Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp nr.2, Frol il 28. mai 2014

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hege Anita Myhre Heggelund

Frol IL

Tone Nergård

Skøynar

Merete Green

Verdal OK

Mari Anette Green

Verdal OK

Erling Ronglan

Skøynar

Astrid Rotmo

Frol IL

Steinun Indgård

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

41:20

Svein Erik Guddingsmo

Frol IL

Tone Wanderås

Frol IL

Bjørn Pedersen

Frol IL

DSQ

Anne Berit Karset

Steinkjer OK

1:14:01

96

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Morten Green

Verdal OK

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

51:13

+0:00

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

56:17

+5:04

3.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

57:25

+6:12

4.

Stian Sundsvik

Frol IL

1:04:32

+13:19

5.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:28:55

+37:42

6.

Hermann Leithe

Frol IL

1:39:20

+48:07

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

1:04:31

92 93 136 90 137 138 139 140

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

42:31

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

47:50

+5:19

3.

Einar Lund

Verdal OK

48:51

+6:20

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

49:40

+7:09

5.

Terje Rønning

Skøynar

50:19

+7:48

6.

Stein Markhus

Verdal OK

50:32

+8:01

7.

Jan Erik Grønn

Verdal OK

50:46

+8:15

8.

Morten Svendgård

Skøynar

53:28

+10:57

9.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

54:31

+12:00

10.

Joar Svendgård

Skøynar

55:34

+13:03

11.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

55:43

+13:12

12.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

56:40

+14:09

13.

Petter Markhus

Verdal OK

57:07

+14:36

14.

Rune Hedegart

Inderøy il

58:55

+16:24

15.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:00:02

+17:31

16.

Jo Severin Matberg

Frol IL

1:00:15

+17:44

17.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

1:09:12

+26:41

18.

Ståle Matberg

Frol IL

1:09:16

+26:45

19.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

1:09:32

+27:01

20.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

1:14:35

+32:04

21.

Rolf Alstad

Frol IL

1:14:43

+32:12

22.

Rolf Karseth

Steinkjer OK

1:18:42

+36:11

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Bjørn Munkeby

Frol IL

38:02

+0:00

2.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

41:23

+3:21

3.

Harald Bakken

Frol IL

41:51

+3:49

4.

Fritjof Sandstad

Frol IL

42:56

+4:54

5.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

43:51

+5:49

6.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar

44:03

+6:01

7.

Torbjørn Sirum

Frol IL

45:00

+6:58

8.

Fredrik Skjerve

Verdal OK

45:24

+7:22

9.

Vidar Skjerve

Verdal OK

45:34

+7:32

10.

Sofie Hallem

Verdal OK

47:01

+8:59

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

47:28

+9:26

12.

Kjell Lundsaunet

Verdal OK

47:40

+9:38

13.

Steinar Kvam

Inderøy il

48:16

+10:14

14.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

49:29

+11:27

15.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

49:41

+11:39

16.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

50:13

+12:11

17.

Per M Kvam

Inderøy il

50:35

+12:33

18.

Marit Berg Ness

Frol IL

57:00

+18:58

19.

Odin Johnson

Frol IL

59:26

+21:24

20.

Karen Rysgård

Frol IL

1:01:38

+23:36

21.

Knut Evenhus

Skøynar

1:01:41

+23:39

22.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

1:01:56

+23:54

23.

Halvor Hallan

Skøynar

1:02:14

+24:12

24.

Ivar Reinås

Frol IL

1:02:34

+24:32

25.

Svein Holberg

Skøynar

1:03:14

+25:12

26.

Hans Moltzau

Frol IL

1:04:20

+26:18

27.

Fredrik Skjerve

Frol IL

1:05:54

+27:52

28.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

1:09:30

+31:28

29.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:10:17

+32:15

29.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:10:17

+32:15

31.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

1:11:13

+33:11

32.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

1:11:24

+33:22

33.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:12:21

+34:19

34.

Else Sirum

Frol IL

1:12:23

+34:21

35.

Johannes Sollid

Verdal OK

1:17:10

+39:08

36.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

1:18:41

+40:39

37.

Atle Bakken

Frol IL

1:48:49

+1:10:47

38.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

1:51:13

+1:13:11

38.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:51:13

+1:13:11

DSQ

Tore Markhus

Verdal OK

54:38

91 137 138

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Rongland

Skøynar

22:02

+0:00

2.

Håvard Veie

Skøynar

22:07

+0:05

3.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

26:12

+4:10

4.

Kirsten toubro

Frol IL

26:40

+4:38

5.

Magnus Alstad

Frol IL

28:35

+6:33

6.

Sverre Matberg

Frol IL

29:53

+7:51

7.

Kritian Mithjeld

Verdal OK

30:45

+8:43

8.

John Olav Lund

Verdal OK

32:00

+9:58

9.

Magne Okkenhaug

Frol IL

32:42

+10:40

9.

Mats Okkenhaug

Frol IL

32:42

+10:40

11.

June Munkeby

Frol IL

38:49

+16:47

12.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

38:50

+16:48

13.

Svein Arnt Eklo

Verdal OK

39:13

+17:11

14.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

39:38

+17:36

15.

