Klasse: Naapen, 1.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Anna Paulsen Ask | Lierbygda O-lag | 27:38 | ||||||
Ine Amalie Fjær | Røyken O-lag | 31:57 | ||||||
Eirik Frengstad | Ringerike O-lag | 20:25 | ||||||
Trym Laeskogen | Ringerike OL | 17:28 | ||||||
Emmy Margrethe Rismark | Røyken O-lag | 24:16 | ||||||
Stine Sandvik | Eiker O-lag | 20:59 | ||||||
Celine Sanne | Røyken O-lag | 21:12 | ||||||
Runa Eid Skjerven | Ringerike O-lag | 21:23 | ||||||
Ingvild Søreide | Ringerike OL | 20:59 | ||||||
Ingvild Øverli Berg | Kongsberg O-lag | 32:14 | ||||||
Marius Andre Rismark | Røyken O-lag | 28:23 | ||||||
Lars Jørgen Longfjeld | Modum O-lag | 30:03 | ||||||
Linnea Valaker Edvardsen | MÃ¥ren OK | 29:42 | ||||||
Ingvild Gustafsson | Kongsberg O-lag | 22:40 | ||||||
Nora Christine Hansen | Røyken O-lag | 22:35 | ||||||
William Kjemperud Strand | Fossekallen IL | 27:29 | ||||||
Emma Berglund Sande | Røyken O-lag | |||||||
Bernard Moczulski | Røyken O-lag | 37:35 | 44 | |||||
Linnea Borge Nyhagen | Fossekallen IL | 26:35 | ||||||
Tomine Gundersveen | Røyken O-lag | 21:22 | ||||||
Helene Brandal Søfting | Kongsberg O-lag | 32:12 | ||||||
Linnea Rustad | MÃ¥ren OK | 34:43 | ||||||
DSQ | Marte Sofie Skrove | Ringerike O-lag | 26:14 | 43 | ||||
DNS | Magdalena Havnen | Røyken O-lag | ||||||
Klasse: D -10, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Andrea Fjell | Røyken O-lag | 40:54 | ||||||
Marie Kvarme | Røyken O-lag | 35:09 | ||||||
Sunniva Morlandstø | Eiker O-lag | 32:44 | ||||||
Klasse: D 11-12N, 1.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alvilde Lysaker Sanden | Eiker O-lag | 13:01 | +0:00 | ||||
2. | Ine Instanes | IF Sturla | 14:14 | +1:13 | ||||
3. | Malene Instanes | IF Sturla | 15:45 | +2:44 | ||||
4. | Mari Hultmark Tørto | Eiker O-lag | 17:03 | +4:02 | ||||
5. | Nora Haakestad Ellingsen | Konnerud IL | 18:44 | +5:43 | ||||
6. | Ingeborg Huse Landrø | Fossekallen IL | 29:51 | +16:50 | ||||
Klasse: D 11-12, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Iselin Sørensen | IF Sturla | 27:10 | +0:00 | ||||
2. | Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg O-lag | 28:16 | +1:06 | ||||
3. | Ã…sne Haavengen | Kongsberg OL | 30:33 | +3:23 | ||||
4. | Hedda Spangberg | Konnerud IL | 30:44 | +3:34 | ||||
5. | Noer Dirro | MÃ¥ren OK | 30:57 | +3:47 | ||||
6. | Oda Isnes Tyse | Eiker O-lag | 33:00 | +5:50 | ||||
7. | Ingrid Bogen Arenth | IF Sturla | 33:37 | +6:27 | ||||
8. | Mille Jægtvik | Konnerud IL | 33:45 | +6:35 | ||||
8. | Konstanse Moholth | Kongsberg O-lag | 33:45 | +6:35 | ||||
10. | Eline Andersen | Konnerud IL | 36:02 | +8:52 | ||||
11. | Johanna Sofie Longfjeld | Modum O-lag | 36:30 | +9:20 | ||||
12. | Adine Blakkestad Ingesen | Sarpsborg O-lag | 39:17 | +12:07 | ||||
