54

+5:21

9:56

6.

Maren Viken

Byåsen IL

17:07

+5:34

10:04

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nissen

Freidig

17:04

+0:00

14:13

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:39

+0:00

7:55

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

18:38

+1:59

8:52

3.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

19:30

+2:51

9:17

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

19:46

+3:07

9:24

5.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

19:55

+3:16

9:29

6.

Dina Reitan

Freidig

22:36

+5:57

10:45

7.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

23:00

+6:21

10:57

8.

Anna Renolen

Wing OK

23:33

+6:54

11:12

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:52

+0:00

8:34

2.

Vera Melkild

Freidig

21:32

+2:40

9:47

3.

Line Sølberg

IL Leik

21:40

+2:48

9:50

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

23:03

+4:11

10:28

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:50

+4:58

10:50

6.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

24:11

+5:19

10:59

7.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

24:37

+5:45

11:11

8.

Oda Q Fossum

Freidig

24:59

+6:07

11:21

9.

Malin Opøien

OL Trollelg

25:13

+6:21

11:27

10.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

27:09

+8:17

12:20

11.

Malin Sandstad

Freidig

29:54

+11:02

13:35

12.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

30:00

+11:08

13:38

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

35:55

+17:03

16:19

DNS

Martine Klock Fleten

Wing OK

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Paulsen Aarstein

OL Trollelg

53:35

+0:00

23:17

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

17:49

+0:00

7:44

2.

Frida Sæther

Freidig

18:36

+0:47

8:05

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:57

+3:08

9:06

4.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

22:00

+4:11

9:33

5.

Maren Grande

Verdal OK

22:12

+4:23

9:39

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

28:54

+11:05

12:33

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

31:38

+13:49

13:45

DSQ

Emma Arnesen

Byåsen IL

23:01

DNS

Kristine Klock Fleten

Wing OK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

20:30

+0:00

8:54

2.

Jorunn Kvakland

NTNUI

20:50

+0:20

9:03

3.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

28:43

+8:13

12:29

4.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

31:29

+10:59

13:41

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Halden SK

16:02

+0:00

6:58

2.

Ingjerd Myhre

Järla Orientering

18:06

+2:04

7:52

3.

Hanne Sandstad

Freidig

18:25

+2:23

8:00

4.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

18:28

+2:26

8:01

5.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

18:38

+2:36

8:06

6.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

18:58

+2:56

8:14

7.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

19:15

+3:13

8:22

8.

Kari Svingheim

Frol IL

20:40

+4:38

8:59

9.

Mari Angell-Petersen

Freidig

21:24

+5:22

9:18

10.

Sara Profors

Frol IL

21:31

+5:29

9:21

11.

Ingrid Marie Dromnes

OL Trollelg

21:44

+5:42

9:26

12.

Jenny Persson

Byåsen IL

22:38

+6:36

9:50

13.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

22:54

+6:52

9:57

14.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

23:06

+7:04

10:02

15.

Mathilde Korvald Skaare

Nydalens SK

23:16

+7:14

10:06

16.

Melanie Simpson

Wing OK

23:32

+7:30

10:13

16.

Martine Åstebøl

NTNUI

23:32

+7:30

10:13

18.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

24:19

+8:17

10:34

19.

Marte Fallbakken Berge

NTNUI

24:33

+8:31

10:40

20.

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

24:43

+8:41

10:44

21.

Elise Taylor Spets

Frol IL

24:52

+8:50

10:48

22.

Thorlene Egerton

Wing OK

25:28

+9:26

11:04

23.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

27:34

+11:32

11:59

24.

Marte Bysting Willumsen

Nidarøst

33:41

+17:39

14:38

25.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

35:28

+19:26

15:25

26.

Idunn Assev

Luftkrigsskolen

36:39

+20:37

15:56

27.

Renate Evensen

Luftkrigsskolen

41:51

+25:49

18:11

28.

Anniken Eriksen

Luftkrigsskolen

44:52

+28:50

19:30

29.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

45:49

+29:47

19:55

DSQ

Gøril Rønning Sund

Frol IL

18:47

DSQ

Elin-Kristin Hem

NTNUI

22:44

141

DNS

Maja Berger

Byåsen IL

DNS

Vibeke Falck

Freidig

DNS

Katharina Rogstad

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Lillealtern

Freidig

22:45

+0:00

9:53

2.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

25:21

+2:36

11:01

3.

Ingunn Skaufel

Freidig

27:32

+4:47

11:58

4.

Kristin Sølberg

IL Leik

42:35

+19:50

18:30

5.

Ingvild Bostad

OK Nidarøst

48:40

+25:55

21:09

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:38

+0:00

9:22

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

22:47

+2:09

10:21

3.

Kari Ulseth

Freidig

23:59

+3:21

10:54

4.

