Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 21. mai 2014

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

19:06

14:41

Malin Gjetanger

Måren OK

17:21

13:20

Sanne Aurora Ulvestad

Måren OK

20:33

15:48

Tuva Helwig Opus

Måren OK

19:28

14:58

Noor Dirro

Måren OK

9:44

7:29

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

21:34

16:35

Maja Sofie Weedon-Fekjær

Måren OK

19:12

14:46

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Linnea Valaker Edvardsen

Måren OK

55:14

61 119 121

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

39:50

+0:00

18:58

2.

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

51:16

+11:26

24:24

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

40:51

+0:00

15:07

2.

Linn Mei Waaler

Måren OK

44:57

+4:06

16:38

3.

Carmen Dirro

Måren OK

55:20

+14:29

20:29

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

35:53

+0:00

11:57

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:41

+0:00

10:25

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Dirro

Østmarka OK

31:09

+0:00

10:23

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

38:53

+0:00

12:57

2.

Mona Strand

Måren OK

43:07

+4:14

14:22

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

48:57

+10:04

16:19

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

51:23

+12:30

17:07

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:11:52

+0:00

23:57

2.

Inger Halck

Måren OK

1:23:15

+11:23

27:45

3.

Jessica Kathle

Måren OK

1:24:49

+12:57

28:16

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

53:09

+0:00

19:41

2.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

54:54

+1:45

20:20

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

17:30

13:27

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

15:29

11:54

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

14:27

11:06

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

14:08

10:52

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

18:49

14:28

Gard Mørk Valler

Måren OK

17:34

13:30

Konrad Ulvestad

Måren OK

20:52

16:03

Frode Hymer

Ås-NMBU Orientering

11:39

8:57

Magnus Erik Weedon-Fekjær

Måren OK

19:04

14:40

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Fossheim

Måren OK

26:07

+0:00

12:26

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Gjetanger

Måren OK

27:03

+0:00

12:52

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

27:36

+0:33

13:08

3.

Felix Heyerdal

Måren OK

54:55

+27:52

26:09

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Moen

Måren OK

47:06

+0:00

17:26

2.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

59:22

+12:16

21:59

DSQ

Matis Brøndbo

Ås-NMBU Orientering

44:17

135

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

52:10

+0:00

13:22

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

48:25

+0:00

8:12

2.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

51:19

+2:54

8:41

3.

Peder Røhnebæk

Ås-NMBU Orientering

57:37

+9:12

9:45

4.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:00:14

+11:49

10:12

5.

Magnus Ombustvedt

Ås-NMBU Orientering

1:03:23

+14:58

10:44

6.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:04:09

+15:44

10:52

7.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:15:39

+27:14

12:49

8.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

1:17:53

+29:28

13:12

9.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-NMBU Orientering

1:18:14

+29:49

13:15

10.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

1:23:03

+34:38

14:04

DSQ

Lars Treekrem

Heming Orientering

40:43

114 117 131 132 129 128 127 133 130 122 125 126 13...

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Winsents

Måren OK

39:12

+0:00

10:03

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

43:11

+0:00

11:04

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

44:03

+0:52

11:17

3.

Clas Svanteson

Kolbotn og Skimt OL

48:45

+5:34

12:30

4.

Per Arne Andresen

Kolbotn & Skimt

54:48

+11:37

14:03

5.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:46

+19:35

16:05

6.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:22:32

+39:21

21:09

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

47:47

123

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

35:28

+0:00

11:49

2.

Jon Fredriksen

Hauketo

36:50

+1:22

12:16

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

37:39

+2:11

12:33

4.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

38:59

+3:31

12:59

5.

Trond Wettergreen

Driv IL

48:06

+12:38

16:02

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:00:15

+0:00

20:05

2.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

1:05:50

+5:35

21:56

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:07:40

+7:25

22:33

4.

Bjørn Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:13:38

+13:23

24:32

5.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

1:26:10

+25:55

28:43

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

1:10:17

145

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

36:44

+0:00

8:57

2.

Kristine Günther

Kolbotn og Skimt OL

46:43

+9:59

11:23

3.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

50:24

+13:40

12:17

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

32:56

+0:00

12:11

2.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

35:11

+2:15

13:01

3.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

59:21

+26:25

21:58

DSQ

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

37:38

63

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nils Jørgen Moen

Måren OK

42:45

119 121


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 mai 2014, 22:58:38

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80