Hege Hegstad

Skøynar

39:42

+17:40

16.

Guro Hegstad

Skøynar

48:02

+26:00

17.

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

48:57

+26:55

18.

Maria Wold Haanes

Frol IL

50:33

+28:31

19.

Martine Myhre Heggelund

Frol IL

50:36

+28:34

20.

Linnea Sandvik

Frol IL

50:38

+28:36

21.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

52:29

+30:27

22.

Marius Ressem

Frol IL

53:05

+31:03

23.

Einar Hedegart

Inderøy il

53:08

+31:06

24.

Birgit Hovdal

Skøynar

53:13

+31:11

25.

Katrine Torhus

Verdal OK

53:49

+31:47

26.

Aida Langø

Verdal OK

53:50

+31:48

27.

Grete Brattaker

Verdal OK

54:57

+32:55

28.

Eline Kippe

Verdal OK

54:58

+32:56

29.

Veronica Leithe

Frol IL

1:10:39

+48:37

30.

Daniel Pedersen

Frol IL

1:10:59

+48:57

31.

Heid Smestad Pedersen

Frol IL

1:12:42

+50:40

31.

Bente Green

Verdal OK

1:12:42

+50:40

33.

Hege Hallan

Skøynar

1:13:10

+51:08

34.

Tone Flægstad

Skøynar

1:22:11

+1:00:09

DSQ

Magnar Bolstad

Skøynar

1:02:46

96

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Røkke

Frol IL

54:52

+0:00

2.

Anders Guddingsmo

Frol IL

54:54

+0:02

3.

Heidi Hammer

Skøynar

1:00:10

+5:18

4.

Per Arve Hammer

Skøynar

1:00:16

+5:24

5.

Mette Kilskar

Frol IL

1:01:22

+6:30

6.

Tobias Alstad

Frol IL

1:10:32

+15:40

7.

Asgeir Brustad

Verdal OK

1:20:24

+25:32

DSQ

Trym Nergård Rønning

Skøynar

1:04:17

85 87 150 151 136 144 147 148 100

Klasse: N1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lena Alstad

Frol IL

Inger Myren

Frol IL

Gunn Mary Andersen

Frol IL

36:09

Gunvor Bolstad

Skøynar

36:31

Martin Fossen

Frol IL

26:52

Markus Okkenhaug

Frol IL

27:19

Kirsten Toubru

Frol IL

Tove Indal

Frol IL

Jonas Alstad

Frol IL

26:23

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Martine Nubdahl Frøseth

Verdal OK

45:19

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

45:15

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

45:13

Asbjørn Frøseth

Verdal OK

44:12

Hågen Østråt Røkke

Frol IL

32:10

Kristin Østraat

Frol IL

32:08

Anton Hovdal

Skøynar

38:08

Martine Myhr Imsland

Frol IL

35:38

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

35:36

Jarle Benum

Verdal OK

1:11:31

Eldbjørg Benum

Verdal OK

1:12:40

Tordis Røe

Verdal OK

1:12:53

Hege Berg

Frol IL

34:59

Erik Myhr Imsland

Frol IL

31:57

Antia Myhr Imsland

Frol IL

31:55

Noah Sebastian Almestad

Verdal OK

1:03:13

Roy Kenneth Almestad

Verdal OK

1:03:09

Luna Sofie Almestad

Verdal OK

1:02:10

Vibeke Barli

Verdal OK

1:01:54

Norunn Barli

Verdal OK

1:02:16

Tor Barli

Verdal OK

1:03:40

Sigurd Vatn

Frol IL

26:23

Gunnar Vatn

Frol IL

26:34

Laura Hegstad

Skøynar

38:21

Simen Hegstad

Skøynar

38:19

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

26:36

Randi Jensen

Frol IL

42:32

Nikoline Munkeby

Frol IL

40:14

Eva Pauline Hedegart

Inderøy il

40:19

Randi Ulseth

Frol IL

40:19

Arnhild Brustad

Verdal OK

Rebekka Veie

Skøynar

23:51

Ivar Veie

Skøynar

23:56

Trond Fossen

Frol IL

Johannes Matberg

Frol IL

52:09

Lene Jacobsen

Frol IL

Sander Matberg

Frol IL

Håkon Hallan

Skøynar

21:05

Knutt Hallan

Skøynar

Magnus Fossen

Frol IL

Gunnar Eggen

Skøynar

40:49

Arnfinn Rønning

Skøynar

37:14

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

34:02

Peder Munkeby

Frol IL

Arne Okkenhaug

Verdal OK

Joar Munkeby

Frol IL

1:06:49

Johanne Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Martin Skjerve

Verdal OK

23:08

DSQ

Marte Fagerli

Frol IL

24:21

96

DSQ

Arnhild Berg

Skøynar

36:00

96

Klasse: VERT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robert Ressem

Frol IL

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

Sara Profors

Frol IL

Olav Martin Indgaard

Frol IL

Magnhild Forseth

Frol IL

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

Ole A Hustad

Frol IL

Aud Moe

Frol IL

Grethe Smestad

Frol IL

Berit Ressem

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mai 2014, 21:14:29

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

197

Antall startet:

197