Liv Tennes

Wing OK

30:24

+9:46

13:49

5.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

33:55

+13:17

15:24

DNS

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

21:55

+0:00

9:57

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:01

+1:06

10:27

3.

Sigrid Melkild

Freidig

23:26

+1:31

10:39

4.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

24:52

+2:57

11:18

5.

Tone Almås

IL Leik

25:44

+3:49

11:41

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

28:41

+6:46

13:02

7.

Mari Hoff

Byåsen IL

29:42

+7:47

13:29

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Svegård

Byåsen IL

26:43

+0:00

12:08

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

26:51

+0:08

12:12

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:25

+0:42

12:27

4.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

31:36

+4:53

14:21

5.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

47:02

+20:19

21:22

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:17

+0:00

13:18

DSQ

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:41

54

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

58:36

+0:00

27:54

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Hellevik

Freidig

12:41

10:34

Martin Moseid Ulven

Freidig

11:33

9:37

Emil Grønli

Freidig

11:35

9:39

Fredrik Bjerkan

Wing OK

11:07

9:15

Iver Dalsaune Thun

Freidig

11:08

9:16

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

11:46

+0:00

6:55

2.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

13:38

+1:52

8:01

3.

Einar Eide

Byåsen IL

13:55

+2:09

8:11

4.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:04

+4:18

9:27

5.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

21:36

+9:50

12:42

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

13:33

145

DSQ

Laurits J. Time

Freidig

14:05

145

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

14:41

145

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Asplem

Freidig

11:53

+0:00

9:54

DSQ

Oskar Tangvold

Freidig

9:32

42

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

15:04

+0:00

7:10

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:12

+0:08

7:14

3.

Lars Sandstad

Freidig

15:41

+0:37

7:28

4.

Jonas Grønli

Freidig

16:09

+1:05

7:41

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

16:30

+1:26

7:51

6.

Even Kjøsen Unsgård

IL Leik

17:29

+2:25

8:19

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:48

+2:44

8:28

8.

Jonas Vindal

Wing OK

17:59

+2:55

8:33

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

20:48

+5:44

9:54

10.

Matias Nissen

Freidig

21:20

+6:16

10:09

11.

Håkon Holstad

Freidig

23:35

+8:31

11:13

DSQ

Simen Spets Storhov

Freidig

14:07

43

DSQ

Vegard Kittilsen

Freidig

15:53

43

DNS

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

DNS

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Aanes

Freidig

14:18

+0:00

8:24

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

16:56

+0:00

7:41

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

17:28

+0:32

7:56

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

17:41

+0:45

8:02

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

18:10

+1:14

8:15

5.

Mathias Vindal

Freidig

18:34

+1:38

8:26

6.

Adrian Opheim

Freidig

20:17

+3:21

9:13

7.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

21:01

+4:05

9:33

8.

Mathias Hermstad

Freidig

22:32

+5:36

10:14

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

25:51

+8:55

11:44

10.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

29:12

+12:16

13:16

11.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

43:04

+26:08

19:34

12.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

1:00:00

+43:04

27:16

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Grande

Verdal OK

17:06

+0:00

7:26

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

15:44

+0:00

6:50

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:45

+1:01

7:16

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:34

+1:50

7:38

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

19:48

+4:04

8:36

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

20:23

+4:39

8:51

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

20:36

+4:52

8:57

7.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

21:28

+5:44

9:20

8.

Martin Løvås

OK Nidarøst

38:08

+22:24

16:34

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

25:12

43

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

18:00

+0:00

6:40

2.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

18:20

+0:20

6:47

3.

Paul Sirum

Frol IL

18:23

+0:23

6:48

4.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

18:28

+0:28

6:50

5.

Mattis Holt

Freidig

18:30

+0:30

6:51

6.

Ola Keiserås

IL Leik

29:13

+11:13

10:49

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

16:12

+0:00

6:00

2.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

16:16

+0:04

6:01

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

16:55

+0:43

6:15

4.

Simen Aamodt

NTNUI

17:02

+0:50

6:18

5.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:21

+1:09

6:25

6.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

17:33

+1:21

6:30

7.

Per Melander Often

NTNUI

17:34

+1:22

6:30

8.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

17:41

+1:29

6:32

9.

Ståle Gjelsten

NTNUI

17:53

+1:41

6:37

10.

Sindre Johannessen

Freidig

17:55

+1:43

6:38

11.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

17:58

+1:46

6:39

12.

Terje Maroni

Byåsen IL

18:12

+2:00

6:44

13.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

18:23

+2:11

6:48

13.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

18:23

+2:11

6:48

15.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:27

+2:15

6:50

16.

Andreas Magerøy

Frol IL

18:31

+2:19

6:51

17.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

18:39

+2:27

6:54

18.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

18:41

+2:29

6:55

19.