13. | Nora Marie Enerhaugen | Ringerike O-lag | 46:16 | +19:06 | ||||
14. | Maria Liberg | Kongsberg O-lag | 50:59 | +23:49 | ||||
15. | Elisabeth Brandal Søfting | Kongsberg O-lag | 1:04:53 | +37:43 | ||||
16. | Sanna Semsmoen-Schleis | Kongsberg O-lag | 1:05:46 | +38:36 | ||||
DNS | Frida Aakre | Kongsberg O-lag | ||||||
Klasse: D 13-14, 2.8 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jenny Baklid | Konnerud IL | 25:10 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Tønnesen Bergstøl | Kongsberg O-lag | 26:04 | +0:54 | ||||
3. | Lotte Myklemyr | Eiker O-lag | 26:41 | +1:31 | ||||
4. | Tale Strand | Kongsberg O-lag | 28:14 | +3:04 | ||||
5. | Helene Eger | Kongsberg O-lag | 29:09 | +3:59 | ||||
6. | Marlin Haavengen | Kongsberg OL | 32:16 | +7:06 | ||||
7. | Andrea Vanebo | Kongsberg O-lag | 32:21 | +7:11 | ||||
8. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 37:45 | +12:35 | ||||
9. | Ingvild Langeggen | Kongsberg O-lag | 38:14 | +13:04 | ||||
10. | Kathinka Rogstad | Kongsberg O-lag | 39:06 | +13:56 | ||||
11. | Ida Bolette Enerhaugen | Ringerike O-lag | 40:46 | +15:36 | ||||
12. | Solveig Letmolie | Eiker O-lag | 41:22 | +16:12 | ||||
13. | Amanda Skyttersæter Saugerud | Konnerud IL | 45:12 | +20:02 | ||||
14. | Ingeborg Kvarme | Røyken O-lag | 45:43 | +20:33 | ||||
DNS | Sarah Wøllo | Kongsberg O-lag | ||||||
Klasse: D 13-16N, 1.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Dina Laeskogen | Ringerike O-lag | 10:48 | +0:00 | ||||
2. | Sara Skille | Ringerike O-lag | 15:36 | +4:48 | ||||
3. | Ingjerd Eid Skjerven | Ringerike O-lag | 17:41 | +6:53 | ||||
Klasse: D 13-16C, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Silje Carlsen | Røyken O-lag | 35:06 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Pernille Rismark | Røyken O-lag | 48:53 | +13:47 | ||||
3. | Sandra Skaug | Røyken O-lag | 49:12 | +14:06 | ||||
DNS | Olivia Kjølstad | Røyken O-lag | ||||||
Klasse: D 15-16, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aurora Moholth | Kongsberg O-lag | 36:07 | +0:00 | ||||
2. | Ane Dyrkorn | Eiker O-lag | 36:55 | +0:48 | ||||
3. | Kristin Smeby | Kongsberg O-lag | 37:09 | +1:02 | ||||
4. | Thea Sildnes Baklid | Konnerud IL | 40:28 | +4:21 | ||||
5. | Rikke Blakkestad Ingesen | Sarpsborg O-lag | 42:12 | +6:05 | ||||
6. | Thea Kristine Morlandstø | Eiker O-lag | 44:42 | +8:35 | ||||
7. | Idunn Haavengen | Kongsberg OL | 46:16 | +10:09 | ||||
8. | Kristiane Rogstad | Kongsberg O-lag | 49:48 | +13:41 | ||||
9. | Fride Sørensen | IF Sturla | 50:41 | +14:34 | ||||
10. | Thea Dyrkorn | Eiker O-lag | 51:10 | +15:03 | ||||
11. | Ingrid Letmolie | Eiker O-lag | 55:53 | +19:46 | ||||
12. | Agnes Irene Longfjeld | Modum O-lag | 57:40 | +21:33 | ||||
13. | Anna Isnes Tyse | Eiker O-lag | 1:01:00 | +24:53 | ||||
