Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2014 sammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim - Dag 1 29. august 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Gundersen

OK Nidarøst

12:15

+0:00

2.

Benjamin Callanan

Wing OK

12:38

+0:23

3.

Sivert Folgerø

Freidig

12:48

+0:33

4.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

14:05

+1:50

5.

Nikoline Munkeby

Frol IL

16:34

+4:19

6.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

17:33

+5:18

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

19:37

+7:22

8.

Nora Halvorsen

Freidig

19:55

+7:40

9.

Tristan Halvorsen

Freidig

20:41

+8:26

129

10.

Junpeng Zhang

OK Nidarøst

24:29

+12:14

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:50

+0:00

9:10

DSQ

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

14:08

33

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

9:58

+0:00

7:07

2.

Mari Eidsmo

Freidig

10:53

+0:55

7:46

3.

June Munkeby

Frol IL

11:00

+1:02

7:51

4.

Vilde Lereim Storli

Freidig

11:25

+1:27

8:09

5.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

11:32

+1:34

8:14

6.

Linnea Munkeby

Frol IL

13:26

+3:28

9:35

7.

Ane Malene Kolstad

Freidig

13:29

+3:31

9:37

8.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

14:20

+4:22

10:14

9.

Maren Viken

Byåsen IL

15:24

+5:26

11:00

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

12:14

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

11:20

+0:00

7:05

2.

Ragne Munkeby

Frol IL

12:58

+1:38

8:06

3.

Anna Renolen

Wing OK

13:43

+2:23

8:34

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

14:46

+3:26

9:13

5.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

15:45

+4:25

9:50

6.

Matilde Munkeby

Frol IL

17:11

+5:51

10:44

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

17:20

+6:00

10:50

8.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

23:18

+11:58

14:33

DSQ

Dina Reitan

Freidig

17:52

35

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

16:06

+0:00

11:30

2.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

22:24

+6:18

16:00

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-Jorunn Rødsjø

Byåsen IL

9:05

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:11

+0:00

6:45

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

14:15

+0:04

6:47

3.

Malin Sandstad

Freidig

15:12

+1:01

7:14

4.

Guri Sandvold

Tynset IF

15:31

+1:20

7:23

5.

Line Sølberg

IL Leik

15:36

+1:25

7:25

6.

Vera Melkild

Freidig

16:08

+1:57

7:40

7.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

16:18

+2:07

7:45

8.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

16:29

+2:18

7:50

9.

Malin Opøien

OL Trollelg

17:45

+3:34

8:27

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

18:11

+4:00

8:39

11.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:12

+4:01

8:40

12.

Pernille Opheim

Freidig

18:35

+4:24

8:50

13.

Oda Q Fossum

Freidig

19:07

+4:56

9:06

14.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

20:46

+6:35

9:53

15.

Martine Klock Fleten

Wing OK

21:15

+7:04

10:07

16.

Andrine Viken

Byåsen IL

21:22

+7:11

10:10

17.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

24:16

+10:05

11:33

18.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

29:30

+15:19

14:02

DSQ

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

16:33

112

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

13:33

+0:00

5:38

2.

Hanne Sandstad

Freidig

15:12

+1:39

6:20

3.

Ida Lindkvist

Leksands OK

15:55

+2:22

6:37

4.

Sara Profors

Frol IL

16:12

+2:39

6:45

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

16:24

+2:51

6:50

6.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:15

+3:42

7:11

7.

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

17:31

+3:58

7:17

8.

Aurora Fossøy

NTNUI

17:39

+4:06

7:21

9.

Melanie Simpson

Wing OK

18:18

+4:45

7:37

10.

Thorlene Egerton

Wing OK

18:43

+5:10

7:47

11.

Elise Taylor Spets

Frol IL

18:55

+5:22

7:52

12.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

19:04

+5:31

7:56

13.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

19:22

+5:49

8:04

14.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

19:33

+6:00

8:08

15.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

19:43

+6:10

8:12

16.

Heidi Jensen

Bodø og Omegn IF Orientering

19:44

+6:11

8:13

17.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

20:19

+6:46

8:27

18.

Katrine Andersen

Freidig

21:35

+8:02

8:59

19.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

21:37

+8:04

9:00

20.

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa SSK

21:44

+8:11

9:03

21.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

22:35

+9:02

9:24

22.

Andrea Vindal

Wing OK

22:39

+9:06

9:26

23.

Thea Jondum

OL Trollelg

23:18

+9:45

9:42

24.

