Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim - Dag 3 31. august 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Morgan

Malvik IL

23:44

+0:00

15:49

2.

Lily Morgan

Malvik IL

31:54

+8:10

21:16

3.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

44:26

+20:42

29:37

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

47:45

+24:01

31:50

DNS

Sivert Folgerø

Freidig

DNS

Ella Sandstad

Freidig

DNS

Nikoline Munkeby

Frol IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:25

+0:00

10:14

2.

Una Kittilsen

Freidig

20:14

+2:49

11:54

3.

Marita Aske

Freidig

23:12

+5:47

13:38

4.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

30:34

+13:09

17:58

5.

Tora Kittilsen

Freidig

38:56

+21:31

22:54

DNS

Ella Fiskum Ness

Freidig

DNS

Silje Skaufel Simensen

Freidig

DNS

Kristin Tveit

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

20:40

+0:00

9:50

2.

Mari Eidsmo

Freidig

20:59

+0:19

9:59

3.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

21:27

+0:47

10:12

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

24:16

+3:36

11:33

5.

June Munkeby

Frol IL

24:39

+3:59

11:44

6.

Maren Viken

Byåsen IL

28:16

+7:36

13:27

7.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

28:56

+8:16

13:46

DNS

Linnea Munkeby

Frol IL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nissen

Freidig

23:54

+0:00

12:34

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

37:49

+0:00

11:07

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

53:20

+15:31

15:41

3.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:01:25

+23:36

18:03

4.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:16:55

+39:06

22:37

5.

Anna Renolen

Wing OK

1:17:00

+39:11

22:38

6.

Dina Reitan

Freidig

1:31:41

+53:52

26:57

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:57:12

+1:19:23

34:28

DNS

Matilde Munkeby

Frol IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

36:21

+0:00

17:18

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-Jorunn Rødsjø

Byåsen IL

23:15

+0:00

12:14

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

50:09

+0:00

9:50

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

1:05:26

+15:17

12:49

3.

Malin Sandstad

Freidig

1:05:33

+15:24

12:51

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:12:41

+22:32

14:15

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:12:54

+22:45

14:17

6.

Vera Melkild

Freidig

1:17:12

+27:03

15:08

7.

Guri Sandvold

Tynset IF

1:23:27

+33:18

16:21

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:24:27

+34:18

16:33

9.

Line Sølberg

IL Leik

1:25:26

+35:17

16:45

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:29:57

+39:48

17:38

11.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

1:30:50

+40:41

17:48

12.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:31:16

+41:07

17:53

13.

Oda Q Fossum

Freidig

1:39:34

+49:25

19:31

14.

Pernille Opheim

Freidig

1:45:18

+55:09

20:38

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

1:08:42

+0:00

9:09

2.

Ida Lindkvist

Leksands OK

1:21:29

+12:47

10:51

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:25:41

+16:59

11:25

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:27:40

+18:58

11:41

5.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

1:30:15

+21:33

12:02

6.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

1:36:22

+27:40

12:50

7.

Gina Mølnvik

Freidig

1:37:28

+28:46

12:59

8.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

1:37:54

+29:12

13:03

9.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

1:42:59

+34:17

13:43

10.

Sara Profors

Frol IL

1:46:22

+37:40

14:10

11.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:59:38

+50:56

15:57

12.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

2:00:01

+51:19

16:00

13.

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

2:09:59

+1:01:17

17:19

14.

Elise Taylor Spets

Frol IL

2:13:24

+1:04:42

17:47

15.

Melanie Simpson

Wing OK

2:17:24

+1:08:42

18:19

16.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

2:21:23

+1:12:41

18:51

DSQ

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

2:22:19

170 32

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Katrine Andersen

Freidig

DNS

Camilla Vikingsen

TIF Viking

DNS

Thorlene Egerton

Wing OK

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Morgan

Malvik IL

47:59

+0:00

14:06

2.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

49:37

+1:38

14:35

3.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

55:08

+7:09

16:12

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

57:51

+9:52

17:00

5.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

59:37

+11:38

17:32

6.

Mari Eidnes

Harstad OL

1:00:53

+12:54

17:54

7.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:02:53

+14:54

18:29

DSQ

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:26:44

136 33 135 37 150

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

52:53

+0:00

12:53

2.

Tone Almås

IL Leik

53:25

+0:32

13:01

3.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:03:02

+10:09

15:22

4.

Sigrid Melkild

Freidig

1:10:23

+17:30

17:10

DSQ

Gøril Eide

Byåsen IL

54:54

124 161 33 136 128

DNS

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

53:23

+0:00

15:42

2.

Heidi Falck

IL Tyrving

1:07:43

+14:20

19:55

DNS

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

DNS

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

46:11

+0:00

14:53

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

56:26

+0:00

18:12

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:50

+0:00

10:29

DNS

Emil Grønli

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

32:04

+0:00

15:16

2.

Nikolai Renolen

Wing OK

34:23

+2:19

16:22

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

17:46

+0:00

9:21

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

34:13

+0:00

10:03

2.

Mats Eidsmo

Freidig

34:25

+0:12

10:07

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

34:36

+0:23

10:10

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

36:17

+2:04

10:40

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

51:12

+16:59

15:03

6.

Matias Nissen

Freidig

52:44

+18:31

15:30

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

55:56

+21:43

16:27

8.

Martin Selmer

Freidig

1:19:39

+45:26

23:25

9.

Håkon Holstad

Freidig

1:19:57

+45:44

23:30

DSQ

Are Lodgaard

Byåsen IL

43:05

135

DNS

Vegard Kittilsen

Freidig

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Lars Sandstad

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

41:28

+0:00

19:44

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

47:37

+0:00

8:39

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

49:32

+1:55

9:00

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

49:37

+2:00

9:01

4.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:00:18

+12:41

10:57

5.