14. | Solveig Hernandez Vråle | Konnerud IL | 1:25:54 | +49:47 | ||||
DNS | Rikke Hjelseth Larsen | Kongsberg O-lag | ||||||
Klasse: D 17-18, 4.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Astrid Fiskum | IL Tyrving | 50:29 | +0:00 | ||||
Klasse: D 17-A kort, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirin Disch Mathisen | Ringerike O-lag | 52:53 | +0:00 | ||||
2. | Hanne D. Kihle | Ringerike O-lag | 1:03:38 | +10:45 | ||||
DSQ | Kari Strand | Kongsberg O-lag | 4:35 | 169 140 138 139 162 159 154 100 | ||||
Klasse: D 17-C, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Gustafsson | Kongsberg O-lag | 26:35 | +0:00 | ||||
2. | Heidi Myklemyr | Eiker O-lag | 35:07 | +8:32 | ||||
3. | Eli Tufte Hanssen | Eiker O-lag | 36:48 | +10:13 | ||||
4. | Linda Fredh | Hamar OK | 43:49 | +17:14 | ||||
5. | Lise Hørtvedt | Kongsberg O-lag | 52:03 | +25:28 | ||||
6. | Liv Berit Arenth | IF Sturla | 55:19 | +28:44 | ||||
7. | Ping Ouyang | Ringerike O-lag | 1:03:02 | +36:27 | ||||
DSQ | Marianne Ness | Røyken O-lag | 1:58:40 | 162 149 | ||||
DSQ | Elisabeth Gisholt | Fossum IF | ||||||
Klasse: D 19-20, 4.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Heidi MÃ¥rtensson | Modum O-lag | 38:12 | +0:00 | ||||
2. | Ingunn Egeberg Vari | IF Sturla | 46:13 | +8:01 | ||||
Klasse: D 21-, 4.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Katja Zwiker | OLG Galgenen | 57:42 | +0:00 | ||||
2. | Linda Engen | Raumar Orientering | 1:01:29 | +3:47 | ||||
Klasse: D 40-, 4.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 41:59 | +0:00 | ||||
2. | Beth Nicolaysen | Kongsberg O-lag | 42:32 | +0:33 | ||||
3. | Kirsti Kringhaug | Ringerike O-lag | 43:47 | +1:48 | ||||
4. | Kine Odden | Østmarka OK | 43:54 | +1:55 | ||||
5. | Ingrid Kvistad | Kongsberg O-lag | 45:35 | +3:36 | ||||
6. | Sissel Skovly | Ringerike O-lag | 48:01 | +6:02 | ||||
7. | Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme | Røyken O-lag | 49:48 | +7:49 | ||||
8. | Eli Bonden Kjørsvik | Kongsberg O-lag | 50:28 | +8:29 | ||||
9. | Ida Syversen | Røyken O-lag | 56:15 | +14:16 | ||||
10. | Tanja Instanes | IF Sturla | 1:00:48 | +18:49 | ||||
11. | Kristin Sørensen | IF Sturla | 1:03:31 | +21:32 | ||||
12. | Lill-Kristin Enger | Modum O-lag | 1:06:41 | +24:42 | ||||
13. | Ina Cecilie Landro | Konnerud IL | 1:18:15 | +36:16 | ||||
14. | Line Skjevik Arnevik | Ringerike O-lag | 1:19:04 | +37:05 | ||||
15. | Maria Torgersen | Bækkelaget SK | 1:30:57 | +48:58 | ||||
16. | Jane Rødder | Kongsberg O-lag | 1:31:50 | +49:51 | ||||
DSQ | Gry Anita Gjerde Alnæs | Raumar Orientering | 56:57 | 163 | ||||
DNS | Kristin Eger | Kongsberg O-lag | ||||||
DNS | Kari Arnestad Enerhaugen | Ringerike O-lag | ||||||
DNS | Mette Eline Heimstad | Ringerike O-lag | ||||||