Mari Eidnes

Harstad OL

23:59

+10:26

9:59

DSQ

Jenny Braseth

Gimle IF

22:34

130

DSQ

Camilla Vikingsen

TIF Viking

23:08

131

DSQ

Linda Haugvaldstad

NTNUI

25:44

39

DNS

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

DNS

Marie Wold Stavrum

Frol IL

DNS

Mathilde Rundhaug

Frol IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

14:56

+0:00

7:06

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

15:21

+0:25

7:18

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

16:36

+1:40

7:54

4.

Tone Almås

IL Leik

16:53

+1:57

8:02

5.

Rine Hanssen

Byåsen IL

17:46

+2:50

8:27

6.

Sigrid Melkild

Freidig

17:52

+2:56

8:30

7.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

18:03

+3:07

8:35

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

18:20

+3:24

8:43

9.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

19:34

+4:38

9:19

10.

Liv Tennes

Wing OK

20:28

+5:32

9:44

11.

Kjersti Selmer

Freidig

27:42

+12:46

13:11

DSQ

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

18:22

121

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

21:18

75

DSQ

Hanne Kongsvik

Wing OK

30:45

112 121

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

13:45

+0:00

8:35

2.

Grete Berge Owren

Freidig

14:09

+0:24

8:50

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

15:45

+2:00

9:50

4.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

16:10

+2:25

10:06

5.

Marit Sophie Berger

Raumar Orientering

18:25

+4:40

11:30

6.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

21:54

+8:09

13:41

DNS

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

13:03

32

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

15:37

+0:00

9:45

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

15:33

+0:00

11:06

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

8:54

+0:00

6:21

2.

Gabriel Callanan

Wing OK

12:04

+3:10

8:37

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

12:21

+3:27

8:49

4.

Nikolai Renolen

Wing OK

14:38

+5:44

10:27

5.

Tobias Alstad

Frol IL

14:56

+6:02

10:40

DNS

Martin Wold Stavrum

Frol IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

9:43

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

13:53

+4:10

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

10:13

+0:00

6:23

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

10:40

+0:27

6:40

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

10:41

+0:28

6:40

4.

Mats Eidsmo

Freidig

11:02

+0:49

6:53

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

11:32

+1:19

7:12

6.

Vegard Kittilsen

Freidig

11:42

+1:29

7:18

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

11:52

+1:39

7:25

8.

Lars Sandstad

Freidig

12:07

+1:54

7:34

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

12:45

+2:32

7:58

10.

Matias Nissen

Freidig

12:49

+2:36

8:00

11.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

13:35

+3:22

8:29

12.

Håkon Holstad

Freidig

14:22

+4:09

8:58

13.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

14:46

+4:33

9:13

14.

Martin Selmer

Freidig

15:13

+5:00

9:30

15.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

18:15

+8:02

11:24

DSQ

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

18:09

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Dahle

Wing OK

14:28

+0:00

10:20

2.

Tobias Gundersen

OK Nidarøst

16:53

+2:25

12:03

3.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

26:09

+11:41

18:40

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

11:40

+0:00

5:33

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

12:10

+0:30

5:47

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

12:20

+0:40

5:52

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

12:22

+0:42

5:53

5.

Kjetil Mølnvik

Freidig

12:38

+0:58

6:00

6.

Mathias Vindal

Freidig

12:52

+1:12

6:07

7.

Håvard Eidsmo

Freidig

13:02

+1:22

6:12

8.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

13:09

+1:29

6:15

9.

Adrian Opheim

Freidig

13:22

+1:42

6:21

10.

Anders Haugskott

OL Trollelg

14:27

+2:47

6:52

11.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

14:31

+2:51

6:54

12.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

15:25

+3:45

7:20

13.

Birk Gravdahl

Wing OK

15:36

+3:56

7:25

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:14

+0:00

5:04

2.

Sindre Østgulen Deisz

Varegg Fleridrett

15:56

+0:42

5:18

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:58

+0:44

5:19

4.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

16:04

+0:50

5:21

5.

Paul Sirum

Frol IL

16:07

+0:53

5:22

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:48

+1:34

5:36

7.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

17:21

+2:07

5:47

8.

Tomas Eidsmo

Freidig

17:23

+2:09

5:47

9.

Mattis Holt

Freidig

17:30

+2:16

5:50

10.

Jonas Klausen Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

17:39

+2:25

5:53

11.

Per Øyvind Valen

Haugesund IL Orientering

17:41

+2:27

5:53

12.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

17:53

+2:39

5:57

13.

Pål Kittilsen

Freidig

17:54

+2:40

5:58

14.

Gustav Fiskum

IL Tyrving

17:56

+2:42

5:58

15.

Vegard Ressem

Frol IL

17:57

+2:43

5:59

16.

Radim Hosek

OK Vyspely Jih Cech

18:26

+3:12

6:08

17.