Adrian Opheim

Freidig

1:01:12

+13:35

11:07

6.

Oskar Spets Storhov

Freidig

1:01:56

+14:19

11:15

7.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

1:03:50

+16:13

11:36

8.

Kjetil Mølnvik

Freidig

1:03:59

+16:22

11:38

9.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:07:19

+19:42

12:14

10.

Mathias Vindal

Freidig

1:13:12

+25:35

13:18

11.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:32:37

+45:00

16:50

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

DNS

Birk Gravdahl

Wing OK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:17:03

+0:00

8:17

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

1:19:46

+2:43

8:34

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:25:30

+8:27

9:11

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:37:27

+20:24

10:28

5.

Pål Kittilsen

Freidig

1:40:52

+23:49

10:50

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:41:20

+24:17

10:53

7.

Gisle Holberg

OK Skøynar

1:46:47

+29:44

11:28

8.

Ola Keiserås

IL Leik

1:47:25

+30:22

11:33

9.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

1:47:53

+30:50

11:36

10.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:48:12

+31:09

11:38

11.

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

1:48:16

+31:13

11:38

12.

Jonas Klausen Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

1:51:10

+34:07

11:57

13.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

1:52:57

+35:54

12:08

14.

Per Øyvind Valen

Haugesund IL Orientering

1:59:18

+42:15

12:49

15.

Mattis Holt

Freidig

2:01:21

+44:18

13:02

16.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

2:06:10

+49:07

13:33

17.

Ole Hulbak

Hemsedal IL

2:14:48

+57:45

14:29

18.

Stig Magnar Løvås

Freidig

2:17:07

+1:00:04

14:44

19.

Frank Aasgård

Wing OK

2:19:35

+1:02:32

15:00

20.

Morten Andreas Nome

BSI - Orientering

2:23:23

+1:06:20

15:25

DSQ

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

48:13

169 32 120 121 115 33 37 150

DSQ

Stian Sundsvik

Frol IL

1:52:14

32 120 121 115 33

DNS

Preben Antonsen

Byåsen IL

DNS

Paul Sirum

Frol IL

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

DNS

Jonas Ressem

Frol IL

DNS

Vegard Ressem

Frol IL

DNS

Tommy Schmid

OL Trollelg

DNS

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

DNS

Rein Helle Mårdalen

Freidig

DNS

Einar Lofthus

Hamar OK

DNS

Hans Peder Langbekkhei

Nord-Østerdal OK

DNS

Andreas Alvem

Gimle IF

DNS

Sindre Østgulen Deisz

Varegg Fleridrett

DNS

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

Klasse: H 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Berg Lofthus

IL BUL-Tromsø

45:28

+0:00

11:05

2.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

53:19

+7:51

13:00

3.

Arild Heggeset

SPK Freidig

1:01:10

+15:42

14:55

4.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:01:44

+16:16

15:03

DNS

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

1:05:11

+0:00

8:41

2.

Andreas Sylte

Freidig

1:07:52

+2:41

9:02

3.

Jon Røstum

OL Gaula

1:13:09

+7:58

9:45

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:14:02

+8:51

9:52

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:14:34

+9:23

9:56

6.

Vegard Hansen

OL Trollelg

1:16:06

+10:55

10:08

7.

Arild H Clausen

Freidig

1:18:34

+13:23

10:28

8.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:19:41

+14:30

10:37

9.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

1:21:30

+16:19

10:52

10.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:27:48

+22:37

11:42

11.

Reidar Selmer

Freidig

1:28:09

+22:58

11:45

12.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

1:29:33

+24:22

11:56

13.

Agnar Renolen

Wing OK

1:30:48

+25:37

12:06

14.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:33:04

+27:53

12:24

15.

Jon Holstad

Freidig

1:38:07

+32:56

13:04

16.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:59:03

+53:52

15:52

DNS

Stig Folgerø

Freidig

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

42:25

+0:00

10:20

2.

Frode Sjøvold

Røros IL

56:03

+13:38

13:40

3.

Arild Vassenden

Frol IL

56:39

+14:14

13:49

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

57:34

+15:09

14:02

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:02:17

+19:52

15:11

6.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

1:07:40

+25:15

16:30

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:01:09

124 161 33 136 128 37

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

54:28

+0:00

16:01

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

57:21

+2:53

16:52

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:14:39

+20:11

21:57

4.

Rune M Holt

Freidig

1:44:33

+50:05

30:45

5.

Jostein Grepstad

+0:0-28

0:00

DSQ

Helge Rustad

Freidig

48:56

119

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:52:31

136 33 135 37

DNS

Jacob Hygen

Freidig

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

46:42

+0:00

13:44

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

52:00

+5:18

15:17

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

58:24

+11:42

17:10

4.

Magnus Landstad

Freidig

1:05:04

+18:22

19:08

5.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:12:24

+25:42

21:17

5.

Robert Strøm

Wing OK

1:12:24

+25:42

21:17

7.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:15:03

+28:21

22:04

8.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:17:35

+30:53

22:49

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

50:52

+0:00

24:13

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

34:13

+0:00

10:03

2.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

50:12

+15:59

14:45

3.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:03:31

+29:18

18:40

4.

Linda Haugvaldstad

NTNUI

1:04:24

+30:11

18:56

5.

Kjersti Selmer

Freidig

1:12:14

+38:01

21:14

6.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:22:58

+48:45

24:24

7.

Oda Hilde

BSI - Orientering

1:25:43

+51:30

25:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2014, 19:37:40

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

216

Antall startet:

172