Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, Sprint 24. mai 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silja Fuglem

Malvik IL

59:48

37:22

Son Andreas Ryen

Kvikne IL

33:02

20:38

Vilde Bruvold-Hafstad

Verdal OK

33:08

20:42

DNS

Mari Falch

Byåsen IL

DNS

Annika Bjerkan

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:20

9:37

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

18:32

10:17

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lundanes

Emblem IL

19:46

+0:00

9:35

2.

Maren Viken

Byåsen IL

25:27

+5:41

12:21

3.

Trude Markhus

Verdal OK

28:18

+8:32

13:44

4.

June Munkeby

Frol IL

29:17

+9:31

14:12

5.

Mari Eidsmo

Freidig

30:58

+11:12

15:01

6.

Ane Malene Kolstad

Freidig

39:15

+19:29

19:03

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:06

+0:00

7:48

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:12

+1:06

8:20

3.

Anna Renolen

Wing OK

19:14

+3:08

9:20

4.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

20:58

+4:52

10:10

DNS

Ragne Munkeby

Frol IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

15:30

+0:00

7:31

2.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

15:41

+0:11

7:36

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

17:00

+1:30

8:15

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:22

+2:52

8:54

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

19:10

+3:40

9:18

6.

Oda Q Fossum

Freidig

19:34

+4:04

9:29

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

20:55

+5:25

10:09

8.

Malin Sandstad

Freidig

21:26

+5:56

10:24

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

22:18

+6:48

10:49

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

23:35

+8:05

11:26

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

29:10

+13:40

14:09

DSQ

Maria Ulseth Sylte

Freidig

18:03

134

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

16:42

+0:00

7:35

2.

Ida Katrine Børstad Thoresen

NTNUI

17:58

+1:16

8:09

3.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

18:45

+2:03

8:31

4.

Kjersti Gederaas Denstad

Frol IL

21:09

+4:27

9:36

5.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

22:16

+5:34

10:07

6.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

25:39

+8:57

11:39

7.

Mari Jeanette Pukstad

OK Nidarøst

31:02

+14:20

14:06

8.

Marte Lange Vik

Fet OL

34:13

+17:31

15:33

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:52

+0:00

7:39

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

17:39

+0:47

8:01

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

18:42

+1:50

8:29

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

19:19

+2:27

8:46

5.

Hilde Vassend

Porsgrunn OL

19:36

+2:44

8:54

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

22:25

+5:33

10:11

7.

Tone Almås

IL Leik

24:13

+7:21

11:00

DNS

Mari Ann Landsem Melhus

Steinkjer OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

20:12

+0:00

9:10

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

20:52

+0:40

9:29

3.

Anne Lofthus

Lillehammer OK

26:25

+6:13

12:00

4.

Katrine Kalvig

Bodø og Omegn IF Orientering

26:54

+6:42

12:13

5.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

30:30

+10:18

13:51

6.

Gro Ellegaard

Hamar OK

31:08

+10:56

14:09

7.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

31:36

+11:24

14:21

8.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

32:55

+12:43

14:57

DSQ

Mette Rogne

Varegg Fleridrett

24:06

140

DSQ

Anne-Guri Jevne

Hamar OK

30:06

124

DNS

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

25:19

+0:00

11:30

DNS

Gunn Kari Hygen

Freidig

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Liam Viggo Wingstedt

Halden SK

18:17

10:09

DNS

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Fredrik Bjerkan

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

24:12

+0:00

10:10

2.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

26:01

+1:49

10:55

3.

Einar Eide

Byåsen IL

28:22

+4:10

11:55

4.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

29:19

+5:07

12:19

5.

Vemund Mølnvik

Freidig

32:25

+8:13

13:37

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

18:15

+0:00

7:40

2.

Jo Even Kolstad

Freidig

18:33

+0:18

7:47

3.

Lars Sandstad

Freidig

19:09

+0:54

8:02

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:18

+1:03

8:06

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:26

+2:11

8:35

6.

Jonas Grønli

Freidig

22:14

+3:59

9:20

7.

Matias Nissen

Freidig

23:31

+5:16

9:52

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

28:16

+10:01

11:52

9.

Martin Selmer

Freidig

29:28

+11:13

12:22

10.

Jonas Vindal

Wing OK

29:29

+11:14

12:23

11.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:12

+11:57

12:41

DSQ

Tore Markhus

Verdal OK

23:35

144 153

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

DNS

Birk Barstad Sund

Steinkjer OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

16:29

+0:00

6:55

2.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

16:31

+0:02

6:56

3.

