Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finnemarka Vårløp 25. mai 2014

Klasse: H 19A, 9.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum O-lag

1:20:04

+0:00

2.

Dag Steinar Ragvin

Bø O-lag

1:31:02

+10:58

3.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike O-lag

1:33:56

+13:52

DSQ

Lars Steinar Hefre

Bø O-lag

36:34

36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 4...

Klasse: Aapen lang, 7.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vari

IF Sturla

1:28:01

+0:00

2.

Eirik W. Moe

Lierbygda O-lag

1:40:31

+12:30

DNS

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

DNS

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

Klasse: H 11-12, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg O-lag

30:20

+0:00

2.

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

38:29

+8:09

3.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

55:21

+25:01

DNS

Vetle Drage

Kongsberg O-lag

DNS

Olav Kristian Lund

Kongsberg O-lag

Klasse: H 13-16 C, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

39:15

+0:00

2.

Simen Ruud

Konnerud IL

46:08

+6:53

Klasse: H 13-14, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

32:39

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

42:40

+10:01

3.

Kristian Kammerud

Ringerike OL

46:14

+13:35

4.

Sølve Drage

Kongsberg O-lag

52:17

+19:38

5.

Oskar Arnevik

Ringerike O-lag

52:48

+20:09

6.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker O-lag

1:03:42

+31:03

7.

Sverre Graffer

Ringerike O-lag

2:08:33

+1:35:54

DSQ

Egil Frydenlund

IF Sturla

49:53

72 75 76 77 80

Klasse: H 15-16, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

41:11

+0:00

2.

Tord Strand

Kongsberg O-lag

42:28

+1:17

3.

Rikard Kammerud

Ringerike O-lag

43:19

+2:08

4.

Sander Arnevik

Ringerike O-lag

47:56

+6:45

5.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

49:16

+8:05

6.

Anders Løset

Ringerike O-lag

49:46

+8:35

7.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

52:10

+10:59

8.

Håkon Lund

Kongsberg O-lag

53:12

+12:01

9.

Henrik Haug

Kongsberg O-lag

54:30

+13:19

10.

Ole Jørgen Mogen Arenth

IF Sturla

55:08

+13:57

11.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik O-lag

59:38

+18:27

12.

August Borgevad Kornerud

Eiker O-lag

1:13:13

+32:02

13.

Jonas Tronrud

Eiker O-lag

1:17:30

+36:19

14.

Henrik Herø

Eiker O-lag

1:27:35

+46:24

Klasse: H 17-18, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Håvard Bakke

Ringerike O-lag

43:07

34 52 37 38 36 53 35 54 55 49 50 80

DNS

Iver Sørensen

IF Sturla

Klasse: H 19 AK, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Mårtensson

Modum O-lag

1:13:51

+0:00

2.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:17:07

+3:16

Klasse: H 40, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg O-lag

53:49

+0:00

2.

Andre Jægtvik

Konnerud IL

1:11:47

+17:58

3.

Atle Wøllo

Kongsberg O-lag

1:24:05

+30:16

4.

Terje U. Eiken

Kongsberg O-lag

1:41:10

+47:21

5.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

1:43:31

+49:42

DSQ

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda O-lag

38:59

52 37 38 36 53 35 54 55 49 50 80 84

DSQ

Peter Carlsen

Røyken O-lag

1:42:14

53

DSQ

Per Øivind Eger

Kongsberg O-lag

DNS

Rune Sørensen

IF Sturla

Klasse: H 50, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

54:17

+0:00

2.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

56:32

+2:15

3.

Knut Aas

Ringerike O-lag

59:53

+5:36

4.

Ole Johnny Petersen

Eiker O-lag

1:01:52

+7:35

5.

Frode Løset

Ringerike O-lag

1:01:58

+7:41

6.

Juha Viena

Ringerike O-lag

1:05:39

+11:22

7.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

1:05:59

+11:42

8.

Njål Svingheim

Konnerud IL

1:06:41

+12:24

9.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:10:49

+16:32

10.

Helge Graffer

Ringerike O-lag

1:14:08

+19:51

11.

Roar Tønnesen

Kongsberg O-lag

1:15:37

+21:20

12.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:16:40

+22:23

13.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:30:22

+36:05

DSQ

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

1:58:12

53

DSQ

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

2:09:35

33 34 52 37 38 36 53 35 54 55 49 50

Klasse: H 60, 4.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hugo Christensen

Notodden O-lag

57:53

+0:00

2.

Sveinung Rekaa

Notodden O-lag

59:44

+1:51

3.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og Omegn

1:01:44

+3:51

4.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

1:06:47

+8:54

5.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

1:10:06

+12:13

6.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

1:10:47

+12:54

7.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

1:13:36

+15:43

8.

Bård Stang

Modum O-lag

1:18:56

+21:03

DSQ

Morten Johannessen

Røyken O-lag

58:37

51 53 35

DNS

Øystein Andersen

Konnerud IL

Klasse: H 70, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

Oppsal IF

47:26

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

58:15

+10:49

3.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

1:01:56

+14:30

DSQ

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

25:02

31 71 72 73 74 75 76 77 80

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

1:04:21

75

Klasse: H 75, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

58:46

+0:00

2.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

1:06:04

+7:18

3.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:29:46

+31:00

Klasse: H 80, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

1:25:50

+0:00

DSQ

Thor Engell

Modum O-lag

1:24:43

73 74 75 76 77 80

Klasse: H 17 C, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

57:15

+0:00

2.

