Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 1, Brurusten, arr. Viul OK 14. juli 2014

Klasse: 5.7 km M Nordic Meeting

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Enger

NTNUI

31:19

+0:00

2.

Mathew Speake

Lillomarka O-lag

31:49

+0:30

3.

Johan Ivarsson

Freidig

32:27

+1:08

4.

Magnus Carlstedt

Sävedalens AIK

32:59

+1:40

5.

David Løver

Modum O-lag

34:36

+3:17

6.

Harald Hermanrud

Silkeborg OK

35:37

+4:18

7.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

36:41

+5:22

8.

Ola Keiserås

IL Leik

37:11

+5:52

9.

Øystein Holo

Fossum IF

38:56

+7:37

10.

Stian Overskeid

Indre Østfold OK

39:40

+8:21

11.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

40:19

+9:00

12.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

41:06

+9:47

13.

Knut Aas

Ringerike O-lag

41:53

+10:34

14.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

42:32

+11:13

15.

Thomas Eidsmo

Freidig

42:51

+11:32

16.

Einar Teslo

Hadeland O-lag

46:12

+14:53

17.

Tarjei Holo

Fossum IF

46:30

+15:11

18.

Einar Forvoll

Heming IF

47:14

+15:55

19.

Njål Ellegård Melby

Hamar OK

47:52

+16:33

20.

Eskil Frøysland

Vang O-lag

47:58

+16:39

21.

Henning Granli

Heidal IL

49:36

+18:17

22.

Per Heringstad

Heidal IL

53:41

+22:22

22.

Mari Heringstad

Heidal IL

53:41

+22:22

24.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:15:52

+44:33

25.

Mattis Granerud

Heidal IL

1:22:12

+50:53

Klasse: 5.7 km K Nordi Meeting

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Westli Andersen

Løten O-lag

39:00

+0:00

2.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

47:27

+8:27

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

49:14

+10:14

4.

Ingeborg Ellegaard Melbye

Nydalens Skiklubb

53:31

+14:31

5.

Karoline Haug

Hamar OK

56:10

+17:10

Klasse: 4.1 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

31:26

+0:00

2.

Øistein Bøe

Fana IL

33:14

+1:48

3.

Stig Karlsen Hultgreen

Oppsal IF

33:22

+1:56

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

34:30

+3:04

5.

Sjur Grindstuen

Indre Østfold OK

35:17

+3:51

6.

Roar Bjordal

Oppsal IF

36:05

+4:39

7.

Håvard Høimork

Heming Il

36:40

+5:14

8.

Heibert Kink

Tormod Skilag

36:53

+5:27

9.

Mart Broeren

Argus-Nederland

37:05

+5:39

10.

Trond Feiring

Hamar OK

38:02

+6:36

11.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

38:36

+7:10

12.

Mats Eidsmo

Freidig

39:12

+7:46

13.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

40:33

+9:07

14.

Per Øhlkers

Il Tyrving

41:10

+9:44

15.

Erik Haugen

Ringsaker OK

41:18

+9:52

16.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

42:34

+11:08

17.

Per Aasen

Tormod Skilag

46:31

+15:05

18.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

49:28

+18:02

19.

Bjarne Christensen

Silkeborg OK

50:27

+19:01

Klasse: 4.1 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

29:03

+0:00

2.

Gro Sandstad

Freidig

29:24

+0:21

3.

Tove Strand

Måren OK

31:30

+2:27

4.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

32:59

+3:56

5.

Tone Almås

IL Leik

33:53

+4:50

6.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

33:55

+4:52

7.

Åsne Holo

Fossum IF

34:14

+5:11

8.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

35:26

+6:23

9.

Ingrid Rapp

Raumar O-lag

35:40

+6:37

10.

Malin Sandstad

Freidig

35:41

+6:38

11.

Evine Westli Andersen

Løten O-lag

36:44

+7:41

12.

Britt Karlsen

Askøy O-lag

37:57

+8:54

13.

Ingvild Høimork

Heming IL

38:36

+9:33

14.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

39:15

+10:12

15.

Brit Hermanrud

Silkeborg Ok

41:17

+12:14

16.

Liv Feiring

Hamar OK

43:49

+14:46

17.

Gunn Elin Rudi

Hadeland O-lag

44:11

+15:08

18.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

44:57

+15:54

19.

Elin Krogstad

Lillomarka O-lag

48:39

+19:36

20.

Synne Rapp

Raumar O-lag

48:42

+19:39

21.

Elle Melbye

Heming Orientering

49:48

+20:45

Klasse: 3.0 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

17:57

+0:00

2.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

23:10

+5:13

3.

Lars Sandstad

Freidig

26:50

+8:53

4.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

28:36

+10:39

5.

Frank Finstad

Raumar O-lag

31:32

+13:35

6.

Magne Musli

No team

31:51

+13:54

7.

Knut Fjæstad

Hamar OK

33:20

+15:23

8.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

33:47

+15:50

9.

Harald Haugen

Ringsaker OK

35:04

+17:07

10.

Einar Keiserås

IL Leik

39:00

+21:03

DSQ

Qingrui Chen

Kina

46 47 40 41 42 48 43 44 45 84

DSQ

Yiming Wan

Kina

46 47 40 41 42 48 43 44 45 84

Klasse: 3.0 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

23:56

+0:00

2.

Eldri Holo

Fossum IF

27:26

+3:30

3.

Kristine Eide Rapp

Raumar O-lag

27:28

+3:32

4.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

31:11

+7:15

5.

Mari Eidsmo

Freidig

32:09

+8:13

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

32:50

+8:54

7.

Charlotte Wikstrøm

Sävedalens AIK

34:23

+10:27

8.

Inger Finstad

Raumar O-lag

35:08

+11:12

9.

Gro Ellegaard

Hamar OK

36:06

+12:10

10.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

40:16

+16:20

11.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

46:48

+22:52

12.

Inger Lise Bjørdal

Oppsal IF

46:56

+23:00

13.

Randi Fjæstad

Hamar OK

53:10

+29:14

14.

Berthe Teslo

Hadeland O-lag

55:53

+31:57

15.

Marit Snerle

Heidal IL

1:03:46

+39:50

DSQ

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

44:05

84

DSQ

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

44:09

84

Klasse: 1.5 km N aapen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

11:39

+0:00

2.

Kjersti Heringstad

Heidal IL

13:32

+1:53

3.

Sigrid Heringstad

Heidal IL

13:40

+2:01

4.

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

15:12

+3:33

5.

Sebastian Veslum

Asker Skiklubb

15:48

+4:09

6.

Signe Holo

Fossum IF

16:40

+5:01

7.

Marte Mikkelsplass

Nesbyen IL

18:07

+6:28

8.

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

23:30

+11:51

9.

Oddrund Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

23:34

+11:55

10.

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

23:53

+12:14

11.

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

23:54

+12:15

12.

Nikolai Teslo

Hadeland O-lag

25:25

+13:46

13.

Margunn Hjelmeset

Markane IL

29:42

+18:03

14.

Ane Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

29:46

+18:07

DSQ

Torun Heringstad

Heidal IL

13:01

84


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2014, 19:28:55

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

114

Antall startet:

114