Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 5 21. august 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Juni Pape Skjærvold

Freidig

20:13

11:53

Benjamin Callanan

Wing OK

20:23

11:59

Ella Sandstad

Freidig

17:14

10:08

Ruben Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

23:07

13:35

Emilie Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

29:29

17:20

Hallvard Hellevik

Freidig

18:29

10:52

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:45

13:22

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

23:51

14:01

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

26:05

15:20

Thomas Gundersen

OK Nidarøst

27:16

16:02

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:06

9:28

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

28:32

16:47

Vegard Lereim Storli

Freidig

24:26

14:22

Alfred F. Høysæter

Wing OK

23:55

14:04

Anna F. Høysæter

Wing OK

32:56

19:22

Alf Petter Lynum

Freidig

24:49

14:35

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

15:13

8:57

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

20:50

12:15

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

26:27

15:33

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

20:36

12:07

Junpeng Zhang

OK Nidarøst

29:31

17:21

Sivert Folgerø

Freidig

23:22

13:44

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:53

11:06

Noah Meyer Jamt

Wing OK

18:43

11:00

Magnus Harbak Musum

OL Trollelg

22:44

13:22

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

22:21

13:08

Maia Ølmheim

Wing OK

18:15

10:44

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

15:36

9:10

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

23:31

13:50

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

20:12

11:52

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

21:21

12:33

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

22:52

13:27

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

25:28

14:58

Nora Grace Stendahl

OK Nidarøst

25:00

14:42

Nicholas Trent Stendahl

OK Nidarøst

19:57

11:44

Gaute Romundstad

OK Nidarøst

23:30

13:49

Erlend Grønli

Freidig

20:54

12:17

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

25:22

14:55

Benjamin Mathisen

Freidig

23:25

13:46

Åsne Lønnebakke Norberg

OL Trollelg

17:58

10:34

Nora Halvorsen

Freidig

20:35

12:06

Tristan Halvorsen

Freidig

18:35

10:55

Emil Aleksander Nolte

Freidig

32:27

19:05

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

26:37

15:39

DNS

Marita Aske

Freidig

DNS

Ella Njaastad Skjesol

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

29:40

17:27

Una Kittilsen

Freidig

26:39

15:40

Anna Aurora Nolte

Freidig

29:32

17:22

Ada Bredeveien Loe

Freidig

33:25

19:39

Silje Skaufel Simensen

Freidig

27:32

16:11

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:48

10:28

Johanne Stefanussen Flo

Wing OK

26:30

15:35

DSQ

Ella Fiskum Ness

Freidig

32:32

144

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

18:59

+0:00

9:02

2.

Maren Viken

Byåsen IL

26:46

+7:47

12:44

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

29:25

+10:26

14:00

4.

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

34:18

+15:19

16:20

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

35:30

+16:31

16:54

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

20:28

+0:00

10:14

2.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:31

+0:03

10:15

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

26:51

+0:00

9:56

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

27:14

+0:23

10:05

3.

Anna Renolen

Wing OK

29:46

+2:55

11:01

4.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

31:39

+4:48

11:43

5.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

32:22

+5:31

11:59

6.

Dina Reitan

Freidig

40:34

+13:43

15:01

7.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

43:48

+16:57

16:13

8.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

45:16

+18:25

16:45

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

34:02

+0:00

16:12

2.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

38:11

+4:09

18:10

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Angelina Aae

Wing OK

21:15

+0:00

9:14

2.

Synne Kvamme

Wing OK

21:23

+0:08

9:17

3.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

24:59

+3:44

10:51

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

30:53

+0:00

9:05

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

34:32

+3:39

10:09

3.

Oda Q Fossum

Freidig

39:34

+8:41

11:38

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

41:07

+10:14

12:05

5.

Malin Opøien

OL Trollelg

48:04

+17:11

14:08

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

49:21

+18:28

14:30

7.

Line Sølberg

IL Leik

50:15

+19:22

14:46

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

50:23

+19:30

14:49

DNS

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

33:39

+0:00

9:53

2.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

34:19

+0:40

10:05

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

35:35

+1:56

10:27

4.

