Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 2 - normaldistanse 21. mai 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

22:46

16:15

Marita Aske

Freidig

14:35

10:25

Hallvard Hellevik

Freidig

15:25

11:00

Alf Petter Lynum

Freidig

16:05

11:29

Ella Sandstad

Freidig

16:17

11:37

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:15

11:36

Ingeborg Kolstad

Wing OK

17:21

12:23

Sandra Skogstad Danielsen

OK Nidarøst

17:31

12:30

Nora Grace Stendahl

OK Nidarøst

21:50

15:35

Nicholas Trent Stendahl

OK Nidarøst

16:27

11:45

Una Kittilsen

Freidig

18:16

13:02

Tora Kittilsen

Freidig

15:05

10:46

Julian Grøtte

Wing OK

10:27

7:27

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

15:14

10:52

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:24

13:08

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

17:18

12:21

Ingrid Sofie Melting Haugskott

OL Trollelg

15:50

11:18

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

16:11

11:33

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

16:56

12:05

Erika Berg Nervik

Freidig

17:13

12:17

Tristan Halvorsen

Freidig

16:58

12:07

Ferdinand Wahba

Byåsen IL

14:00

10:00

Vebjørn Tveit

OL Trollelg

47:06

33:38

Tord Romundstad

OK Nidarøst

17:35

12:33

Gaute Romundstad

OK Nidarøst

20:49

14:52

Thomas Gundersen

OK Nidarøst

18:33

13:15

Hedda Sæbø

OK Nidarøst

14:59

10:42

Emilie Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

23:51

17:02

Ruben Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

16:07

11:30

Håkon Fuglem

Wing OK

14:29

10:20

Edvard Fuglem

Wing OK

15:49

11:17

Guro Kotsbakk

OL Trollelg

17:17

12:20

Iver Kotsbakk

OL Trollelg

20:42

14:47

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:38

16:10

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:07

10:47

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

18:21

13:06

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

17:37

12:35

Sivert Folgerø

Freidig

19:06

13:38

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

29:21

20:57

Thea Eilertsen

Byåsen IL

16:14

11:35

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

19:19

13:47

Benjamin Callanan

Wing OK

14:20

10:14

Johan Bjørkan

Byåsen IL

23:34

16:50

Annette Roli

OL Trollelg

17:35

12:33

Enzo David Colmenares Ramirez

OK Nidarøst

12:01

8:35

Tone-Rebecca Berge

Freidig

25:25

18:09

Anna Aurora Nolte

Freidig

13:52

9:54

Aslak Lonnée

Freidig

17:22

12:24

Nora Rise Fjærtoft

Freidig

19:27

13:53

Samuel Strand

Freidig

13:22

9:32

Victor Voormolen Gutierrez

Freidig

17:27

12:27

Andreas Bruun Rui

Freidig

16:45

11:57

Andreas Husby Nøklebye

Freidig

18:15

13:02

Cecilia Erlandsen-Sem

Freidig

20:51

14:53

Erik Solheim Grove

Freidig

19:56

14:14

Georg Christian Angelsen Hopsø

Freidig

19:21

13:49

36

Idunn Rø

Freidig

13:13

9:26

Juni Pape Skjærvold

Freidig

17:55

12:47

Lina Snøfugl

Freidig

17:33

12:32

Odin Vindspoll

Freidig

11:36

8:17

Tobias Fagerslette

Freidig

18:16

13:02

Tor Magnus Aske Langhelle

Freidig

19:06

13:38

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

18:57

13:32

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

18:49

13:26

Hannah Marie Strand

Freidig

18:00

12:51

Nora Halvorsen

Freidig

18:55

13:30

Sofie Skjevdal-Otterstad

Freidig

17:33

12:32

Theodor Eikemo Nilsen

Freidig

18:21

13:06

Jørgen Aune

Byåsen IL

12:08

8:40

Leah Meland

Byåsen IL

13:47

9:50

Vebjørn Bekken

Malvik IL

21:38

15:27

Oskar Krogsrud

Malvik IL

21:36

15:25

Wilma Krogsrud

Malvik IL

26:08

18:40

Martin Granheim

Wing OK

11:54

8:30

Ludvig Snøfugl

Freidig

17:37

12:35

Vebjørn Berg Hansen

Byåsen IL

18:27

13:10

Holger Drønnen

Freidig

19:06

13:38

Sondre Østhus

Byåsen IL

20:18

14:30

Rasmus Folven

Byåsen IL

20:29

14:37

Ada Sørheim Sveum

Byåsen IL

18:16

13:02

Asle Eric Stromberg

Byåsen IL

18:12

13:00

Ragne Hegstad

Byåsen IL

28:02

20:01

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

12:11

8:42

Sverre Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

20:03

14:19

DNS

Ingrid Fuglem

Wing OK

DNS

Junpeng Zhang

OK Nidarøst

DNS

Vegard Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Magnus Skjemsdal

Byåsen IL

DNS

Simon Brå-Oben

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

20:02

11:47

Silje Skaufel Simensen

Freidig

28:58

17:02

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:57

8:47

Ada Bredeveien Loe

Freidig

19:07

11:14

Kristin Tveit

