Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 4, Stubbmodalen 21. mai 2014

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Preben Brekke Rennan

Frol IL

15:46

Frøydis Lullau Lorås

Frol IL

27:52

Aurora Aarsand Grøneng

Frol IL

27:38

Lotte Kjønstad Skjerve

Frol IL

37:57

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

25:38

Emma Nordbach

Frol IL

26:24

Jens Willem Scherjon

Frol IL

30:53

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

33:48

Ane Berget

Frol IL

26:18

Vemund Berget

Frol IL

22:34

Edvard Aasheim

Frol IL

33:07

Emma Trøite

Frol IL

31:18

Anna Trøite

Frol IL

32:54

Henrik Mitchell

Frol IL

32:33

Kaja Hamland

Frol IL

27:31

Martine Myhr Imsland

Frol IL

25:36

Oskar Sandstad

Frol IL

23:19

Sunniva Bue

Frol IL

20:03

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

20:01

Andreas Amundal

Frol IL

32:21

Ingrid Øksenberg

Frol IL

28:30

Ingrid Pedersen Fresvig

Frol IL

28:28

Anna Søberg

Frol IL

39:12

Silje Hildrum Saksvoll

Frol IL

39:15

Sigrid Knoph Bye

Frol IL

23:41

Håkon Knoph Bye

Frol IL

31:39

96

Victoria Kulstad

Frol IL

19:48

Ingeborg Grønnesby

Frol IL

27:29

Eva Bjørsmo

Frol IL

23:40

Magnus Bjørsmo

Frol IL

35:25

Joar Munkeby

Frol IL

46:56

Laila Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Edmund Kulstad

Frol IL

35:51

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

30:37

Daniel Pedersen

Frol IL

22:49

Halvor Stjern

Frol IL

23:18

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

19:52

Kristian Flatås

Frol IL

19:57

Ane Linnea Hundal

Frol IL

21:41

Runa Ersland

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

27:01

Gro Nordahl

Frol IL

Terje Nordahl

Frol IL

Hanna Nordahl

Frol IL

Magnus Alstad

Frol IL

10:33

Jonas Alstad

Frol IL

13:37

Nora Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

34:08

Hedda Ragnhildsdatter Forseth

Frol IL

39:12

Tobias Eines Andersen

Frol IL

42:17

Ida Eines Andersen

Frol IL

42:24

Hege Berg

Frol IL

26:42

Inger Myren

Frol IL

Vebjørn Hundal

Frol IL

28:21

Live Hundal

Frol IL

24:58

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Mia Reinås

Frol IL

29:17

Gro Theodorsen

Frol IL

Brage Reinås

Frol IL

29:23

Johannes Matberg

Frol IL

37:35

Lene Jacobsen

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Ane Hallset

Frol IL

37:09

Louise Hallset

Frol IL

37:18

Audhild Vingen

Frol IL

Randi Jensen

Frol IL

32:51

Ane Marte Vatn

Frol IL

32:51

Elias halten

Frol IL

28:25

Lotta Slåtsve Bjørkli

Frol IL

28:45

87

Gunnar Vatn

Frol IL

24:48

Sigurd Vatn

Frol IL

24:23

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

16:38

+0:00

2.

Sverre Matberg

Frol IL

18:41

+2:03

3.

Andrea Tofte

Frol IL

19:09

+2:31

4.

Linnea Munkeby

Frol IL

19:29

+2:51

4.

Martin Halsan

Frol IL

19:29

+2:51

6.

Tore Tofte

Frol IL

19:35

+2:57

7.

Terje Rennan

Frol IL

20:03

+3:25

8.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

20:13

+3:35

9.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

20:24

+3:46

10.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

22:56

+6:18

11.

Anne Kvam

Frol IL

23:30

+6:52

12.

Oda Hundal

Frol IL

27:01

+10:23

13.

Anne Katrine Hundal

Frol IL

27:19

+10:41

14.

Grethe Smestad

Frol IL

29:02

+12:24

15.

Eivind Haugnes

Frol IL

31:29

+14:51

16.

Erik Imsland

Frol IL

31:32

+14:54

17.

Linnea Sandvik

Frol IL

36:40

+20:02

18.

Maria Wold Haanes

Frol IL

36:56

+20:18

19.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

40:07

+23:29

20.

Therese Bjørhusdal

Frol IL

40:11

+23:33

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Rotmo

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

31:37

+0:00

2.

Asmund Bjørshol

Frol IL

33:00

+1:23

3.

Odin Johnson

Frol IL

33:23

+1:46

4.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

33:36

+1:59

5.

Harald Bakken

Frol IL

34:02

+2:25

6.

Petter Lynum

Frol IL

34:41

+3:04

7.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

36:03

+4:26

8.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:05

+5:28

9.

Ragne Munkeby

Frol IL

38:06

+6:29

10.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

39:24

+7:47

11.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

41:03

+9:26

12.

Trygve Skavhaug

Frol IL

42:49

+11:12

13.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

44:09

+12:32

14.

Ivar Reinås

Frol IL

45:25

+13:48

15.

Mathilde Munkeby

Frol IL

49:14

+17:37

16.

Randi Haugskott

Frol IL

49:58

+18:21

17.

Per Amdahl

Frol IL

1:06:03

+34:26

18.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:15:11

+43:34

19.

Freddy Roger Moen

Frol IL

1:18:31

+46:54

DSQ

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

32:19

165

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hågen Lynum

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

41:17

+0:00

2.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

41:21

+0:04

3.

Robert Ressem

Frol IL

42:57

+1:40

4.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

44:04

+2:47

5.

Herman Leithe

Frol IL

46:11

+4:54

6.

Line Sundsvik

Frol IL

47:27

+6:10

7.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

47:53

+6:36

8.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

49:58

+8:41

9.

Jonny Sundsvik

Frol IL

1:00:16

+18:59

10.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:00:41

+19:24

11.

Tobias Alstad

Frol IL

1:06:26

+25:09

12.

Ståle Matberg

Frol IL

1:17:29

+36:12

13.

Jostein Nordvoll

Frol IL

1:20:16

+38:59

14.

Atle Bakken

Frol IL

1:27:55

+46:38

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

31:18

+0:00

2.

Martin Grønli

Frol IL

31:35

+0:17

3.

Anders Guddingsmo

Frol IL

34:08

+2:50

4.

Mette Kilskar

Frol IL

39:57

+8:39

5.

Marius Ressem

Frol IL

43:04

+11:46

6.

Ragnhild Lynum

Frol IL

44:29

+13:11

7.

Aud Matberg Ibsen

Frol IL

56:52

+25:34

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Sundsvik

Frol IL

52:04

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

53:46

+1:42

3.

Jonas Ressem

Frol IL

53:48

+1:44

4.

Arild Vassenden

Frol IL

1:04:00

+11:56

Brutt

Johan Otto Munkeby

Frol IL

27:43

90 91 92 141 140 137 92 140 136 146 139

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

15

Kristin Østraat

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

Jo Severin Matberg

Frol IL

Berit Ressem

Frol IL

Magne Okkenhaug

Frol IL

Mats Okkenhaug

Frol IL

Øystein Haug

Frol IL

Tuva Berg

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2014, 13:21:55

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

154

Antall startet:

154