Ivar Mikal Tyse

Eiker O-lag

1:14:17

+17:02

3.

Halvard Foss

Eiker O-lag

1:24:30

+27:15

DNS

Trond Morlandstø

Eiker O-lag

Klasse: Naapen, 1.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

59:18

Josefine Lofthus Werp

Eiker O-lag

55:08

Eivind Arenth

IF Sturla

31:15

Oskar Hope

Modum O-lag

37:22

Frida Hope

Modum O-lag

38:06

Sara Ruud

Konnerud IL

37:35

Stine Sandvik

Eiker O-lag

55:04

Jon Strand

Kongsberg O-lag

18:55

DNS

Marte Sofie Skrove

Ringerike O-lag

Klasse: D 13-16 C, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Kristine Morlandstø

Eiker O-lag

1:10:02

+0:00

2.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

1:12:11

+2:09

Klasse: D 11-12, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

24:26

+0:00

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

25:42

+1:16

3.

Konstanse Moholdt

Kongsberg O-lag

28:21

+3:55

4.

Iselin Sørensen

IF Sturla

33:21

+8:55

5.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

47:30

+23:04

DNS

Sunniva Morlandstø

Eiker O-lag

Klasse: D 13-14, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

40:13

+0:00

2.

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg O-lag

40:33

+0:20

3.

Tale Strand

Kongsberg O-lag

43:06

+2:53

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

44:34

+4:21

5.

Ingvild Langeggen

Kongsberg O-lag

44:58

+4:45

6.

Helene Eger

Kongsberg O-lag

47:44

+7:31

7.

Sarah Wøllo

Kongsberg O-lag

50:04

+9:51

8.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

52:38

+12:25

9.

Kathinka Rogstad

Kongsberg O-lag

57:26

+17:13

10.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

1:01:10

+20:57

11.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

1:02:52

+22:39

12.

Christine Hoen

Eiker O-lag

1:03:59

+23:46

13.

Johanne Viken Flaten

Eiker O-lag

1:13:09

+32:56

71

DNS

Anni Saarela

Konnerud IL

DNS

Vilja Ohrvik Solberg

Konnerud IL

DNS

Silje Morlandstø

Eiker O-lag

Klasse: D 15-16, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

44:40

+0:00

2.

Aurora Moholdt

Kongsberg O-lag

46:38

+1:58

3.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg O-lag

53:06

+8:26

4.

Fride Sørensen

IF Sturla

56:15

+11:35

5.

Anne W. Eiken

Kongsberg O-lag

56:40

+12:00

6.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

58:33

+13:53

7.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

1:00:08

+15:28

8.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg O-lag

1:00:15

+15:35

9.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:03:02

+18:22

10.

Andrea W. Eiken

Kongsberg O-lag

1:24:29

+39:49

DSQ

Kristiane Rogstad

Kongsberg O-lag

52:13

76

Klasse: D 17 C, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Viken

Eiker O-lag

54:10

+0:00

2.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

58:09

+3:59

3.

Inger Isnes Tyse

Eiker O-lag

59:16

+5:06

4.

Elisabeth Holth

Røyken O-lag

1:23:06

+28:56

5.

Irene Langeggen

Kongsberg O-lag

1:25:20

+31:10

6.

Jane Rødder

Kongsberg O-lag

1:38:57

+44:47

7.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

2:22:20

+1:28:10

78 32 31 81 82 71 72 83 76 77

DNS

Cora Ebner

Kongsberg O-lag

Klasse: D 17-18, 4.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

1:04:04

+0:00

Klasse: D 17 N, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kristin Morlandstø

Eiker O-lag

Klasse: D 19AK, 4.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

46:26

+0:00

2.

Kari Strand

Kongsberg O-lag

55:48

+9:22

Klasse: D 40, 4.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg O-lag

48:12

+0:00

2.

Torunn Økern Jensen

Ringerike O-lag

50:47

+2:35

3.

Anita S. Drage

Kongsberg O-lag

59:31

+11:19

4.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:03:00

+14:48

5.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:10:28

+22:16

6.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

1:13:23

+25:11

7.

Mette Eline Heimstad

Ringerike O-lag

1:18:33

+30:21

8.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

1:22:50

+34:38

9.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:28:57

+40:45

10.

Barbara W. Eiken

Kongsberg O-lag

1:33:48

+45:36

DSQ

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

53:19

71 72 73 74 83 76 77 80 84

DSQ

Nina Hansen- Møllerud

Kongsberg O-lag

1:35:24

71

DNS

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

DNS

Eirin Mathiesen

Ringerike O-lag

Klasse: D 50, 4.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:04:12

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

1:23:54

+19:42

3.

Hilde Storløkken

Kongsberg O-lag

1:25:36

+21:24

83

4.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

1:30:24

+26:12

DNS

Marianne Spanli

Lierbygda O-lag

Klasse: D 60, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Watterdal

OL Tønsberg og Omegn

1:01:15

+0:00

2.

Marta Stang

Modum O-lag

1:01:23

+0:08

3.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

1:08:31

+7:16

4.

Berit Grosvold

Eiker O-lag

1:16:26

+15:11

DNS

Vigdis Andersen

Konnerud IL

Klasse: D 70, 3.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:03:54

+0:00

2.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

1:34:31

+30:37

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:02:07

82 71 72 83 76 77 80

Klasse: aapen kort, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

1:23:29

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2014, 17:37:40

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

173

Antall startet:

154