OL Trollelg

30:05

17:41

Ella Fiskum Ness

Freidig

16:30

9:42

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

25:40

15:05

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

24:13

+0:00

8:58

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

24:34

+0:21

9:05

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

30:11

+5:58

11:10

4.

Maren Viken

Byåsen IL

30:33

+6:20

11:18

5.

Mari Eidsmo

Freidig

31:54

+7:41

11:48

6.

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

41:20

+17:07

15:18

7.

Ingri Moseid Ulven

Freidig

43:40

+19:27

16:10

Klasse: D11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

12:41

+0:00

7:27

2.

Silje Marie Nissen

Freidig

14:35

+1:54

8:34

3.

Emma Støver Wollebæk

Freidig

15:11

+2:30

8:55

4.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

16:06

+3:25

9:28

5.

Tuva Grøtte

Wing OK

16:36

+3:55

9:45

DNS

Charlotte Roli

OL Trollelg

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

40:26

+0:00

13:28

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

41:05

+0:39

13:41

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

42:35

+2:09

14:11

4.

Anna Renolen

Wing OK

50:53

+10:27

16:57

5.

Dina Reitan

Freidig

53:03

+12:37

17:41

6.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

54:37

+14:11

18:12

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:09:42

+29:16

23:14

DNS

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

39:02

+0:00

14:27

2.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

41:14

+2:12

15:16

3.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

52:27

+13:25

19:25

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Angelina Aae

Wing OK

29:25

+0:00

11:46

2.

Stine Aune

OK Nidarøst

36:32

+7:07

14:36

3.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

36:33

+7:08

14:37

4.

Synne Kvamme

Wing OK

51:37

+22:12

20:38

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

30:54

+0:00

9:39

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

36:43

+5:49

11:28

3.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

39:58

+9:04

12:29

4.

Vera Melkild

Freidig

40:52

+9:58

12:46

5.

Oda Q Fossum

Freidig

44:07

+13:13

13:47

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

44:51

+13:57

14:00

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

45:08

+14:14

14:06

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:24

+15:30

14:30

9.

Malin Sandstad

Freidig

46:29

+15:35

14:31

10.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

50:09

+19:15

15:40

11.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

52:21

+21:27

16:21

12.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

56:49

+25:55

17:45

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

Klasse: D15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora S. Utseth

Wing OK

51:42

+0:00

17:14

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:25:42

+34:00

28:34

3.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

1:29:41

+37:59

29:53

DSQ

Pernille Opheim

Freidig

34:12

144

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

35:11

+0:00

10:59

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

35:45

+0:34

11:10

3.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

36:01

+0:50

11:15

4.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

37:42

+2:31

11:46

5.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

47:37

+12:26

14:52

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

49:38

+14:27

15:30

7.

Thea Jondum

OL Trollelg

50:22

+15:11

15:44

DNS

Frida Opheim

Freidig

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Hellevik

Freidig

19:00

11:10

Luc Bostad Hérail

OK Nidarøst

25:04

14:44

Alfred Gilje Sanne

Freidig

20:18

11:56

Martin Moseid Ulven

Freidig

18:15

10:44

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:04

8:51

Emil Leroyer

Freidig

16:08

9:29

Emil Grønli

Freidig

14:37

8:35

Iver Dalsaune Thun

Freidig

19:10

11:16

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Kristian Geving

Freidig

25:34

+0:00

9:28

2.

Einar Eide

Byåsen IL

27:22

+1:48

10:08

3.

Jostein Rø

Freidig

30:13

+4:39

11:11

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

31:04

+5:30

11:30

5.

Vemund Mølnvik

Freidig

33:10

+7:36

12:17

6.

Gabriel Callanan

Wing OK

33:20

+7:46

12:20

7.

Nikolai Renolen

Wing OK

33:47

+8:13

12:30

8.

Mikkel Holt

Freidig

34:06

+8:32

12:37

9.

