Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap 26. august 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken O-lag

15:54

Simen Hope Abel

Røyken O-lag

15:58

Felix Mortvedt

Røyken O-lag

16:12

Andrea Opsahl

Røyken O-lag

21:03

Joyce Mumford

Røyken O-lag

21:29

Jonas Sanne

Røyken OL

38:19

Aurora Gundersveen

Røyken O-lag

22:07

Magdalen Havnen

Røyken O-lag

20:46

Natalia Havnen

Røyken O-lag

20:10

Shane Mumford

Røyken O-lag

26:57

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Kvarme

Røyken O-lag

20:46

Mina Akiko Horni Johnsen

Røyken O-lag

21:31

Nora Christine Hansen

Røyken O-lag

24:06

Tomine Gundersveen

Røyken O-lag

1:04:38

152

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bernard Wiktor Moczulski

Røyken O-lag

29:23

Vegard Geicke

Røyken O-lag

29:27

Ola Kjølstad

Røyken O-lag

25:33

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Celine B Sannes

Røyken O-lag

29:38

DSQ

Sandra Hope Haugan

Røyken O-lag

35:35

84

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jostein Lian

Røyken O-lag

41:29

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Elise Carlsen

Røyken O-lag

51:18

+0:00

2.

Olivia Kjølstad

Røyken O-lag

51:58

+0:40

3.

Ingrid Pernille Rismark

Røyken O-lag

1:06:59

+15:41

Klasse: Voksen rekrutt D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Akiko Horni Johnsen

Røyken O-lag

39:28

+0:00

2.

Jorun Schie

Røyken O-lag

1:08:42

+29:14

3.

Hege Shirien Dalan

Røyken O-lag

1:08:48

+29:20

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

29:28

+0:00

2.

Mari Kjelle

Røyken O-lag

33:52

+4:24

3.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-lag

38:41

+9:13

DSQ

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

Klasse: D 40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Skram

Røyken O-lag

42:37

+0:00

2.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken O-lag

43:49

+1:12

3.

Bjørg Svanberg

Røyken O-lag

44:25

+1:48

4.

Lise-Berith Lian

Røyken O-lag

46:23

+3:46

5.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

54:58

+12:21

6.

Cathrine Norvik

Røyken O-lag

57:15

+14:38

141

7.

Marit Gano

Røyken O-lag

1:02:09

+19:32

8.

Marianne Hope Abel

Røyken O-lag

1:03:31

+20:54

9.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken O-lag

1:07:30

+24:53

10.

Unn Hofstad

Røyken O-lag

1:39:14

+56:37

DSQ

Kristin Tandberg

Asker Skiklubb

57:10

141

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:04:55

+0:00

147

2.

Anne Elvsaas Mo

Røyken O-lag

1:15:54

+10:59

Klasse: D 17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

45:50

+0:00

2.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

47:42

+1:52

3.

Solveig Sletner

Røyken O-lag

54:54

+9:04

DSQ

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:28:06

142 143 144

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Svanberg

Røyken O-lag

52:17

+0:00

2.

Bjørn Aasen

Røyken O-lag

59:00

+6:43

3.

Christian Bugge

Røyken O-lag

1:03:45

+11:28

141

4.

Olav Mo

Røyken O-lag

1:33:33

+41:16

DSQ

Per Ove Transeth

Røyken O-lag

50:22

37

DSQ

Morten Johannessen

Røyken O-lag

53:40

144 146 63 147 148

Klasse: H 17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

43:47

+0:00

2.

Kristian Nøss

Røyken O-lag

1:52:58

+1:09:11

DSQ

Øyvind Schibsted

Røyken O-lag

1:06:21

57 100 102 106 116 141 142 143 144 146 63 147 14...

Klasse: H 40-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

46:40

+0:00

2.

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

51:09

+4:29

3.

Kim Abel

Røyken O-lag

56:12

+9:32

4.

Jon Erik Kvarme

Røyken O-lag

56:44

+10:04

5.

Christian Schibstedt

Røyken O-lag

58:03

+11:23

6.

Kjell Rønneberg

Røyken O-lag

1:16:21

+29:41

7.

Leif Erik Havnen

Røyken O-lag

1:37:36

+50:56

8.

Svein Brager-Larsen

Røyken O-lag

1:51:29

+1:04:49

Klasse: Voksen rekrutt H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Fjær

Røyken OL

35:25

+0:00

2.

Anders Johansen

Røyken O-lag

39:24

+3:59

Klasse: D17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Schibstedt

Røyken O-lag

54:03

+0:00

31 37 116 141 147

2.

Aagot Hartmann

Røyken O-lag

1:19:28

+25:25

31 37 116 141

Klasse: H-80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Bekkelund

Røyken O-lag

1:23:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2014, 20:57:11

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

69

Antall startet:

69