Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St. Hanskuten 22. juni 2014

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

1:47:09

+0:00

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula OL

1:53:27

+0:00

2.

Pia Blake

Byåsen IL

2:05:04

+11:37

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:52:37

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

1:42:07

+0:00

2.

Hilde Bellinmo

Gaula OL

2:39:59

+57:52

3.

Sissel Hvidsand

Gaula OL

2:40:00

+57:53

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

Leik IL

1:42:06

+0:00

2.

Berit Sundset

Hadeland O-lag

2:25:05

+42:59

136

3.

Heidi Flå

Orkanger IF

2:25:25

+43:19

4.

Trine Sunnset

Melhus IL

2:26:12

+44:06

136

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:25:24

+0:00

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

1:49:51

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

2:05:10

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

2:18:43

+13:33

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

1:37:18

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

1:43:28

+6:10

131

3.

Brage Keiserås

IL Leik

1:49:02

+11:44

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:55:16

+0:00

1.

Geir Owren

Freidig

1:55:16

+0:00

3.

Geir Arnesen

2:01:49

+6:33

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

2:07:55

+12:39

5.

Rolf Helge Røsand

OK Nidarøst

2:41:21

+46:05

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:44:01

+0:00

2.

Kasper Myhr

Klæbu IL

1:53:40

+9:39

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

2:17:59

+33:58

DSQ

Ivar Skjærvold

OL Gaula

1:44:58

135 136 142 143 150

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu IL

1:53:40

+0:00

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

1:45:04

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:45:05

132 133 134 135 136 142 143

DSQ

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:49:32

142 143 150

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

2:17:34

+0:00

DNS

Jostein Glesåen

OL Gaula

Klasse: Tur kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcel Lanckmans

OL Gaula

+0:00

Brutt

Finn Bjørgum

Nidarøst

1:03:48

DNS

Lars Sandstad

Freidig

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: Tur lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Peder Løvås

Nidarøst

2:36:24

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2014, 11:12:29

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

39

Antall startet:

35