DNS | Anne-Kristin Kvamme | Ringerike O-lag | ||||||
Klasse: D 50-, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Grete Synnøve Hovi | Skien OK | 42:57 | +0:00 | ||||
2. | Ragnhild Elsrud Hultgreen | Ringerike O-lag | 44:53 | +1:56 | ||||
3. | Margrete Engzelius | Asker Skiklubb | 52:57 | +10:00 | ||||
4. | Berit Berge | IL Tyrving | 1:13:53 | +30:56 | ||||
DSQ | Elisabeth Holth Johannesen | Røyken O-lag | 1:22:35 | 138 139 162 159 | ||||
Klasse: D 60-, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aud Kjemperud | Eiker O-lag | 55:21 | +0:00 | ||||
2. | Live Joronn Ytrehus | Ringerike O-lag | 1:00:44 | +5:23 | ||||
Klasse: D 65-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marta Stang | Modum O-lag | 39:07 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 45:30 | +6:23 | ||||
3. | Aud I. Spjelkavik | IL Tyrving | 49:32 | +10:25 | ||||
4. | Gry Bruland Vråle | IF Sturla | 51:21 | +12:14 | ||||
Klasse: D 70-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birgitte Bekkelund | Røyken O-lag | 37:45 | +0:00 | ||||
2. | Elin Dahlen | Ringerike O-lag | 1:01:40 | +23:55 | ||||
3. | Anne Lise Øfsthus | Asker Skiklubb | 1:03:14 | +25:29 | ||||
Klasse: D 75-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Dirro Bøhlerengen | Måren OK | 39:20 | +0:00 | ||||
2. | Marit Økern Jensen | Bærums Skiklubb | 42:24 | +3:04 | ||||
Klasse: H -10, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Halvor Løken | Kongsberg O-lag | 22:21 | 152 | |||||
Martin Nøkleby Melling | Ringerike O-lag | 31:57 | ||||||
DSQ | Eivind Bogen Arenth | IF Sturla | 1:30:01 | 162 149 | ||||
DNS | Ola Kjølstad | Røyken O-lag | ||||||
Klasse: H 11-12, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vetle Drage | Kongsberg O-lag | 26:28 | +0:00 | ||||
2. | Mikkel Berglund | Ringerike O-lag | 27:52 | +1:24 | ||||
3. | Peder Bonden Kjørsvik | Kongsberg O-lag | 28:52 | +2:24 | ||||
4. | Kristoffer Hübschle | IF Sturla | 29:45 | +3:17 | ||||
5. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg O-lag | 30:41 | +4:13 | ||||
6. | Olav Lund | Kongsberg O-lag | 33:41 | +7:13 | ||||
7. | Eskild Sæther | Fossekallen IL | 38:47 | +12:19 | ||||
8. | Alexander B. Nyhagen | Fossekallen IL | 38:55 | +12:27 | ||||
9. | Erlend Langeggen | Kongsberg O-lag | 42:48 | +16:20 | ||||
10. | Johan Eger | Kongsberg O-lag | 47:24 | +20:56 | ||||
11. | Stein Aas Stræte | Ringerike O-lag | 57:34 | +31:06 | ||||
12. | Edvard Ekberg | Kongsberg O-lag | 59:17 | +32:49 | ||||
13. | Olav Melheim | IF Sturla | 1:00:51 | +34:23 | ||||
DNS | Jørgen Nøkleby Melling | Ringerike O-lag | ||||||
Klasse: H 11-12N, 1.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gard Laeskogen | Ringerike O-lag | 12:46 | +0:00 | ||||
2. | Sigurd Paulsen Ask | Lierbygda O-lag | 14:13 | +1:27 | ||||