Håkon Heggedal

NTNUI

18:46

+3:32

6:15

18.

Gisle Holberg

OK Skøynar

18:47

+3:33

6:15

19.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

18:57

+3:43

6:19

20.

Ola Keiserås

IL Leik

19:19

+4:05

6:26

21.

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:26

+4:12

6:28

22.

Preben Antonsen

Byåsen IL

19:57

+4:43

6:39

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:12

+4:58

6:44

24.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

20:43

+5:29

6:54

25.

Hans Peder Langbekkhei

Nord-Østerdal OK

20:52

+5:38

6:57

26.

Andreas Alvem

Gimle IF

21:03

+5:49

7:01

27.

Ole Hulbak

Hemsedal IL

21:17

+6:03

7:05

28.

Jacob Berg Lofthus

IL BUL-Tromsø

21:32

+6:18

7:10

29.

Frank Aasgård

Wing OK

21:42

+6:28

7:14

30.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

22:07

+6:53

7:22

31.

Stig Magnar Løvås

Freidig

22:46

+7:32

7:35

32.

Jørgen Halset

NTNUI

28:50

+13:36

9:36

33.

Martin Løvås

OK Nidarøst

30:13

+14:59

10:04

34.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

30:54

+15:40

10:18

35.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Bækkelagets SK

37:09

+21:55

12:23

DSQ

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

16:43

74

DSQ

Jonas Ressem

Frol IL

16:43

DSQ

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

17:35

150

DSQ

Johannes K. Midtbø

Wing OK

21:12

121

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

DNS

Stian Sundsvik

Frol IL

DNS

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Bjørnar Hynne

OK Skøynar

DNS

Øyvind Berg

Nord-Østerdal OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

14:35

+0:00

6:04

2.

Andreas Sylte

Freidig

14:44

+0:09

6:08

3.

Jens Even Storhov

Freidig

14:52

+0:17

6:11

4.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

15:31

+0:56

6:27

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

15:49

+1:14

6:35

6.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

16:13

+1:38

6:45

7.

Brage Keiserås

IL Leik

16:33

+1:58

6:53

8.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:48

+2:13

7:00

9.

Agnar Renolen

Wing OK

16:58

+2:23

7:04

10.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

16:59

+2:24

7:04

11.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

17:39

+3:04

7:21

12.

Rune Stræte

Freidig

18:36

+4:01

7:45

13.

Jon Vindal

Wing OK

18:38

+4:03

7:45

14.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

19:21

+4:46

8:03

15.

Arild Heggeset

Freidig

19:39

+5:04

8:11

16.

Stig Folgerø

Freidig

19:48

+5:13

8:15

17.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

20:17

+5:42

8:27

18.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

20:20

+5:45

8:28

19.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

20:56

+6:21

8:43

20.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:22

+6:47

8:54

DNS

Jan Hage

IL Leik

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:30

+0:00

6:52

2.

Arne Grevskott

Frol IL

16:55

+0:25

7:02

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:19

+0:49

7:12

4.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

18:59

+2:29

7:54

5.

Arild Vassenden

Frol IL

20:04

+3:34

8:21

6.

Fritjof Sandstad

Frol IL

20:23

+3:53

8:29

7.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

20:44

+4:14

8:38

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

19:56

39

DNS

Kjell Maroni

Byåsen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Wing OK

15:04

+0:00

9:25

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

18:02

+2:58

11:16

3.

Rune M Holt

Freidig

19:36

+4:32

12:15

4.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

41:02

+25:58

25:38

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

15:27

+0:00

9:39

2.

Magnus Landstad

Freidig

15:38

+0:11

9:46

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

15:48

+0:21

9:52

4.

Leif Engen

OK Nidarøst

15:50

+0:23

9:53

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

17:59

+2:32

11:14

6.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

20:42

+5:15

12:56

7.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

23:36

+8:09

14:45

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

20:03

133

DNS

Jardar Sandstad

Selbu OK

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Freidig

18:50

+0:00

6:16

2.

Sigrid Grepstad

Freidig

28:08

+9:18

9:22

3.

Knut Helge Haug

OK Skøynar

28:56

+10:06

9:38

4.

Petter Lyng

OK Nidarøst

31:28

+12:38

10:29

5.

Per Fløystad

Gjø-Vard

31:42

+12:52

10:34

DSQ

Jostein Bø Fløystad

Freidig

20:52

121

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

18:02

+0:00

12:52

2.

Heidi Kristin Bø

23:56

+5:54

17:05

3.

Coraline Basset

Freidig

41:04

+23:02

29:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2014, 19:41:30

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

251

Antall startet:

230