Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleia Høstløp, Viul OK 10. august 2014

Klasse: H 19A, 8.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruslan Glebov

OK Ravinen

57:04

+0:00

2.

Gjermund Glesnes

Nydalens Skiklubb

59:28

+2:24

3.

Halvor Saunes

Nydalens Skiklubb

1:02:06

+5:02

4.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:02:26

+5:22

5.

David Løver

Modum O-lag

1:03:10

+6:06

6.

Assar Hellstrøm

OK Ravinen

1:03:17

+6:13

7.

Harald Hovi

Skien O-klubb

1:17:46

+20:42

8.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:38:10

+41:06

Klasse: H 19AK, 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kalle Bergmann

OK Ravinen

38:41

+0:00

2.

William Rigg

OK Ravinen

43:32

+4:51

3.

Emil Granquist

OK Ravinen

46:22

+7:41

4.

Baptiste Girard

OK Ravinen

1:01:42

+23:01

5.

Petter Fure

Oppsal IF

1:18:48

+40:07

6.

Arvid Nelson

Lardal O-lag

2:13:33

+1:34:52

DSQ

Jacob Lindstam

OK Ravinen

5:35

47 48 49 54 40 43 35 52 44 53 41 45 8...

Klasse: Aapen lang, 6.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Bergmann

OK Ravinen

47:54

+0:00

2.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

48:53

+0:59

3.

Svein Reidar Tonjer

IL Tyrving

1:07:07

+19:13

4.

Torbjørn Hals

Kongsberg O-lag

1:08:42

+20:48

Klasse: Naapen, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alexander Granum Helsvig

Nydalens Skiklubb

31:41

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

26:57

Marte Sofie Skrove

Ringerike O-lag

39:43

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum O-lag

43:49

76

Mats Olsen Bye

Modum O-lag

Oskar Hope

Modum O-lag

30:56

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard O-lag

46:05

Wilma Evensen

OK Tønsberg& Omegn

40:37

Augusta Hage

Viul OK

48:26

Even Lien

Gjø-Vard O-lag

24:46

Henrik Holm Nes

Modum O-lag

43:38

76

Mats Olsen Bye

Modum O-lag

43:34

76

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

36:19

Klasse: H 11-12, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard O-lag

26:38

+0:00

2.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

34:54

+8:16

3.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard O-lag

42:51

+16:13

Klasse: H 13-14, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

1:00:51

+0:00

Klasse: H 15-16, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Nelson

Lardal O-lag

1:15:36

+0:00

Klasse: H 17-18, 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Håvard Bakke

Ringerike O-lag

Klasse: H 40, 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Erlien

Gjø-Vard O-lag

1:02:00

+0:00

2.

Trond Evensen

OK Tønsberg&Omegn

1:06:19

+4:19

3.

Hans Thoresen

Fossekallen IL

1:07:38

+5:38

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn&Skimt OL

1:15:38

+13:38

5.

Rune Røed

Stokke IL

1:16:23

+14:23

6.

Ronny Nelson

Lardal O-lag

1:33:18

+31:18

7.

Ole Petter Ruud

OK Horten

1:36:06

+34:06

DSQ

Øyvind Lien

Gjø-Vard O-lag

51:16

35

DSQ

Ketil Jacobsen

Hamar OK

1:04:02

54

Klasse: H 50, 5.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

43:35

+0:00

2.

Egil Eide

IL Tyrving

46:07

+2:32

3.

Reidar Heivoll

Søgne og Sogndalen

47:51

+4:16

4.

Petter Løe

Notodden O-lag

49:12

+5:37

5.

Gunnar Hope

Modum O-lag

49:57

+6:22

6.

Kent Bergmann

OK Ravinen

50:52

+7:17

7.

Roar Bye

Modum O-lag

55:03

+11:28

8.

Per Arne Andresen

Kolbotn&Skimt OL

57:25

+13:50

9.

Clas Svanteson

Kolbotn&Skimt OL

1:03:27

+19:52

10.

Roy Gjerding

OK Moss

1:11:22

+27:47

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:13:58

+30:23

12.

Tore Lund

Hadeland O-lag

1:23:37

+40:02

13.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og Omegn

1:33:26

+49:51

DNS

Lars Fjeldstad

Ringerike O-lag

Klasse: H 60, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

51:18

+0:00

2.

Hugo Christensen

Notodden O-lag

52:42

+1:24

3.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

53:37

+2:19

4.

Geir Trøan

Kolbotn&Skimt OL

56:23

+5:05

5.

Morten Johannessen

Røyken O-lag

56:39

+5:21

6.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

57:13

+5:55

7.

