Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 5, Staup 11. juni 2014

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Louise Hallset

Frol IL

16:01

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

26:45

Erik Imsland

Frol IL

12:05

Daniel alstad

Frol IL

22:15

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

8:19

Magnus Fossen

Frol IL

12:24

Martin Fossen

Frol IL

15:54

Henrik Alstad Jr

Frol IL

14:23

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

12:25

139

Andreas Amunddahl

Frol IL

15:15

Jens Willem Scherjon

Frol IL

22:03

Hilmar hattrem

Frol IL

17:58

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

17:58

Nikoline Munkeby

Frol IL

19:12

Jonas Alstad

Frol IL

9:35

Hege Berg

Frol IL

24:55

Torje Munkeby

Frol IL

Audhild Vingen

Frol IL

19:09

Ane berget

Frol IL

19:22

Ola venås skogås

Frol IL

22:37

Peder vennås skogås

Frol IL

22:48

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

6:27

+0:00

2.

Mette Kilskar

Frol IL

8:33

+2:06

3.

Lena Alstad

Frol IL

9:02

+2:35

4.

Randi Ulseth

Frol IL

9:18

+2:51

5.

Magnus Alstad

Frol IL

9:35

+3:08

6.

Linnea Sandvik

Frol IL

9:39

+3:12

7.

Kristin Østraat

Frol IL

9:53

+3:26

8.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

9:58

+3:31

9.

Sigurd Vatn

Frol IL

10:29

+4:02

10.

Eivind Haugnes

Frol IL

12:23

+5:56

11.

Grethe Smestad

Frol IL

13:25

+6:58

12.

Ane Hallset

Frol IL

14:14

+7:47

13.

Ingrid Pedersen Fresvig

Frol IL

19:24

+12:57

14.

Frøydis Lullau Lorås

Frol IL

21:37

+15:10

14.

Aurora Aarsand Grøneng

Frol IL

21:37

+15:10

16.

Tobias Eines Andersen

Frol IL

25:00

+18:33

16.

Ida Eines Andersen

Frol IL

25:00

+18:33

18.

Erle Eines

Frol IL

25:27

+19:00

18.

Gunn Mary Andersen

Frol IL

25:27

+19:00

20.

Johannes Matberg

Frol IL

41:59

+35:32

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigbjørn Andersen

Frol IL

25:30

82

Sander Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Ane Lynum

Frol IL

13:18

81

Odd gunnar berg

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

15:27

+0:00

2.

Anders Guddingsmo

Frol IL

16:49

+1:22

3.

Petter Lynum

Frol IL

18:43

+3:16

4.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

20:35

+5:08

5.

Martine Østraat Røkke

Frol IL

23:54

+8:27

6.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

24:16

+8:49

7.

Mats Okkenhaug

Frol IL

26:26

+10:59

8.

Magne Okkenhaug

Frol IL

26:27

+11:00

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venås

Frol IL

17:10

+0:00

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

17:15

+0:05

3.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

17:33

+0:23

4.

Torbjørn Sirum

Frol IL

17:59

+0:49

5.

Harald Bakken

Frol IL

18:09

+0:59

6.

Rolf alstad

Frol IL

18:11

+1:01

7.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

19:53

+2:43

8.

Trygve Skavhaug

Frol IL

20:17

+3:07

9.

Randi Jensen

Frol IL

21:11

+4:01

10.

Magnhild Forseth

Frol IL

21:34

+4:24

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

21:52

+4:42

12.

Mathilde Munkeby

Frol IL

22:05

+4:55

13.

Linnea Munkeby

Frol IL

23:32

+6:22

14.

Randi Haugskott

Frol IL

24:04

+6:54

15.

Anne Kvam

Frol IL

25:24

+8:14

16.

Heid Smestad Pedersen

Frol IL

26:01

+8:51

17.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

26:05

+8:55

18.

Hans Moltzau

Frol IL

27:33

+10:23

19.

Atle Bakken

Frol IL

28:12

+11:02

20.

Ivar Reinås

Frol IL

29:28

+12:18

21.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

33:01

+15:51

22.

Else Sirum

Frol IL

33:08

+15:58

23.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

33:59

+16:49

24.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

35:34

+18:24

25.

Terje Rennan

Frol IL

36:07

+18:57

26.

Freddy Roger Moen

Frol IL

41:55

+24:45

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

17:07

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

19:20

+2:13

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

24:52

+7:45

4.

Arne Grevskott

Frol IL

26:38

+9:31

5.

Jo Severin Matberg

Frol IL

28:34

+11:27

6.

Espen Sundsvik

Frol IL

30:17

+13:10

6.

Vetle halsan

Frol IL

30:17

+13:10

8.

Kine sofie sandstad skjeset

Frol IL

30:54

+13:47

9.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

31:44

+14:37

10.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

32:58

+15:51

11.

Martin Grønli

Frol IL

35:20

+18:13

12.

Gunnar Engesnes

Frol IL

1:08:31

+51:24

13.

Arild Vassenden

Frol IL

1:08:31

+51:24

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Munkeby

Frol IL

1:08:31

+0:00

2.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Joar Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Laila Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Marit Myrvold

Frol IL

+0:0-31

2.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

+0:0-31

2.

Edmund Kulstad

Frol IL

+0:0-31

2.

Inger Munkeby

Frol IL

+0:0-31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 oktober 2014, 13:30:18

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

106

Antall startet:

106