Klasse: N Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Signe Holo | Fossum IF | 15:24 | +0:00 | ||||
2. | Alexander Hernes | Fossum IF | 16:17 | +0:53 | ||||
3. | Anna Torjussen | Fossum IF | 17:11 | +1:47 | ||||
4. | Ask Sætnan | Fossum IF | 19:10 | +3:46 | ||||
5. | Tuva Høyer | Fossum IF | 20:23 | +4:59 | ||||
6. | Ine Boehlke | Fossum IF | 20:31 | +5:07 | ||||
7. | Helene Hoel Jomaas | Fossum IF | 21:11 | +5:47 | ||||
8. | Elise Nygård Thorseng | Fossum IF | 21:51 | +6:27 | ||||
9. | Simon Hernes | Fossum IF | 23:08 | +7:44 | ||||
10. | Erlend Bakke | Fossum IF | 23:48 | +8:24 | ||||
11. | Olaf Blom-Hagen | Fossum IF | 23:50 | +8:26 | ||||
DSQ | Marius Lerø | Fossum IF | 21 | 73 74 76 77 78 100 | ||||
Klasse: D10-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Brende | Fossum IF | 23:07 | +0:00 | ||||
2. | Lisa Aagedal | Fossum IF | 28:08 | +5:01 | ||||
3. | Mille Martinussen | Fossum IF | 29:16 | +6:09 | ||||
4. | Helene Bjørkvold Jendal | Fossum IF | 30:26 | +7:19 | ||||
5. | Siren Boehlke | Fossum IF | 32:49 | +9:42 | ||||
6. | Ingvild Bærner Myhre | Fossum IF | 39:08 | +16:01 | ||||
7. | Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | 50:00 | +26:53 | ||||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Pernille Katla | Fossum IF | 24:16 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Kvålsgard | Fossum IF | 27:34 | +3:18 | ||||
3. | Ragne Norrud | Fossum IF | 30:15 | +5:59 | ||||
4. | Tilde Eine | Fossum IF | 38:23 | +14:07 | ||||
5. | Silje B Myhre | Fossum IF | 43:29 | +19:13 | ||||
6. | Karen Jomaas | Fossum IF | 49:19 | +25:03 | ||||
7. | Julie E Ã…byholm | Fossum IF | 52:00 | +27:44 | ||||
8. | Tonje Rognerud | Fossum IF | 56:55 | +32:39 | ||||
DSQ | Caroline Bjørgum | Fossum IF | 33:02 | 83 84 100 118 | ||||
DSQ | Ingrid Hasaas | Fossum IF | 54:01 | 84 | ||||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Victoria Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 34:02 | +0:00 | ||||
2. | Line Hodt | Fossum IF | 35:38 | +1:36 | ||||
Klasse: Kvinner Ekstra Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lise Gisholt | Fossum IF | 27:59 | +0:00 | ||||
Klasse: Kvinner Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bodil Nordenstrøm | Fossum IF | 35:21 | +0:00 | ||||
2. | Aase Norrud | Fossum IF | 38:07 | +2:46 | ||||
3. | Catrine Bakke | Fossum IF | 46:33 | +11:12 | ||||
Klasse: Kvinner Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Brodin | Fossum IF | 55:16 | +0:00 | ||||
2. | Tonje Vassend | Porsgrunn OL | 57:13 | +1:57 | ||||
Klasse: Kvinner MAX | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lene Axelsen | Fossum IF | 1:06:17 | +0:00 | ||||
2. | Stine Stadsvik | Fossum IF | 1:14:06 | +7:49 | ||||
3. | Lucie Bang | Fossum IF | 1:18:20 | +12:03 | ||||
DSQ | Malin Warset | Fossum IF | 1:17:29 | 100 | ||||
Klasse: H10-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 21:27 | +0:00 | ||||
2. | Mikkel Katla | Fossum IF | 24:40 | +3:13 | ||||
3. | Vebjørn Blom Hagen | Fossum IF | 28:24 | +6:57 | ||||
4. | HÃ¥vard Birkeland | Fossum IF | 31:55 | +10:28 | ||||
5. | Olav Birkeland | Fossum IF | 32:01 | +10:34 | ||||
6. | Andreas Lerø | Fossum IF | 35:55 | +14:28 | ||||
7. | Jonas Hasaas | Fossum IF | 41:40 | +20:13 | ||||
8. | Sindre Vie Stridsland | Fossum IF | 52:04 | +30:37 | ||||
9. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 57:47 | +36:20 | ||||
10. | Sondre Zahl Hagen | Fossum IF | 58:56 | +37:29 | ||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 27:51 | +0:00 | ||||
