Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Fossum 28. august 2014

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

15:24

+0:00

2.

Alexander Hernes

Fossum IF

16:17

+0:53

3.

Anna Torjussen

Fossum IF

17:11

+1:47

4.

Ask Sætnan

Fossum IF

19:10

+3:46

5.

Tuva Høyer

Fossum IF

20:23

+4:59

6.

Ine Boehlke

Fossum IF

20:31

+5:07

7.

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF

21:11

+5:47

8.

Elise Nygård Thorseng

Fossum IF

21:51

+6:27

9.

Simon Hernes

Fossum IF

23:08

+7:44

10.

Erlend Bakke

Fossum IF

23:48

+8:24

11.

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

23:50

+8:26

DSQ

Marius Lerø

Fossum IF

21

73 74 76 77 78 100

Klasse: D10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brende

Fossum IF

23:07

+0:00

2.

Lisa Aagedal

Fossum IF

28:08

+5:01

3.

Mille Martinussen

Fossum IF

29:16

+6:09

4.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

30:26

+7:19

5.

Siren Boehlke

Fossum IF

32:49

+9:42

6.

Ingvild Bærner Myhre

Fossum IF

39:08

+16:01

7.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

50:00

+26:53

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Katla

Fossum IF

24:16

+0:00

2.

Ingrid Kvålsgard

Fossum IF

27:34

+3:18

3.

Ragne Norrud

Fossum IF

30:15

+5:59

4.

Tilde Eine

Fossum IF

38:23

+14:07

5.

Silje B Myhre

Fossum IF

43:29

+19:13

6.

Karen Jomaas

Fossum IF

49:19

+25:03

7.

Julie E Åbyholm

Fossum IF

52:00

+27:44

8.

Tonje Rognerud

Fossum IF

56:55

+32:39

DSQ

Caroline Bjørgum

Fossum IF

33:02

83 84 100 118

DSQ

Ingrid Hasaas

Fossum IF

54:01

84

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

34:02

+0:00

2.

Line Hodt

Fossum IF

35:38

+1:36

Klasse: Kvinner Ekstra Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Gisholt

Fossum IF

27:59

+0:00

Klasse: Kvinner Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Nordenstrøm

Fossum IF

35:21

+0:00

2.

Aase Norrud

Fossum IF

38:07

+2:46

3.

Catrine Bakke

Fossum IF

46:33

+11:12

Klasse: Kvinner Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Brodin

Fossum IF

55:16

+0:00

2.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

57:13

+1:57

Klasse: Kvinner MAX

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Axelsen

Fossum IF

1:06:17

+0:00

2.

Stine Stadsvik

Fossum IF

1:14:06

+7:49

3.

Lucie Bang

Fossum IF

1:18:20

+12:03

DSQ

Malin Warset

Fossum IF

1:17:29

100

Klasse: H10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

21:27

+0:00

2.

Mikkel Katla

Fossum IF

24:40

+3:13

3.

Vebjørn Blom Hagen

Fossum IF

28:24

+6:57

4.

Håvard Birkeland

Fossum IF

31:55

+10:28

5.

Olav Birkeland

Fossum IF

32:01

+10:34

6.

Andreas Lerø

Fossum IF

35:55

+14:28

7.

Jonas Hasaas

Fossum IF

41:40

+20:13

8.

Sindre Vie Stridsland

Fossum IF

52:04

+30:37

9.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

57:47

+36:20

10.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

58:56

+37:29

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

27:51

+0:00

2.

Knut Selstad

Fossum IF

30:28

+2:37

3.

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

31:01

+3:10

4.

Peter Gisholt

Fossum IF

32:44

+4:53

5.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

33:50

+5:59

6.

Sigurd Grevstad

Fossum IF

34:35

+6:44

7.

Emil Størmer

Fossum IF

35:42

+7:51

8.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

41:28

+13:37

9.

Andreas Simensen

Fossum IF

57:43

+29:52

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

26:40

+0:00

2.

Erling Hjermstad

Fossum IF

27:20

+0:40

3.

Tarjei Holo

Fossum IF

30:06

+3:26

4.

Einar Melsom

Fossum IF

31:45

+5:05

5.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

35:37

+8:57

6.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

39:51

+13:11

Klasse: Herrer Ekstra Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Arild Johnsen

Orienteringsforbundet

26:53

+0:00

Klasse: Herrer Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jendal

Fossum IF

34:33

+0:00

Klasse: Herrer Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

44:16

+0:00

2.

Arild Andresen

Fossum IF

48:27

+4:11

3.

Lars Hjermstad

Fossum IF

48:41

+4:25

4.

Olav Hasaas

Fossum IF

49:24

+5:08

5.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

57:57

+13:41

6.

Viggo Eriksen

Fossum IF

58:29

+14:13

7.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

58:51

+14:35

Klasse: Herrer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

41:48

+0:00

2.

Leif Størmer

Fossum IF

44:48

+3:00

3.

Sven Hellmuller

Fossum IF

47:21

+5:33

4.

Håvard Irgens

Fossum IF

48:33

+6:45

5.

Oskar Størmer

Fossum IF

49:15

+7:27

6.

Erling Katla

Fossum IF

51:56

+10:08

7.

Harald Bakke

Fossum IF

53:19

+11:31

8.

Torbjørn Blom-Hagen

Fossum IF

1:01:43

+19:55

9.

Erik Råberg

Fossum IF

1:08:34

+26:46

DSQ

Sindre Rønning

Fossum IF

25:14

108 103 106 107 109 111 82 85 100

DSQ

Frode Martinussen

Fossum IF

1:33:18

111

Klasse: Herrer MAX

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matias Desprez

Fossum IF

1:08:01

+0:00

2.

Alexander Strøno

Fossum IF

1:08:05

+0:04

3.

Trond Elias Ødegård

Fossum IF

1:11:46

+3:45

4.

Daniel Nyvoll

Fossum IF

1:13:44

+5:43

5.

Emil Arnkværn

Fossum IF

1:13:46

+5:45

6.

Fredrik Grusd

Fossum IF

1:13:49

+5:48

6.

Osmund Øversjøen

Fossum IF

1:13:49

+5:48

8.

Matias Gran Eriksen

Fossum IF

1:13:50

+5:49

9.

Halvard Haugse

Fossum IF

1:14:13

+6:12

10.

Ivar Harald Clem

Fossum IF

1:14:34

+6:33

11.

Maxim Tjøtta

Fossum IF

1:15:48

+7:47

12.

Markus Aagedal

Fossum IF

1:18:55

+10:54

13.

Jeppe Nilsen

Fossum IF

1:19:08

+11:07

DSQ

Snorre Barhel Sveen

Fossum IF

1:17:27

100

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Kverme

Fossum IF

22:49

+0:00

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edri Holo

Fossum IF

37:53

+0:00

2.

Heidi Bærner Myhre

Fossum IF

45:54

+8:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2014, 19:43:15

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103