Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Mellomdistanse BOK 21. juni 2014

Klasse: H 11-12N, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda O-lag

18:34

+0:00

2.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

34:51

+16:17

Klasse: H 11-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskild Sæther

Fossekallen IL

1:01:42

+0:00

Klasse: H 13-16C, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Melheim

IF Sturla

20:31

+0:00

155

DNS

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

Klasse: H 13-14, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

24:44

+0:00

2.

Sølve Drage

Kongsberg O-lag

24:59

+0:15

3.

Oskar Arnevik

Ringerike O-lag

26:45

+2:01

Klasse: H 15-16, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

19:24

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

23:38

+4:14

3.

Henrik Andre Larsen

Kongsberg O-lag

23:59

+4:35

4.

Tord Strand

Kongsberg O-lag

25:32

+6:08

5.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

26:02

+6:38

6.

Anders Løset

Ringerike O-lag

26:03

+6:39

7.

Gard Dahlen

Kongsberg O-lag

27:19

+7:55

8.

Ole Jørgen Mogen Arenth

IF Sturla

33:00

+13:36

9.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

37:12

+17:48

10.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

45:26

+26:02

11.

Nicolai Hübsche

IF Sturla

46:24

+27:00

12.

August Borgevad Kornerud

Eiker O-lag

1:04:23

+44:59

DSQ

Sander Arnevik

Ringerike O-lag

39:55

148

DSQ

Henrik Herø

Eiker O-lag

1:05:05

139 144 152

DNS

Håkon Lund

Kongsberg O-lag

DNS

Jonas Solem Tronrud

Eiker O-lag

Klasse: H 17-KM klasse, 4.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Enger

NTNUI

24:31

+0:00

2.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

25:28

+0:57

3.

Sjur Hovi

Kristiansand OK

26:17

+1:46

4.

Dag Aalvik

Nydalens Skiklubb

26:36

+2:05

5.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

26:41

+2:10

6.

Magnus Svingheim

Raumar Orientering

27:04

+2:33

7.

Mathias Drage

Kongsberg O-lag

27:35

+3:04

8.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

27:53

+3:22

9.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

28:11

+3:40

136

10.

Håvard Myhre

Kongsberg O-lag

28:15

+3:44

11.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

28:31

+4:00

12.

Øyvind Drage

Kongsberg O-lag

29:03

+4:32

13.

Bjørn Haavengen

Kongsberg O-lag

29:12

+4:41

14.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

29:15

+4:44

15.

Harald Kalager

NTNUI

29:39

+5:08

16.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

30:13

+5:42

16.

Odd Strand

Kongsberg O-lag

30:13

+5:42

18.

Leif Eriksson

Modum OL

30:28

+5:57

19.

Lars Inge Arnevik

Ringerike O-lag

30:43

+6:12

20.

Kenneth Sandvold

Eiker O-lag

30:47

+6:16

21.

Daniel Zwiker

OLG Galgenen

31:14

+6:43

22.

Ola Lesteberg

Kongsberg O-lag

32:15

+7:44

23.

Lars Enerhaugen

Modum O-lag

32:49

+8:18

24.

Øyvind Strande

Ringerike O-lag

36:37

+12:06

25.

Geir Nilsen

Viul OK

37:18

+12:47

26.

Leif Kåre Besseberg

Eiker O-lag

39:40

+15:09

27.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

40:26

+15:55

28.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

43:32

+19:01

DNS

Sindre Sandven

Kongsberg O-lag

DNS

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hroar Sanna

Ringerike O-lag

32:02

+0:00

2.

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda O-lag

36:32

+4:30

Klasse: H 17-C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Mikal Tyse

Eiker O-lag

41:20

+0:00

2.

Lars-Erik Østerud

Eiker O-lag

42:21

+1:01

Klasse: H 40-, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saugerud

Konnerud IL

31:20

+0:00

2.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg O-lag

33:59

+2:39

3.

Ole Ingesen

Sarpsborg O-lag

36:20

+5:00

4.

Anders Nybø

Konnerud IL

44:39

+13:19

Klasse: H 50-, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

21:58

+0:00

2.

Frode Løset

Ringerike O-lag

23:17

+1:19

3.

Tibor Vari

IF Sturla

24:18

+2:20

4.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

25:22

+3:24

5.

Gunnar Hope

Modum O-lag

25:33

+3:35

6.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

29:30

+7:32

7.

Per Gunnar Dahl

Ringerike O-lag

30:27

+8:29

8.

Geir Sverre Svingheim

Hadeland O-lag

33:54

+11:56

9.

Petter Fure

Oppsal IF

43:08

+21:10

10.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og Omegn

45:41

+23:43

11.

Are Njåstein

IL Tyrving

46:56

+24:58

DNS

Ole Johnny Petersen

Eiker O-lag

DNS

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

Klasse: H 60-, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

28:38

+0:00

2.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

39:56

+11:18

Klasse: H 65-, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

29:42

+0:00

2.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

29:52

+0:10

3.

Georg Kapperud

Oppsal IF

1:09:43

+40:01

Klasse: H 70-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Kvamme

Ringerike O-lag

34:27

+0:00

2.