Trygve Olsen

NTNUI

19:00

+2:48

7:02

20.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

19:31

+3:19

7:13

21.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

19:37

+3:25

7:15

22.

Øystein Haug

Frol IL

19:45

+3:33

7:18

23.

Jørgen Fiskum

Frol IL

20:05

+3:53

7:26

24.

Hallvard Moian Nydal

NTNUI

20:11

+3:59

7:28

25.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

20:35

+4:23

7:37

26.

Erik Gustafsson

NTNUI

20:36

+4:24

7:37

27.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:39

+4:27

7:38

28.

Fredrik Omdal

NTNUI

20:43

+4:31

7:40

29.

Bjørn Lundanes

NTNUI

20:45

+4:33

7:41

30.

Tommy Schmid

OL Trollelg

21:12

+5:00

7:51

31.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

21:40

+5:28

8:01

32.

Simen Jevne Arnesen

NTNUI

21:49

+5:37

8:04

33.

Per Wiréhn

Byåsen IL

22:04

+5:52

8:10

34.

Snorre Hansen

Byåsen IL

22:12

+6:00

8:13

35.

Mihail Utkin

Wing OK

22:51

+6:39

8:27

36.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

23:53

+7:41

8:50

37.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

25:36

+9:24

9:28

38.

Sveinung Heide Vaskinn

Byåsen IL

28:02

+11:50

10:22

39.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

28:36

+12:24

10:35

40.

Otto A Brustad

Verdal OK

36:00

+19:48

13:20

41.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

36:43

+20:31

13:35

DSQ

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:37

46

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

DNS

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

DNS

Ola Berger

Byåsen IL

DNS

Adrian Opheim

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

17:17

+0:00

7:30

2.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

18:23

+1:06

7:59

3.

Brage Keiserås

IL Leik

18:39

+1:22

8:06

4.

Vegard Grønli

Freidig

18:40

+1:23

8:06

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

20:45

+3:28

9:01

6.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

27:16

+9:59

11:51

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

18:06

+0:00

7:52

2.

Jon Røstum

OL Gaula

18:38

+0:32

8:06

3.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

19:15

+1:09

8:22

4.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:25

+2:19

8:52

5.

Håvard Lorange

Freidig

21:01

+2:55

9:08

6.

Arild H Clausen

Freidig

21:11

+3:05

9:12

7.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

21:19

+3:13

9:16

8.

Frode Haugskott

OL Trollelg

21:41

+3:35

9:25

9.

Agnar Renolen

Wing OK

22:36

+4:30

9:49

10.

Jon Holstad

Freidig

23:02

+4:56

10:00

11.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

23:35

+5:29

10:15

12.

Jon Vindal

Wing OK

23:54

+5:48

10:23

13.

Arild Heggeset

Freidig

24:12

+6:06

10:31

14.

Roy Seland

Wing OK

24:50

+6:44

10:47

15.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

25:30

+7:24

11:05

16.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

25:44

+7:38

11:11

17.

Jan Hage

IL Leik

26:01

+7:55

11:18

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

DNS

Øystein Wiggen

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

23:43

+0:00

10:18

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

23:44

+0:01

10:19

3.

Gavin Smith

South Ribble OC

24:06

+0:23

10:28

4.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

26:06

+2:23

11:20

5.

Terje Midtbø

Wing OK

27:11

+3:28

11:49

6.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

28:23

+4:40

12:20

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

28:43

+5:00

12:29

8.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

29:52

+6:09

12:59

9.

Erik Blake

Byåsen IL

31:10

+7:27

13:33

DNS

Jostein Mårdalen

Freidig

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

22:29

+0:00

9:46

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

22:45

+0:16

9:53

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:49

+3:20

11:13

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

27:38

+5:09

12:00

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Wing OK

30:46

+0:00

13:59

2.

Rune M Holt

Freidig

47:57

+17:11

21:47

DSQ

Frank Bjarkø

Wing OK

23:09

54

DSQ

Rolf Wærnes

Orkanger IF

24:12

54

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

24:13

+0:00

11:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

26:10

+1:57

11:53

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

26:43

+2:30

12:08

4.

Anders Waage

Freidig

36:45

+12:32

16:42

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

21:37

+0:00

10:17

2.

Robert Strøm

Wing OK

22:28

+0:51

10:41

3.

Knut Skjesol

Wing OK

23:48

+2:11

11:20

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

37:41

+16:04

17:56

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

26:09

+0:00

12:27

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

26:40

+0:31

12:41

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

28:08

+1:59

13:23

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

35:29

+9:20

16:53

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

24:09

+0:00

11:30

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

32:08

+7:59

15:18

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direkte 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Simensen

Freidig

19:31

+0:00

8:29


Sist oppdatert:

29 mai 2014, 20:44:54

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

292

Antall startet:

270