Jens Husby

Malvik IL

54:55

+29:21

20:20

DSQ

Brage Asplem

Freidig

40:12

159 157 40 45 43 56

DSQ

Mathias Enebak Iversen

Freidig

51:34

159 157

Brutt

Olaf Gilje Sanne

Freidig

Klasse: H11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Maske

Freidig

11:49

+0:00

6:57

2.

Ole Håvard Singsaas

Freidig

12:28

+0:39

7:20

3.

Edvard Sørby

Freidig

12:40

+0:51

7:27

4.

Sigurd Torvik Gystad

Wing OK

13:28

+1:39

7:55

5.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

14:01

+2:12

8:14

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

14:18

+2:29

8:24

7.

Oskar Tangvold

Freidig

14:49

+3:00

8:42

8.

Oliver Goldmann Larsen

Byåsen IL

17:11

+5:22

10:06

9.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

17:20

+5:31

10:11

10.

Trygve Næss

Wing OK

18:17

+6:28

10:45

11.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

18:24

+6:35

10:49

12.

Joakim Hammari Sveen

Wing OK

23:47

+11:58

13:59

13.

Isak Stoum Kyrkjeeide

Wing OK

26:47

+14:58

15:45

14.

Eskil Ellefsen

Freidig

28:17

+16:28

16:38

15.

Petter Syrstad

Freidig

32:47

+20:58

19:17

DSQ

Laurits Time

Freidig

12:32

38

DSQ

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

15:52

38 51 36 137

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:41

+0:00

7:13

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

23:05

+1:24

7:41

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

23:48

+2:07

7:56

4.

Lars Sandstad

Freidig

25:14

+3:33

8:24

5.

Mats Eidsmo

Freidig

26:13

+4:32

8:44

6.

Jonas Grønli

Freidig

26:14

+4:33

8:44

7.

Jonas Vindal

Wing OK

30:35

+8:54

10:11

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

32:31

+10:50

10:50

9.

Alf Johan Folgerø

Freidig

32:58

+11:17

10:59

10.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

39:47

+18:06

13:15

11.

Freider Engstrøm Fløan

Freidig

42:48

+21:07

14:16

12.

Håkon Holstad

Freidig

46:53

+25:12

15:37

13.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

47:01

+25:20

15:40

14.

Matias Nissen

Freidig

47:28

+25:47

15:49

15.

Martin Selmer

Freidig

47:32

+25:51

15:50

16.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

49:24

+27:43

16:28

17.

Peter Elias Mikkelsen

Freidig

53:11

+31:30

17:43

18.

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

57:25

+35:44

19:08

19.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:05:25

+43:44

21:48

DSQ

Lasse Bernhardsen

Malvik IL

58:27

153 136 144 49

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

DNS

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noah Meland

Byåsen IL

29:52

+0:00

11:03

2.

Maurits Molberg

Freidig

33:27

+3:35

12:23

3.

Vincent Wahba

Byåsen IL

35:33

+5:41

13:10

4.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

41:21

+11:29

15:18

5.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

43:26

+13:34

16:05

6.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

43:55

+14:03

16:15

DSQ

Bjørn Ivar Øye

Freidig

11:56

141 50 159 157 158 43 57

DNS

Ivar Sandvik

Freidig

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Gundersen

OK Nidarøst

26:21

+0:00

10:32

2.

Johannes Langaas

OK Nidarøst

26:24

+0:03

10:33

DSQ

Sondre Ølmheim

Wing OK

30:58

158

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

32:14

+0:00

8:28

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

32:38

+0:24

8:35

3.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

34:40

+2:26

9:07

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

35:07

+2:53

9:14

5.

Adrian Opheim

Freidig

35:54

+3:40

9:26

6.

Mathias Hermstad

Freidig

48:16

+16:02

12:42

7.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

58:11

+25:57

15:18

8.

Marcus Barstad Smevik

Byåsen IL

58:38

+26:24

15:25

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:01:48

+29:34

16:15

10.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:16:11

+43:57

20:02

11.

Odin Løvås

Freidig

2:19:53

+1:47:39

36:48

DSQ

Marius Bones

Freidig

1:46:34

168 160 136 39 49 58

DSQ

Jostein Aanes

Freidig

1:58:34

168 160 136 39 49 58

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

27:05

+0:00

7:07

2.

Magne Jutulstad

NTNUI

27:50

+0:45

7:19

3.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

36:15

+9:10

9:32

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

39:44

+12:39

10:27

5.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

40:44

+13:39

10:43

6.

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:19:30

+52:25

20:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2014, 13:38:29

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

238

Antall startet:

226