Knut Lindløv

OK Moss

36:44

+2:17

3.

Torkild Thorkildsen

Modum O-lag

37:34

+3:07

4.

Tormod Dahlen

Ringerike O-lag

42:39

+8:12

Klasse: H 75-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Ruud

Konnerud IL

35:29

+0:00

2.

Ole Einar Dahlen

Ringerike O-lag

44:39

+9:10

Klasse: H 80-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Johan Engell

Modum O-lag

50:30

Klasse: H 85-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

1:04:10

+0:00

DSQ

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

1:33:47

155 163 162 159 154

Klasse: Naapen, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Paulsen Ask

Lierbygda O-lag

26:19

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

32:29

Ingrid Lesteberg

Kongsberg O-lag

35:11

Silje Ruud Fossehim

Asker Skiklubb

38:40

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

29:32

Oskar Hope

Modum O-lag

23:08

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

38:42

Linnea Borge Nyhagen

Fossekallen IL

38:37

Mats Olsen Bye

Modum O-lag

29:25

DNS

Emma Berglund Sande

Røyken O-lag

Klasse: D 11-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg O-lag

33:30

+0:00

Klasse: D 13-14, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

22:24

+0:00

2.

Helene Eger

Kongsberg O-lag

24:30

+2:06

3.

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg O-lag

24:41

+2:17

4.

Kathinka Rogstad

Kongsberg O-lag

27:01

+4:37

5.

Andrea Vanebo

Kongsberg O-lag

31:04

+8:40

6.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

32:31

+10:07

7.

Åshild Egeberg Vari

IF Sturla

1:14:50

+52:26

DNS

Sarah Wøllo

Kongsberg O-lag

Klasse: D 15-16, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Blakkestad Ingesen

Sarpsborg O-lag

29:16

+0:00

2.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

29:21

+0:05

3.

Kristiane Rogstad

Kongsberg O-lag

31:44

+2:28

4.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

32:32

+3:16

5.

Kristine Smeby

Kongsberg O-lag

32:35

+3:19

6.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg O-lag

35:38

+6:22

7.

Solveig Henandez Vråle

Konnerud IL

37:07

+7:51

8.

Agnes Irene Longfjeld

Modum O-lag

39:16

+10:00

9.

Thea Kristine Morlandstø

Eiker O-lag

39:59

+10:43

10.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

40:08

+10:52

11.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

43:02

+13:46

12.

Ingrid Letmolie

Eiker O-lag

46:07

+16:51

DSQ

Aurora Moholdt

Kongsberg O-lag

32:35

164 165 144

DSQ

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

37:26

165 144 158

DNS

Stine Njåstein

IL Tyrving

Klasse: D 17-KM klasse, 3.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Mårtensson

Modum O-lag

27:36

+0:00

2.

Anette Baklid

Konnerud IL

29:05

+1:29

3.

Therese Haare

Konnerud IL

29:56

+2:20

4.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

32:07

+4:31

5.

Ingrid Kvistad

Kongsberg O-lag

35:40

+8:04

6.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

37:19

+9:43

7.

Maria Nordbye Nybø

Konnerud IL

41:57

+14:21

8.

Katja Zwiker

OLG Galgenen

44:42

+17:06

9.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg O-lag

47:44

+20:08

DNS

Hege Kullerud

Konnerud IL

DNS

Kari Strand

Kongsberg O-lag

DNS

Hanna E. Andersen

Eiker O-lag

Klasse: D 17-C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Moholth

Kongsberg O-lag

31:47

+0:00

2.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

50:56

+19:09

Klasse: D 40-, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

25:57

+0:00

2.

Isa Heggedal

Konnerud IL

28:49

+2:52

3.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

28:55

+2:58

4.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike O-lag

29:01

+3:04

5.

Beth Nicolaysen

Kongsberg O-lag

29:43

+3:46

6.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg O-lag

30:07

+4:10

7.

May Ingela Hope

Modum O-lag

31:35

+5:38

8.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike O-lag

32:38

+6:41

9.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg O-lag

35:29

+9:32

10.

Lill-Kristin Enger

Modum O-lag

38:41

+12:44

11.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

44:43

+18:46

Klasse: D 50-, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Hovi

Skien OK

29:36

+0:00

2.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

30:28

+0:52

3.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

31:03

+1:27

4.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

31:47

+2:11

5.

Hilde Storløkken

Kongsberg O-lag

32:42

+3:06

6.

Eli Strande

Ringerike O-lag

34:03

+4:27

7.

Sirpa Lilja

Modum OL

37:02

+7:26

8.

Marianne Spanli

Lierbygda O-lag

45:53

+16:17

9.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg O-lag

55:37

+26:01

Klasse: D 60-, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Enmma Feyling Haare

Konnerud IL

34:35

+0:00

2.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike O-lag

42:08

+7:33

3.

Inger Lindløv

OK Moss

46:12

+11:37

Klasse: D 70-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

34:59

+0:00

2.

Elin Dahlen

Ringerike O-lag

40:11

+5:12

Klasse: D 80-, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ingrid Solveig Engell

Modum O-lag

1:30:49

155


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juni 2014, 17:28:28

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

163

Antall startet:

150