2. | Knut Selstad | Fossum IF | 30:28 | +2:37 | ||||
3. | Harald Ramm Haugland | Fossum IF | 31:01 | +3:10 | ||||
4. | Peter Gisholt | Fossum IF | 32:44 | +4:53 | ||||
5. | Eivind Berner Myhre | Fossum IF | 33:50 | +5:59 | ||||
6. | Sigurd Grevstad | Fossum IF | 34:35 | +6:44 | ||||
7. | Emil Størmer | Fossum IF | 35:42 | +7:51 | ||||
8. | Sivert Sande Kverme | Fossum IF | 41:28 | +13:37 | ||||
9. | Andreas Simensen | Fossum IF | 57:43 | +29:52 | ||||
Klasse: H15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Hjermstad | Fossum IF | 26:40 | +0:00 | ||||
2. | Erling Hjermstad | Fossum IF | 27:20 | +0:40 | ||||
3. | Tarjei Holo | Fossum IF | 30:06 | +3:26 | ||||
4. | Einar Melsom | Fossum IF | 31:45 | +5:05 | ||||
5. | Audun Rognerud Bøe | Fossum IF | 35:37 | +8:57 | ||||
6. | Oscar Hæstad Bjørnstad | Fossum IF | 39:51 | +13:11 | ||||
Klasse: Herrer Ekstra Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Arild Johnsen | Orienteringsforbundet | 26:53 | +0:00 | ||||
Klasse: Herrer Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Jendal | Fossum IF | 34:33 | +0:00 | ||||
Klasse: Herrer Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Jostein Sætnan | Fossum IF | 44:16 | +0:00 | ||||
2. | Arild Andresen | Fossum IF | 48:27 | +4:11 | ||||
3. | Lars Hjermstad | Fossum IF | 48:41 | +4:25 | ||||
4. | Olav Hasaas | Fossum IF | 49:24 | +5:08 | ||||
5. | Nils Olav Solheim | Aker Solutions | 57:57 | +13:41 | ||||
6. | Viggo Eriksen | Fossum IF | 58:29 | +14:13 | ||||
7. | Sigbjørn Modalsli | Fossum IF | 58:51 | +14:35 | ||||
Klasse: Herrer Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emil Ahlbäck | Fossum IF | 41:48 | +0:00 | ||||
2. | Leif Størmer | Fossum IF | 44:48 | +3:00 | ||||
3. | Sven Hellmuller | Fossum IF | 47:21 | +5:33 | ||||
4. | HÃ¥vard Irgens | Fossum IF | 48:33 | +6:45 | ||||
5. | Oskar Størmer | Fossum IF | 49:15 | +7:27 | ||||
6. | Erling Katla | Fossum IF | 51:56 | +10:08 | ||||
7. | Harald Bakke | Fossum IF | 53:19 | +11:31 | ||||
8. | Torbjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 1:01:43 | +19:55 | ||||
9. | Erik RÃ¥berg | Fossum IF | 1:08:34 | +26:46 | ||||
DSQ | Sindre Rønning | Fossum IF | 25:14 | 108 103 106 107 109 111 82 85 100 | ||||
DSQ | Frode Martinussen | Fossum IF | 1:33:18 | 111 | ||||
Klasse: Herrer MAX | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Matias Desprez | Fossum IF | 1:08:01 | +0:00 | ||||
2. | Alexander Strøno | Fossum IF | 1:08:05 | +0:04 | ||||
3. | Trond Elias Ødegård | Fossum IF | 1:11:46 | +3:45 | ||||
4. | Daniel Nyvoll | Fossum IF | 1:13:44 | +5:43 | ||||
5. | Emil Arnkværn | Fossum IF | 1:13:46 | +5:45 | ||||
6. | Fredrik Grusd | Fossum IF | 1:13:49 | +5:48 | ||||
6. | Osmund Øversjøen | Fossum IF | 1:13:49 | +5:48 | ||||
8. | Matias Gran Eriksen | Fossum IF | 1:13:50 | +5:49 | ||||
9. | Halvard Haugse | Fossum IF | 1:14:13 | +6:12 | ||||
10. | Ivar Harald Clem | Fossum IF | 1:14:34 | +6:33 | ||||
11. | Maxim Tjøtta | Fossum IF | 1:15:48 | +7:47 | ||||
12. | Markus Aagedal | Fossum IF | 1:18:55 | +10:54 | ||||
13. | Jeppe Nilsen | Fossum IF | 1:19:08 | +11:07 | ||||
DSQ | Snorre Barhel Sveen | Fossum IF | 1:17:27 | 100 | ||||
Klasse: C Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Cecilie Kverme | Fossum IF | 22:49 | +0:00 | ||||
Klasse: B Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Edri Holo | Fossum IF | 37:53 | +0:00 | ||||
2. | Heidi Bærner Myhre | Fossum IF | 45:54 | +8:01 |
Sist oppdatert: | 28 august 2014, 17:43:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 103 |
Antall startet: | 103 |