Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 7, Heståsdalen 13. august 2014

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Marike Scherjon

Frol IL

Jens Willem Scherjon

Frol IL

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

Audhild Vingen

Frol IL

Vemund Berget

Frol IL

Ane Berget

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Veronica Leithe

Frol IL

Johannes Matberg

Frol IL

Martine Myhr Imsland

Frol IL

Erik Imsland

Frol IL

Dina Berg Skjei

Frol IL

Sigrid Berg skjei

Frol IL

Jonas Alstad

Frol IL

Lena Alstad

Frol IL

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

Henrik Alstad Jr

Frol IL

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

Oskar Sandstad

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

Olav Amundal

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Munkeby

Frol IL

16:59

+0:00

2.

June Munkeby

Frol IL

18:23

+1:24

3.

Randi Ulseth

Frol IL

20:07

+3:08

4.

Mathilde Munkeby

Frol IL

22:09

+5:10

5.

Linnea Munkeby

Frol IL

26:06

+9:07

6.

Magne Okkenhaug

Frol IL

26:28

+9:29

7.

Freddy Roger Moen

Frol IL

31:48

+14:49

8.

Sigurd Vatn

Frol IL

32:49

+15:50

9.

Randi Jensen

Frol IL

32:50

+15:51

10.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

33:18

+16:19

11.

Mats Okkenhaug

Frol IL

33:43

+16:44

12.

Kirsten Toubro

Frol IL

33:44

+16:45

13.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

34:03

+17:04

14.

Terje Rennan

Frol IL

34:09

+17:10

15.

Magnus Alstad

Frol IL

38:39

+21:40

16.

Ragnhild Grønnesby

Frol IL

50:19

+33:20

17.

Ingeborg Grønnesby

Frol IL

50:22

+33:23

18.

Andreas Amundal

Frol IL

50:53

+33:54

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Rotmo

Frol IL

Steinun Indgård

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Sirum

Frol IL

35:39

+0:00

2.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

38:03

+2:24

3.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

39:00

+3:21

4.

Sverre Matberg

Frol IL

44:04

+8:25

5.

Bjarte Venås

Frol IL

44:56

+9:17

6.

Trygve Skavhaug

Frol IL

47:36

+11:57

7.

Else Sirum

Frol IL

1:09:23

+33:44

8.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:09:24

+33:45

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Johnson

Frol IL

37:11

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

38:37

+1:26

3.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

42:26

+5:15

4.

Harald Bakken

Frol IL

42:43

+5:32

5.

Fritjof Sandstad

Frol IL

43:18

+6:07

6.

Jostein Nordvoll

Frol IL

43:39

+6:28

7.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

45:03

+7:52

8.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

45:10

+7:59

9.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

45:23

+8:12

10.

Rolf Alstad

Frol IL

45:33

+8:22

11.

Kine sofie sandstad skjeset

Frol IL

48:16

+11:05

12.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

48:59

+11:48

13.

Magnhild Forseth

Frol IL

49:46

+12:35

14.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

51:40

+14:29

15.

Atle Bakken

Frol IL

1:27:59

+50:48

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ressem

Frol IL

35:01

+0:00

2.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

38:42

+3:41

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

41:06

+6:05

4.

Jo Severin Matberg

Frol IL

42:40

+7:39

5.

Arne Grevskott

Frol IL

47:13

+12:12

6.

Vidar Venås

Frol IL

47:58

+12:57

7.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

50:47

+15:46

8.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

55:23

+20:22

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

51:53

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

54:28

+2:35

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:14:07

+22:14

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

1:22:53

+31:00

Brutt

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:17:31

83 85 93 87

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Hege Berg

Frol IL

+0:00

1.

Inger Myren

Frol IL

+0:00

1.

Tuva Berg

Frol IL

+0:00

1.

Odd Gunnar Berg

Frol IL

+0:00

1.

Per Anders Røstad

Frol IL

+0:00

1.

Robert Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Berit Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Vegard Ressem

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2014, 13:17:51

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

94

Antall startet:

94