Kjetil Mølnvik

Freidig

17:14

+0:45

7:14

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

17:30

+1:01

7:21

5.

Petter Markhus

Verdal OK

18:12

+1:43

7:38

6.

Mathias Hermstad

Freidig

18:55

+2:26

7:56

7.

Håvard Eidsmo

Freidig

19:02

+2:33

7:59

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

19:16

+2:47

8:05

9.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

20:02

+3:33

8:25

10.

Adrian Opheim

Freidig

20:03

+3:34

8:25

11.

Birk Gravdahl

Wing OK

22:08

+5:39

9:17

12.

Mathias Vindal

Freidig

24:29

+8:00

10:17

13.

Tomas Kort

Os IL

24:54

+8:25

10:27

DSQ

Are Helle Mårdalen

Freidig

15:52

125 132 131

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:20

+0:00

5:35

2.

Eirik Jansson Haverstad

Ås-NMBU Orientering

16:15

+0:55

5:55

3.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:07

+1:47

6:14

4.

Jørn Sundby

Larvik OK

17:19

+1:59

6:19

5.

Halvor Lund

NTNUI

17:44

+2:24

6:28

6.

Øivind Aunøien

OK Fjell

18:10

+2:50

6:37

7.

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:38

+4:18

7:09

8.

Bård Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

21:21

+6:01

7:47

9.

John Eivind Presterud

Fet OL

23:29

+8:09

8:34

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

17:47

+0:00

6:29

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

18:17

+0:30

6:40

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:46

+0:59

6:50

4.

Svein Anders Melhus

Steinkjer OK

18:53

+1:06

6:53

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

19:02

+1:15

6:56

6.

Jon Røstum

OL Gaula

19:09

+1:22

6:59

7.

Brage Keiserås

IL Leik

20:02

+2:15

7:18

8.

Olle Malmring

Freidig

20:30

+2:43

7:28

9.

Bjørn Richard Kirste

Skien OK

21:42

+3:55

7:55

10.

Jan Hage

IL Leik

22:24

+4:37

8:10

11.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

22:30

+4:43

8:12

12.

Arild Heggeset

Freidig

22:43

+4:56

8:17

13.

Tore Sandem

Indre Østfold OK

23:26

+5:39

8:33

14.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

23:41

+5:54

8:38

15.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

24:41

+6:54

9:00

16.

Inge Hafstad

Verdal OK

25:09

+7:22

9:10

DSQ

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

16:21

133

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

22:13

134 137 138 139 140 120 50

DSQ

Gerard Kort

Os IL

25:32

127

DNS

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

17:52

+0:00

6:49

2.

Lars Fremstad

Larvik OK

19:07

+1:15

7:17

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

19:22

+1:30

7:23

4.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

19:31

+1:39

7:26

4.

Stein Markhus

Verdal OK

19:31

+1:39

7:26

6.

Einar Jensen

Nydalens SK

19:53

+2:01

7:35

7.

Jostein Mårdalen

Freidig

20:34

+2:42

7:50

8.

Morten Karlsen

Måren OK

20:43

+2:51

7:54

9.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:30

+3:38

8:12

10.

Owen Westergård

Varegg Fleridrett

21:40

+3:48

8:16

11.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

22:44

+4:52

8:40

12.

Anders Kure

Bodø og Omegn IF Orientering

22:53

+5:01

8:44

13.

Torgrim Sund

Steinkjer OK

24:09

+6:17

9:13

14.

Terje Schjølberg

Røros IL

24:25

+6:33

9:19

15.

Trond Ivar Tømmervold

Hamar OK

24:36

+6:44

9:23

16.

Erik Blake

Byåsen IL

27:57

+10:05

10:40

17.

Åge Aashamar

Flosta IL

32:21

+14:29

12:20

DNS

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

DNS

Roar Nydal

Asker Skiklubb

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

22:15

+0:00

8:29

2.

Helge Rustad

Freidig

26:25

+4:10

10:04

3.

Jan Erik Kofoed

OK Nidarøst

29:02

+6:47

11:04

4.

Rune M Holt

Freidig

32:41

+10:26

12:28

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

32:15

140

DNS

Jacob Hygen

Freidig

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

24:38

123

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

37:29

+0:00

14:18

Klasse: Direkte 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

44:20

+0:00

21:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2014, 22:24:41

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

155

Antall startet:

138