Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 3, Kvernbru, arr. Viul OK 16. juli 2014

Klasse: 7.5 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simo Martoma

Kalevan Rasti

49:26

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

53:49

+4:23

3.

David Løver

Modum O-lag

56:39

+7:13

4.

Svein Erik Søgård

Kongsberg O-lag

58:56

+9:30

5.

Rolf Mo

OL Toten-Troll

1:00:47

+11:21

6.

Harald Hermanrud

Silkeborg OK

1:01:14

+11:48

7.

Lars Owren

Freidig

1:01:30

+12:04

8.

Martin Widler

OLG Wislig

1:02:50

+13:24

9.

Geir Owren

Freidig

1:04:05

+14:39

10.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:06:38

+17:12

11.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

1:24:34

+35:08

Klasse: 7.5 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

1:09:43

+0:00

Klasse: 5.7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

41:08

+0:00

2.

Knut Aas

Ringerike O-lag

46:47

+5:39

80

3.

Øistein Bøe

Fana IL

50:03

+8:55

4.

Jonas Mo

OL Toten Troll

55:05

+13:57

5.

Einar Forvoll

Heming IF

57:58

+16:50

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

58:19

+17:11

7.

Mart Broeren

Argus-Nederland

59:11

+18:03

8.

Trond Feiring

Hamar OK

1:00:23

+19:15

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:00:56

+19:48

10.

Harald Volden

Hamar OK

1:02:25

+21:17

11.

Per Heringstad

Heidal IL

1:03:36

+22:28

12.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:04:12

+23:04

13.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

1:08:43

+27:35

14.

Henning Granli

Heidal IL

1:14:46

+33:38

15.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:15:16

+34:08

16.

Per Ølchers

IL Tyrving

1:16:03

+34:55

17.

Bjarne Christensen

Silkeborg OK

1:38:29

+57:21

DSQ

Mattis Granerud

Heidal IL

1:20:35

73 81 76 77 78 79

DSQ

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

1:24:29

73

Klasse: 5.7 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Barbar Hüsler

OLG Wislig

51:07

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

51:40

+0:33

3.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg O-lag

52:04

+0:57

4.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

55:00

+3:53

5.

Tone Almås

IL Leik

55:14

+4:07

6.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

58:23

+7:16

7.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

58:33

+7:26

8.

Milda Ølchers

IL Tyrving

1:02:52

+11:45

9.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:05:59

+14:52

10.

Ingvild Høymork

Heming IL

1:09:54

+18:47

11.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

1:10:29

+19:22

12.

Brit Hermanrud

Silkeborg Ok

1:38:25

+47:18

DSQ

Line Nybakken

Ås-UMB O-lag

38:42

80 73 74 76 77 78 79

Klasse: 3.3 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Mo

OL Toten Troll

34:16

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

34:21

+0:05

3.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

38:44

+4:28

4.

Thomas Eriksson

Umeå OK

40:14

+5:58

5.

Arne Westerås

Heidal IL

40:54

+6:38

6.

Roar Bjordal

Oppsal IF

43:47

+9:31

7.

Frank Finstad

Raumar O-lag

44:11

+9:55

8.

Håvard Høymork

Heming Il

44:35

+10:19

9.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

44:53

+10:37

10.

Per Aasen

Tormod Skilag

45:00

+10:44

11.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

45:58

+11:42

12.

Heribert Kink

Tormod Skilag

46:09

+11:53

13.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

49:01

+14:45

14.

Harald Haugen

Ringsaker OK

49:23

+15:07

15.

Simen Kalbækken

Tynset IF

49:26

+15:10

16.

Knut Fjæstad

Hamar OK

50:12

+15:56

17.

Egil Frydenlund

IF Sturla

1:06:56

+32:40

18.

Birger Kleiven

Heidal IL

1:17:07

+42:51

DSQ

Tormod Dahlen

Ringerike O-lag

40:23

79

Klasse: 3.3 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren

Nydalens Skiklubb

33:49

+0:00

2.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

34:24

+0:35

3.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset Il

34:41

+0:52

4.

Elin Flø

Lillomarka OL

35:46

+1:57

5.

Ingeborg Ellegaard Melby

Nydalens Skiklubb

37:03

+3:14

6.

Tove Strand

Måren OK

37:42

+3:53

7.

Anne Ruste Flø

Lillomarka OL

39:20

+5:31

8.

Grete Berge Owren

Freidig

41:11

+7:22

9.

Britt Karlsen

Askøy O-lag

41:54

+8:05

10.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

43:00

+9:11

11.

Eldbjørg Kalbækken

Tynset IF

43:26

+9:37

12.

Liv Feiring

Hamar OK

44:11

+10:22

13.

Guro Mo

OL Toten Troll

44:36

+10:47

14.

Elle Melbye

Heming Orientering

45:24

+11:35

15.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

46:40

+12:51

16.

May Iren Almås

IL Leik

47:27

+13:38

17.

Inger Finstad

Raumar O-lag

48:57

+15:08

18.

Randi Fjæstad

Hamar OK

53:23

+19:34

19.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

57:14

+23:25

20.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

1:01:37

+27:48

21.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:04:49

+31:00

22.

Gro Ellegaard

Hamar OK

1:05:24

+31:35

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

42:12

51 52 53

Klasse: 2.3 km N aapen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

27:14

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:31

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

39:26

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

51:25

Emilie Flø

Lillomarka OL

34:20

Mari Heringstad

Heidal IL

28:09

Torunn Heringstad

Heidal IL

28:12

Sigrid Heringstad

Heidal IL

40:58

Kjersti Heringstad

Heidal IL

41:01

Simon Hjelmeseth Kirkeeide

Markane IL

19:22

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

41:14

Klasse: Barneloipe

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eero Martoma

Kalevan Rasti

21:19

Sebastian Veslum

Asker Skiklubb

10:07

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

39:29

Peder Mo

OL Toten Troll

30:02

Oddrund Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

13:48

Ane Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

17:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juli 2014, 19:09:44

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103