Bård Stang

Modum O-lag

1:00:28

+9:10

8.

Sveinung Rekaa

Notodden O-lag

1:01:51

+10:33

9.

Finn Bjørtuft

Kongsberg O-lag

1:03:33

+12:15

10.

Arnulf Rulnes

Notodden O-lag

1:03:50

+12:32

11.

Johan Svärd

Hadeland O-lag

1:06:48

+15:30

12.

Arne Lande

Bø O-lag

1:08:38

+17:20

13.

Gunnar S. Kristiansen

Viul OK

1:19:09

+27:51

14.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:20:11

+28:53

DNS

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

Klasse: H 70, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

43:10

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

49:31

+6:21

3.

Roar Bjordal

Oppsal IF

49:33

+6:23

4.

Lasse Vråle

IF Sturla

51:08

+7:58

5.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

56:07

+12:57

6.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg O-lag

56:27

+13:17

DNS

Olav Solberg

Bø O-lag

Klasse: H 75, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

52:04

+0:00

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

55:47

+3:43

3.

Harald Wibye

OK Moss

57:42

+5:38

4.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

1:01:27

+9:23

5.

Ivar L. Berg

IF Sturla

1:05:21

+13:17

6.

Olaf Johansen

Ringerike O-lag

1:37:38

+45:34

Klasse: H 80, 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

OSI

55:27

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

1:13:14

+17:47

3.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

1:17:33

+22:06

4.

Erik Endeberg

Modum O-lag

1:24:02

+28:35

5.

Thor Engell

Modum O-lag

1:33:04

+37:37

Klasse: D 19A, 6.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lea-Rebekka Tonjer

OSI

1:19:03

+0:00

DSQ

Selma Tonjer

Nydalens Skiklubb

24:28

36 37 50 51 40 41 45 80 100

Klasse: D 19AK, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

35:22

+0:00

2.

Silje Borge Hovi

NTNUI

55:02

+19:40

Klasse: D 11-12, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

41:59

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

1:28:44

+0:00

Klasse: D 40, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Økern Jensen

Ringerike O-lag

37:37

+0:00

2.

Hege Solerød

Gjø-Vard O-lag

40:26

+2:49

3.

Sissel Skovly

Ringerike O-lag

41:32

+3:55

4.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

41:38

+4:01

5.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

42:55

+5:18

6.

May Ingela Hope

Modum O-lag

43:35

+5:58

7.

Tove B. Jelstad

Modum O-lag

44:25

+6:48

8.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

45:25

+7:48

9.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard O-lag

51:52

+14:15

10.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

54:06

+16:29

11.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

57:28

+19:51

Klasse: D 50, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Borge Hovi

Skien O-klubb

41:29

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike O-lag

44:52

+3:23

3.

Aase Løvland

Kolbotn&Skimt OL

1:03:53

+22:24

4.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:12:28

+30:59

5.

Siw Solstad

IL Tyrving

1:26:42

+45:13

6.

Kristin Swärd

Hadeland O-lag

2:29:55

+1:48:26

Klasse: D 60, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Heivoll

Søgne og Sogndalen

52:30

+0:00

71 34 49 53

2.

Marta Stang

Modum O-lag

1:14:02

+21:32

71 34 49 53

3.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:14:39

+22:09

4.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

1:15:02

+22:32

43 42 76

Klasse: D 70, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

48:42

+0:00

2.

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

49:57

+1:15

3.

Jacob Fjeldstad

Ringerike O-lag

53:50

+5:08

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:19:21

+30:39

5.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

2:12:29

+1:23:47

DNS

Inger Lise Solberg

Bø O-lag

Klasse: D 75, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

49:57

+0:00

Klasse: D 80, 2.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingrid Engell

Modum O-lag

Klasse: D 17 C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Holth Johannesen

Røyken O-lag

43:26

+0:00

2.

Marianne Granum Helsvig

Nydalens Skiklubb

46:00

+2:34

3.

Ping Ouyang

Ringerike O-lag

58:40

+15:14

DSQ

Linnea Evensen

OK Tønsberg&Omegn

1:06:55

33 42 41 45 76

DNS

Ingvild S. Fjeldstad

Ringerike O-lag

Klasse: H 17 C, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Misoslav Ros

Modum O-lag

31:41

32

Klasse: D 10-12 N, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora V. Røed

Stokke IL

30:48

+0:00

76

Klasse: H 10-12 N, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Evensen

OK Tønsberg&Omegn

38:28

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2014, 11:02:51

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

137

Antall startet:

130