Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 4. juni 2014

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

21:40

+0:00

10:50

2.

Noor Dirro

Måren OK

25:37

+3:57

12:48

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

26:09

+0:00

10:03

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

29:11

+3:02

11:13

3.

Carmen Dirro

Måren OK

30:59

+4:50

11:55

4.

Linn Mei Waaler

Måren OK

35:19

+9:10

13:35

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea Valaker Edvardsen

Måren OK

27:19

13:39

160

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

24:50

+0:00

8:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

37:55

+0:00

9:28

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Dirro

Østmarka OK

24:50

+0:00

8:00

2.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

28:05

+3:15

9:03

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

28:15

+3:25

9:06

4.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

36:50

+12:00

11:52

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

25:40

+0:00

8:16

2.

Mona Strand

Måren OK

30:24

+4:44

9:48

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

31:32

+5:52

10:10

4.

Lene Ambjørnrud Borthen

Kolbotn og Skimt OL

33:51

+8:11

10:55

5.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

34:22

+8:42

11:05

6.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

36:04

+10:24

11:38

7.

Grete Berntsen

Måren OK

37:35

+11:55

12:07

8.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

48:54

+23:14

15:46

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kaasa

Driv IL

40:35

+0:00

13:05

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

48:45

+8:10

15:43

3.

Jessica Kathle

Måren OK

53:47

+13:12

17:20

4.

Ingeborg Bakken

Måren OK

54:17

+13:42

17:30

5.

Inger Halck

Måren OK

57:35

+17:00

18:34

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

34:45

+0:00

13:21

2.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

39:11

+4:26

15:04

156

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

14:28

+0:00

7:14

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

22:24

+7:56

11:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Moen

Måren OK

29:27

+0:00

11:19

2.

Lukas Bjelde

Måren OK

30:03

+0:36

11:33

3.

Matis Brøndbo

Ås-NMBU Orientering

35:14

+5:47

13:33

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Andre Ulven

Kolbotn og Skimt OL

40:02

20:01

Adrian Håvelsrud

Kolbotn og Skimt OL

19:06

9:33

Aron Andersson

Måren OK

30:46

15:23

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

42:33

+0:00

10:38

2.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

54:48

+12:15

13:42

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

37:45

+0:00

6:37

2.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

44:35

+6:50

7:49

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

45:43

+7:58

8:01

4.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

45:53

+8:08

8:02

5.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

50:53

+13:08

8:55

6.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-NMBU Orientering

57:50

+20:05

10:08

7.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

59:04

+21:19

10:21

8.

Lars Treekrem

Heming Orientering

1:07:36

+29:51

11:51

9.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

1:09:26

+31:41

12:10

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

30:20

+0:00

7:35

2.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

32:20

+2:00

8:05

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

35:08

+4:48

8:47

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arve Opheim

Måren OK

34:21

+0:00

8:35

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

35:24

+1:03

8:51

3.

Christopher Schive

OK Moss

35:42

+1:21

8:55

4.

Morten Karlsen

Måren OK

36:27

+2:06

9:06

5.

Clas Svanteson

Kolbotn og Skimt OL

43:47

+9:26

10:56

6.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:02:12

+27:51

15:33

7.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:13:44

+39:23

18:26

DSQ

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

36:33

73

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

25:12

+0:00

8:07

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

31:05

+5:53

10:01

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

32:47

+7:35

10:34

4.

Per Erik Østlie

Driv IL

33:50

+8:38

10:54

5.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

34:33

+9:21

11:08

6.

Stein Turtumøygard

Måren OK

37:45

+12:33

12:10

7.

Trond Wettergreen

Driv IL

40:43

+15:31

13:08

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

49:11

+0:00

15:51

2.

Åsmund Jahr

Driv IL

49:17

+0:06

15:53

3.

Bjørn Tveite

Ås-NMBU Orientering

49:52

+0:41

16:05

4.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

1:00:59

+11:48

19:40

5.

Tor Kaurin

Måren OK

1:10:56

+21:45

22:52

DSQ

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:07:03

143 72 160 140

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

19:36

10:53

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

25:10

13:58

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

29:02

16:07

Tyra Borg Bjerkreim

Måren OK

28:53

16:02

Malin Gjetanger

Måren OK

22:20

12:24

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

22:42

12:36

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

31:20

17:24

Maria Bertelsen

Kolbotn og Skimt OL

20:16

11:15

Maiken Langli

Kolbotn og Skimt OL

20:18

11:16

Tuva H. Ophus

Måren OK

31:58

17:45

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

25:07

13:57

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

18:37

10:20

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

26:29

14:42

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

24:45

13:45

Even Wollebek

Ås-NMBU Orientering

19:27

10:48

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

27:14

15:07

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

30:22

16:52

Daniel Leonardo Paez Duestad

Kolbotn og Skimt OL

30:17

16:49

Lasse Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

37:26

20:47

August Holth-Siegel

Ås-NMBU Orientering

36:20

20:11

Philip Unnersaker

Kolbotn og Skimt OL

21:38

12:01

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

38:47

21:32

Peter Evensen Solhjell

Soon IK

35:37

19:47

Nils Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

21:26

11:54

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

23:32

+0:00

9:03

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

23:49

+0:17

9:09

3.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

29:41

+6:09

11:25

4.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

31:22

+7:50

12:03

4.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

31:22

+7:50

12:03

6.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

31:28

+7:56

12:06

7.

Ivar Ulven

Kolbotn og Skimt OL

41:34

+18:02

15:59

8.

Andrea Jødal

Bækkelagets SK

53:54

+30:22

20:43

9.

Amanda Lie

Bækkelagets SK

53:56

+30:24

20:44

10.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn og Skimt OL

2:01:07

+1:37:35

46:35

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Brøndbo

Ås-NMBU Orientering

22:59

+0:00

11:29

2.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn og Skimt OL

26:10

+3:11

13:05

3.

Sebastian Feyling

Kolbotn og Skimt OL

45:19

+22:20

22:39

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

42:18

+0:00

9:00

2.

Marianne Granum Helsvig

Nydalens SK

45:09

+2:51

9:36

3.

Kristine Günther

Kolbotn og Skimt OL

59:40

+17:22

12:41

DSQ

Kristoffer Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

51:04

80 135 139 152 155 131


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2014, 20:41:49

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112