3. | Sindre Gisholt | Fossum IF | 15:12 | +2:26 | ||||
DNS | Jostein Lian | Røyken O-lag | ||||||
Klasse: H 13-14, 2.8 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 23:19 | +0:00 | ||||
2. | Sølve Drage | Kongsberg O-lag | 25:21 | +2:02 | ||||
3. | Oskar Arnevik | Ringerike O-lag | 28:11 | +4:52 | ||||
4. | Peter Gisholt | Fossum IF | 30:55 | +7:36 | ||||
5. | Vegard Øverli Berg | Kongsberg O-lag | 31:46 | +8:27 | ||||
Klasse: H 13-16C, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Roum | Ringerike O-lag | 38:58 | +0:00 | ||||
2. | Åsmund Sæther | Fossekallen IL | 43:44 | +4:46 | ||||
DSQ | Oscar Melheim | IF Sturla | 22:09 | 170 | ||||
Klasse: H 15-16, 4.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sturla Frydenlund | IF Sturla | 32:46 | +0:00 | ||||
2. | Vegard Myklemyr | Eiker O-lag | 37:03 | +4:17 | ||||
3. | HÃ¥vard Landro Svingheim | Konnerud IL | 38:15 | +5:29 | ||||
4. | Martin Andresen Skotte | Fossum IF | 39:56 | +7:10 | ||||
5. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 42:25 | +9:39 | ||||
6. | Anders Løset | Ringerike O-lag | 43:38 | +10:52 | ||||
7. | Sander Arnevik | Ringerike O-lag | 44:19 | +11:33 | ||||
8. | Gard Dahlen | Kongsberg O-lag | 48:12 | +15:26 | ||||
9. | Henrik Andre Larsen | Kongsberg O-lag | 49:51 | +17:05 | ||||
10. | Jonas Solem Tronrud | Eiker O-lag | 50:58 | +18:12 | ||||
11. | Tord Strand | Kongsberg O-lag | 53:42 | +20:56 | ||||
12. | Nicolai Hübschle | IF Sturla | 55:24 | +22:38 | ||||
13. | Henrik Herø | Eiker O-lag | 1:08:58 | +36:12 | ||||
14. | Ole Jørgen Mogen Arenth | IF Sturla | 1:10:44 | +37:58 | ||||
DSQ | August Borgevad Kornerud | Eiker O-lag | ||||||
DNS | HÃ¥kon Lund | Kongsberg O-lag | ||||||
Klasse: H 17-A kort, 4.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Morten Tangen | Hamar OK | 43:09 | +0:00 | ||||
2. | Peter Carlsen | Røyken O-lag | 44:25 | +1:16 | ||||
3. | HÃ¥vard Sandvoll Ask | Lierbygda O-lag | 46:19 | +3:10 | ||||
4. | Hroar Sanna | Ringerike O-lag | 50:38 | +7:29 | ||||
5. | Sindre Alnæs | Raumar Orientering | 50:39 | +7:30 | ||||
6. | Iver Sørensen | IF Sturla | 53:26 | +10:17 | ||||
Klasse: H 17-C, 2.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Bjerknes | Røyken O-lag | 28:26 | +0:00 | ||||
2. | Hans Herman Herø | Eiker O-lag | 29:05 | +0:39 | ||||
3. | Jon Strøm | Hauketo IL | 30:39 | +2:13 | ||||
4. | Ivar Mikal Tyse | Eiker O-lag | 38:29 | +10:03 | ||||
5. | Jon Daniel Roum | Ringerike O-lag | 44:37 | +16:11 | ||||
6. | Torbjørn Bogen | IF Sturla | 44:49 | +16:23 | ||||
DNS | Lars-Erik Østerud | Eiker O-lag | ||||||
Klasse: H 19-20, 6.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Engzelius Gylver | NTNUI | 1:03:36 | +0:00 | ||||
Klasse: H 21-, 6.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Enger | NTNUI | 40:02 | +0:00 | ||||
