Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 4, Kvernbru, arr. Viul OK 17. juli 2014

Klasse: 5.7 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

37:49

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

38:11

+0:22

3.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

38:38

+0:49

4.

Ola Keiserås

IL Leik

39:26

+1:37

5.

Rolf Mo

OL Toten-Troll

39:44

+1:55

6.

Harald Hermanrud

Silkeborg OK

42:03

+4:14

7.

Martin Widler

OLG Wislig

47:21

+9:32

DSQ

Knut Aas

Ringerike O-lag

42:34

31

DSQ

Henning Granli

Heidal IL

59:26

44

Klasse: 4.1 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Byåsen IL

33:48

+0:00

2.

Øistein Bøe

Fana IL

35:43

+1:55

3.

Mart Broeren

Argus-Nederland

36:22

+2:34

4.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

37:31

+3:43

5.

Einar Forvoll

Heming IF

39:18

+5:30

6.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

39:23

+5:35

7.

Jakob Mo

OL Toten Troll

40:55

+7:07

8.

Harald Volden

Hamar OK

41:34

+7:46

9.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

42:27

+8:39

10.

Trond Feiring

Hamar OK

42:47

+8:59

11.

Per Heringstad

Heidal IL

44:02

+10:14

12.

Håvard Høymork

Heming Il

44:15

+10:27

13.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

46:44

+12:56

14.

Arne Westerås

Heidal IL

48:20

+14:32

15.

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

50:57

+17:09

16.

Bjarne Christensen

Silkeborg OK

51:09

+17:21

17.

Per Aasen

Tormod Skilag

53:05

+19:17

18.

Tormod Dahlen

Ringerike O-lag

56:33

+22:45

19.

Tore Lund

Hadeland O-lag

56:40

+22:52

20.

Per Ølchers

IL Tyrving

1:16:19

+42:31

Klasse: 4.1 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Barbara Hüsler

OLG Wislig

34:17

+0:00

2.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

37:03

+2:46

3.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:31

+3:14

4.

Tone Almås

IL Leik

38:17

+4:00

5.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

38:44

+4:27

43

6.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset Il

40:35

+6:18

7.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

42:24

+8:07

8.

Ingvild Høymork

Heming IL

42:25

+8:08

9.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

43:57

+9:40

43

10.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

46:15

+11:58

11.

Berit Berge

IL Tyrving

46:32

+12:15

12.

Anne Ruste Flø

Lillomarka OL

47:12

+12:55

13.

Milda Ølchers

IL Tyrving

50:33

+16:16

14.

Brit Hermanrud

Silkeborg Ok

51:16

+16:59

15.

Elin Flø

Lillomarka OL

52:28

+18:11

16.

Elle Melbye

Heming Orientering

58:24

+24:07

17.

Liv Feiring

Hamar OK

1:09:03

+34:46

Klasse: 3.2 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

36:24

+0:00

2.

Frank Finstad

Raumar O-lag

37:37

+1:13

3.

Knut Fjæstad

Hamar OK

42:52

+6:28

4.

Erik Hasli

Synnfjell OK

44:41

+8:17

5.

Simen Kalbækken

Tynset IF

48:46

+12:22

Klasse: 3.2 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnethe Hasli

Synnfjell OK

31:29

+0:00

2.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

38:41

+7:12

3.

May Iren Almås

IL Leik

38:57

+7:28

4.

Eldbjørg Kalbækken

Tynset IF

39:01

+7:32

5.

Inger Finstad

Raumar O-lag

44:03

+12:34

6.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

44:13

+12:44

7.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang IL

44:35

+13:06

8.

Gro Ellegaard

Hamar OK

44:39

+13:10

9.

Guro Mo

OL Toten Troll

53:25

+21:56

10.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

1:00:02

+28:33

11.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:06:59

+35:30

12.

Randi Fjæstad

Hamar OK

1:10:06

+38:37

13.

Solveig Aasen

Tormod skilag

1:13:52

+42:23

14.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:15:47

+44:18

15.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

1:19:12

+47:43

Klasse: 1.5 km N aapen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

12:19

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

15:52

Oliver Pelsor Krok

Heidal IL

28:58

Inger Lise Krok

Heidal IL

29:13

Theodor Pelsor-Krok

Heidal IL

29:12

Anna Krok

Heidal IL

29:01

Knut Krok

Heidal IL

29:28

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

16:48

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

17:15

Emilie Flø

Lillomarka OL

16:56

Peder Mo

OL Toten Troll

22:00

Synnøve Rusten Dalheim

Heidal IL

20:30

Simon Hjelmeseth Kirkeeide

Markane IL

9:57

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

11:26

Kjersti Heringstad

Heidal IL

12:25

Sigrid Heringstad

Heidal IL

12:23

Frank Svendby

Feiring Il

22:16

Torunn Heringstad

Heidal IL

14:25

Oddrund Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

24:05

Ane Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

25:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juli 2014, 12:56:15

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

86

Antall startet:

86