Thea Jondum

OL Trollelg

45:41

+12:02

13:26

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Klock Fleten

Wing OK

41:34

+0:00

15:23

2.

Nora S. Utseth

Wing OK

41:45

+0:11

15:27

3.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

42:38

+1:04

15:47

4.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

57:02

+15:28

21:07

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Grønli

Freidig

30:29

17:55

Alfred Gilje Sanne

Freidig

26:36

15:38

Jørgen Aune

Byåsen IL

42:28

24:58

Sverre Hellevik

Freidig

31:35

18:34

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

24:47

14:34

Martin Moseid Ulven

Freidig

29:30

17:21

Emil Leroyer

Freidig

22:17

13:06

Tord Romundstad

OK Nidarøst

28:43

16:53

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

17:01

+0:00

8:06

2.

Einar Eide

Byåsen IL

18:02

+1:01

8:35

3.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:09

+5:08

10:32

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

22:22

+5:21

10:39

5.

Tormod Kristian Geving

Freidig

22:35

+5:34

10:45

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

22:38

+5:37

10:46

7.

Gabriel Callanan

Wing OK

23:22

+6:21

11:07

8.

Jostein Rø

Freidig

23:23

+6:22

11:08

9.

Jens Husby

Malvik IL

29:24

+12:23

14:00

10.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

33:13

+16:12

15:49

11.

Trygve Næss

Wing OK

48:41

+31:40

23:10

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

16:35

+0:00

8:17

2.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

17:44

+1:09

8:52

3.

Oliver Goldmann Larsen

Byåsen IL

19:44

+3:09

9:52

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

23:29

+6:54

11:44

5.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

24:45

+8:10

12:22

6.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

26:03

+9:28

13:01

7.

Brage Asplem

Freidig

27:35

+11:00

13:47

8.

Eskil Ellefsen

Freidig

27:36

+11:01

13:48

DSQ

Jonas Meyer Jamt

Wing OK

21:32

70

DNS

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:34

+0:00

7:14

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

20:21

+0:47

7:32

3.

Mats Eidsmo

Freidig

20:48

+1:14

7:42

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:50

+3:16

8:27

5.

Jonas Grønli

Freidig

23:32

+3:58

8:42

6.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

23:39

+4:05

8:45

7.

Lars Sandstad

Freidig

24:11

+4:37

8:57

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:26

+4:52

9:02

9.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

25:44

+6:10

9:31

10.

Matias Nissen

Freidig

29:05

+9:31

10:46

11.

Jonas Vindal

Wing OK

30:12

+10:38

11:11

12.

Martin Selmer

Freidig

31:09

+11:35

11:32

13.

Håkon Holstad

Freidig

40:16

+20:42

14:54

14.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

40:21

+20:47

14:56

15.

Alf Johan Folgerø

Freidig

42:18

+22:44

15:39

16.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

49:25

+29:51

18:18

17.

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

54:30

+34:56

20:11

DSQ

Are Lodgaard

Byåsen IL

26:39

137

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

16:42

+0:00

7:57

2.

Hallvard Dahle

Wing OK

22:18

+5:36

10:37

3.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

24:18

+7:36

11:34

4.

Johannes Langaas

OK Nidarøst

25:00

+8:18

11:54

5.

Tobias Gundersen

OK Nidarøst

25:01

+8:19

11:54

6.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

32:01

+15:19

15:14

7.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

40:06

+23:24

19:05

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ølmheim

Wing OK

20:04

+0:00

8:43

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

29:43

+0:00

8:01

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

30:51

+1:08

8:20

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

32:15

+2:32

8:42

4.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

32:59

+3:16

8:54

5.

Adrian Opheim

Freidig

33:09

+3:26

8:57

6.

Mathias Vindal

Freidig

36:32

+6:49

9:52

7.

Leif Blake

Byåsen IL

39:07

+9:24

10:34

8.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:12:53

+43:10

19:41

DNS

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

41:36

+0:00

11:14

2.

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:14:48

+33:12

20:12

DNS

Johannes K. Midtbø

Wing OK

DNS

Magne Jutulstad

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2014, 16:19:01

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

162

Antall startet:

152