2. | Sjur Hovi | Kristiansand OK | 42:59 | +2:57 | ||||
3. | Dag Aalvik | Nydalens Skiklubb | 44:56 | +4:54 | ||||
4. | Lars Inge Arnevik | Ringerike O-lag | 45:12 | +5:10 | ||||
5. | Thomas Nipen | IL Tyrving | 46:33 | +6:31 | ||||
6. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 46:34 | +6:32 | ||||
7. | Einar Tommelstad | Nydalens Skiklubb | 48:52 | +8:50 | ||||
8. | Harald Kalager | NTNUI | 49:18 | +9:16 | ||||
9. | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 49:26 | +9:24 | ||||
10. | Harald Berge | IL Tyrving | 50:49 | +10:47 | ||||
11. | Gunnar A. Fiskum | IL Tyrving | 50:59 | +10:57 | ||||
12. | Mathias Nipen | IL Tyrving | 52:38 | +12:36 | ||||
13. | Daniel Zwiker | OLG Galgenen | 55:06 | +15:04 | ||||
14. | Einar Gisholt | Fossum IF | 59:05 | +19:03 | ||||
15. | Petter Skedsmo | Hadeland O-lag | 1:00:09 | +20:07 | ||||
16. | Ove Martinsen | Hauketo IL | 1:00:36 | +20:34 | ||||
17. | Geir Nilsen | Viul OK | 1:03:34 | +23:32 | ||||
18. | Ivar Seierstad | IL GeoForm | 1:04:33 | +24:31 | ||||
19. | Erik Stordal | Asker Skiklubb | 1:06:27 | +26:25 | ||||
20. | Arild Andresen | Fossum IF | 1:19:39 | +39:37 | ||||
DNS | Eirik Holth Johannessen | Røyken O-lag | ||||||
DNS | Kenneth Sandvold | Eiker O-lag | ||||||
Klasse: H 40-, 4.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Syver Løken | Kongsberg O-lag | 36:36 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Brattli | Asker Skiklubb | 39:02 | +2:26 | ||||
3. | Erik Saugerud | Konnerud IL | 41:01 | +4:25 | ||||
4. | Lars Berglund | Ringerike O-lag | 41:33 | +4:57 | ||||
5. | Lars Strand | Stranden IL | 48:00 | +11:24 | ||||
6. | Jørn-Are Longfjeld | Modum O-lag | 48:41 | +12:05 | ||||
7. | Arne Torgersen | Bækkelagets SK | 52:39 | +16:03 | ||||
8. | Espen Melheim | IF Sturla | 55:28 | +18:52 | ||||
9. | Rune Sørensen | IF Sturla | 59:36 | +23:00 | ||||
10. | Stig Instanes | IF Sturla | 1:06:17 | +29:41 | ||||
11. | Atle Wøllo | Kongsberg O-lag | 1:12:51 | +36:15 | ||||
DSQ | Ole Myklemyr | Eiker O-lag | 1:05:57 | 141 139 175 150 154 100 | ||||
Klasse: H 50-, 4.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Edvard Helland | Ringerike O-lag | 32:53 | +0:00 | ||||
2. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 33:37 | +0:44 | ||||
3. | Rune Berge | IL Tyrving | 35:30 | +2:37 | ||||
4. | Knut Aas | Ringerike O-lag | 36:54 | +4:01 | ||||
5. | Torgeir Strandhagen | Røyken O-lag | 37:59 | +5:06 | ||||
6. | Trond Baklid | Konnerud IL | 39:21 | +6:28 | ||||
7. | Knut Engen | Raumar Orientering | 42:09 | +9:16 | ||||
8. | Per Gunnar Dahl | Ringerike O-lag | 43:17 | +10:24 | ||||
9. | Lars D. Fjeldstad | Ringerike O-lag | 43:31 | +10:38 | ||||
10. | Lars-Erik Fiskum | IL Tyrving | 44:53 | +12:00 | ||||
