Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #4 27. august 2014

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

19:20

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

33:57

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

20:17

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

27:07

Helene Størseth Lunde

Måren OK

24:43

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

21:35

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

45:03

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro

Måren OK

36:06

+0:00

2.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

40:26

+4:20

3.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

47:09

+11:03

4.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

47:11

+11:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

28:34

+0:00

2.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

32:52

+4:18

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

33:44

+5:10

4.

Carmen Dirro

Måren OK

1:07:42

+39:08

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Lund Westgaard

Oppsal Orientering

46:09

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:39

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

47:34

+7:55

3.

Ingrid Bjørshol Holm

Oppsal Orientering

1:17:19

+37:40

DSQ

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

1:09:12

164 166 167

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

37:00

+0:00

2.

Jenny Byvald

Privat

1:16:43

+39:43

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

41:51

168 150

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

37:17

+0:00

2.

Mona Strand

Måren OK

42:47

+5:30

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

52:17

+15:00

4.

Grete Berntsen

Måren OK

57:22

+20:05

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

59:56

+0:00

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:08:00

+8:04

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

36:30

+0:00

2.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:04:38

+28:08

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

20:27

Aksel Eide

Bækkelagets SK

39:07

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:21

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

27:32

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

19:50

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

38:41

Peter Evensen Solhjell

Soon IK

31:07

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

31:21

August Holth-Siegel

Ås-NMBU Orientering

17:43

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

40:38

Simen Johansen

Måren OK

48:03

Jorgen Johansen

Måren OK

43:13

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

29:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

19:44

+0:00

2.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

25:46

+6:02

3.

Even Wollebek

Ås-NMBU Orientering

26:51

+7:07

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

32:16

+0:00

2.

Markus Månum Moen

Måren OK

32:55

+0:39

3.

Lukas Bjelde

Måren OK

37:09

+4:53

4.

Alrik Aasestad

Ås-NMBU Orientering

55:08

+22:52

5.

Matis Brøndbo

Ås-NMBU Orientering

55:31

+23:15

6.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:18:44

+46:28

DSQ

Fredrik Fossan-Waage

53:29

166

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Andre Ulven

Kolbotn og Skimt OL

56:38

+0:00

DSQ

Aron Andersson

Måren OK

48:52

167 158

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

40:36

+0:00

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

36:04

161 162 163 159 164 167 150

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

54:21

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

57:58

+3:37

3.

Erik Persson

Oppsal Orientering

59:33

+5:12

4.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:01:30

+7:09

5.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:04:23

+10:02

6.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:14:06

+19:45

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:15:40

+21:19

8.

Morten Tangen

Hamar OK

1:30:58

+36:37

9.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:40:55

+46:34

10.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

1:55:40

+1:01:19

DSQ

Henning Røberg

Nittedal IL

50:09

149 151 157 159 163 162 167

DSQ

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

1:13:43

151

DSQ

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

1:29:11

162 163 159 164 166

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Oslostudentenes IK

32:56

+0:00

2.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

38:35

+5:39

3.

Pål Winsents

Måren OK

43:51

+10:55

4.

Per Johansson

Privat

59:19

+26:23

5.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:00:31

+27:35

6.

Bjørn Aasestad

Ås-NMBU Orientering

1:00:56

+28:00

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

42:36

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

42:46

+0:10

3.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

45:13

+2:37

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

46:45

+4:09

5.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

47:16

+4:40

6.

Trond Holter

Måren OK

48:21

+5:45

7.

Ove Martinsen

Hauketo IF

51:11

+8:35

8.

Morten Karlsen

Måren OK

51:17

+8:41

9.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

53:35

+10:59

10.

Jon Fredriksen

Hauketo

56:06

+13:30

11.

Morten Due

Måren OK

59:04

+16:28

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

59:58

+17:22

13.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:14:16

+31:40

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

35:08

+0:00

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

37:37

+2:29

3.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

38:03

+2:55

4.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

48:35

+13:27

5.

Trond Wettergreen

Driv IL

49:54

+14:46

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

50:59

+0:00

2.

Åsmund Jahr

Driv IL

57:38

+6:39

3.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

1:06:01

+15:02

4.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

1:10:10

+19:11

5.

Tor Kaurin

Måren OK

1:30:01

+39:02

6.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:34:54

+43:55

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

30:15

+0:00

2.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

31:32

+1:17

3.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

37:01

+6:46

4.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

41:01

+10:46

5.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

52:22

+22:07

6.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

52:58

+22:43

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

27:31

170 171

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Feyling

Kolbotn og Skimt OL

24:56

+0:00

2.

Linda Fredh

Hamar OK

47:24

+22:28

3.

Sebastian Feyling

Kolbotn og Skimt OL

55:03

+30:07

4.

Ivar Ulven

Kolbotn og Skimt OL

56:42

+31:46

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt

39:46

+0:00

2.

Joachim Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

40:00

+0:14

3.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

49:42

+9:56

4.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

54:36

+14:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 oktober 2014, 20:32:30

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

116

Antall startet:

116