11. | Njål Svingheim | Konnerud IL | 46:56 | +14:03 | ||||
12. | Per Kaarby | Fossum IF | 49:20 | +16:27 | ||||
13. | Øyvind Gylver | Asker Skiklubb | 52:21 | +19:28 | ||||
14. | Roy Gjerding | OK Moss | 54:43 | +21:50 | ||||
15. | Anton Plaian | Asker Skiklubb | 56:26 | +23:33 | ||||
16. | Ivar Lindseth | Ringerike O-lag | 59:30 | +26:37 | ||||
17. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 1:02:45 | +29:52 | ||||
18. | Torgeir Brandal | Kongsberg O-lag | 1:09:47 | +36:54 | ||||
19. | Sigbjørn Odden | Østmarka OK | 1:13:16 | +40:23 | ||||
DSQ | Stein-Arne Alnæs | Raumar Orientering | 37:22 | 163 | ||||
DNS | Leif KÃ¥re Besseberg | Eiker O-lag | ||||||
DNS | Øyvind Roger Hansen | Røyken O-lag | ||||||
Klasse: H 60-, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Morten Johannessen | Røyken O-lag | 41:28 | +0:00 | ||||
2. | Olav Nipen | IL Tyrving | 45:07 | +3:39 | ||||
Klasse: H 65-, 3.7 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helge Revhaug | Ringerike O-lag | 38:29 | +0:00 | ||||
2. | Dag Rønning Jensen | OL Trollo | 39:28 | +0:59 | ||||
3. | Bjørn Spjelkavik | IL Tyrving | 47:19 | +8:50 | ||||
4. | Ove Gunnar Jacobsen | Stokke IL | 47:32 | +9:03 | ||||
5. | BÃ¥rd Stang | Modum O-lag | 50:17 | +11:48 | ||||
6. | Ragnar Hillestad | Lardal O-lag | 1:21:50 | +43:21 | ||||
DNS | Tor Trøan | Hadeland O-lag | ||||||
Klasse: H 70-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn W. Ludvigsen | IF Sturla | 29:01 | +0:00 | ||||
2. | Tormod Dahlen | Ringerike O-lag | 32:42 | +3:41 | ||||
3. | Torkild Thorkildsen | Modum O-lag | 37:13 | +8:12 | ||||
4. | Lasse Vråle | IF Sturla | 52:00 | +22:59 | ||||
DNS | Harald Lundhaug | OK Moss | ||||||
Klasse: H 75-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 33:21 | +0:00 | ||||
2. | Steinar Ruud | Konnerud IL | 34:05 | +0:44 | ||||
3. | Ole Einar Dalen | Ringerike O-lag | 37:23 | +4:02 | ||||
4. | Knut Kjemhus | Kongsberg O-lag | 48:24 | +15:03 | ||||
5. | Olaf Johansen | Ringerike O-lag | 1:30:05 | +56:44 | ||||
Klasse: H 80-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell H. Eriksen | Fossum IF | 40:25 | +0:00 | ||||
2. | Thor Johan Engell | Modum O-lag | 1:15:37 | +35:12 | ||||
3. | Ole Johan Torgerud | Stranden IL | 1:29:17 | +48:52 | ||||
4. | Erik Endeberg | Modum O-lag | 1:36:16 | +55:51 | ||||
Klasse: H 85-, 2.6 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magne Bekkelund | Røyken O-lag | 1:24:26 | +0:00 | ||||
2. | Birger Garberg | Ringerike O-lag | 1:29:27 | +5:01 | ||||
Klasse: H 13-16 N, 1.5 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christian Iversen | Ringerike O-lag | 22:09 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 22 juni 2014, 15:50:46 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 283 |
Antall startet: | 263 |