Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim 2014 sammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim - Dag 2 30. august 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

21:26

+0:00

2.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

27:11

+5:45

3.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

27:40

+6:14

4.

Solveig Nissen

Freidig

32:03

+10:37

5.

Nora Halvorsen

Freidig

32:13

+10:47

6.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

32:16

+10:50

7.

Lars E Baasland

Freidig

32:23

+10:57

8.

Andrea Bruun Rui

Freidig

32:28

+11:02

9.

Tristan Halvorsen

Freidig

32:31

+11:05

10.

Luc Bostad Hérail

OK Nidarøst

33:31

+12:05

11.

Nikoline Munkeby

Frol IL

34:48

+13:22

12.

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

35:18

+13:52

13.

Thomas Gundersen

OK Nidarøst

35:35

+14:09

14.

Juni Pape Skjærvold

Freidig

37:19

+15:53

15.

Ruben Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

37:59

+16:33

16.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

38:48

+17:22

17.

Emilie Aune Benjaminsen

OK Nidarøst

39:26

+18:00

18.

Sivert Folgerø

Freidig

39:37

+18:11

19.

Maria Strømdal Wik

Freidig

40:16

+18:50

20.

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

42:01

+20:35

21.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

47:31

+26:05

22.

Ella Sandstad

Freidig

47:51

+26:25

23.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

+0:0-26

DNS

Elias Haukdal

Wing OK

DNS

Jonas Alstad

Frol IL

DNS

Vebjørn Tveit

OL Trollelg

DNS

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

31:03

+0:00

2.

Silje Skaufel Simensen

Freidig

31:17

+0:14

3.

Ella Fiskum Ness

Freidig

34:59

+3:56

4.

Una Kittilsen

Freidig

35:58

+4:55

5.

Marita Aske

Freidig

45:40

+14:37

6.

Mathea Spets Storhov

Freidig

46:38

+15:35

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

DNS

Kristin Tveit

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

28:45

+0:00

2.

June Munkeby

Frol IL

32:47

+4:02

3.

Linnea Munkeby

Frol IL

33:29

+4:44

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

34:29

+5:44

5.

Maren Viken

Byåsen IL

34:54

+6:09

6.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

35:55

+7:10

7.

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

38:37

+9:52

8.

Mari Eidsmo

Freidig

40:11

+11:26

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nissen

Freidig

23:17

+0:00

2.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

32:51

+9:34

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

30:07

+0:00

2.

Ane Marte Vatn

Frol IL

37:47

+7:40

3.

Ragne Munkeby

Frol IL

38:02

+7:55

4.

Anna Renolen

Wing OK

39:46

+9:39

5.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

41:28

+11:21

6.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

42:30

+12:23

7.

Dina Reitan

Freidig

49:32

+19:25

8.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

49:55

+19:48

9.

Matilde Munkeby

Frol IL

50:15

+20:08

10.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:04:57

+34:50

DSQ

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

1:14:51

114 118 119 129 123

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

48:50

+0:00

2.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

50:06

+1:16

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-Jorunn Rødsjø

Byåsen IL

27:29

+0:00

2.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

37:02

+9:33

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

37:17

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

39:21

+2:04

3.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

41:32

+4:15

4.

Vera Melkild

Freidig

44:32

+7:15

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

45:31

+8:14

6.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

45:58

+8:41

7.

Guri Sandvold

Tynset IF

47:36

+10:19

8.

Line Sølberg

IL Leik

47:40

+10:23

9.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

48:14

+10:57

10.

Oda Q Fossum

Freidig

49:57

+12:40

11.

Malin Opøien

OL Trollelg

52:56

+15:39

12.

Pernille Opheim

Freidig

56:45

+19:28

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

59:19

+22:02

14.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:00:39

+23:22

15.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:06:09

+28:52

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

40:40

+0:00

2.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

42:47

+2:07

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

45:31

+4:51

4.

Ida Lindkvist

Leksands OK

45:38

+4:58

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

45:59

+5:19

6.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

46:17

+5:37

7.

Frida Sæther

Freidig

50:56

+10:16

8.

Agni Fjogstad Nielsen

NTNUI

52:49

+12:09

9.

Sara Profors

Frol IL

55:15

+14:35

10.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

59:13

+18:33

11.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

59:52

+19:12

12.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

1:00:23

+19:43

13.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:00:45

+20:05

14.

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

1:02:01

+21:21

15.

Melanie Simpson

Wing OK

1:02:27

+21:47

16.

Thorlene Egerton

Wing OK

1:04:16

+23:36

17.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

1:05:04

+24:24

18.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:06:07

+25:27

19.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

1:06:29

+25:49

20.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

1:06:36

+25:56

21.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

1:08:29

+27:49

22.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:09:05

+28:25

23.

Julie Arnesen

NTNUI

1:09:24

+28:44

24.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:13:07

+32:27

25.

Katrine Andersen

Freidig

1:13:38

+32:58

26.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:18:10

+37:30

27.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

1:19:27

+38:47

28.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

1:20:06

+39:26

29.

Sigrid Grepstad

Freidig

1:20:10

+39:30

30.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

1:21:25

+40:45

31.

Elise Taylor Spets

Frol IL

1:28:41

+48:01

32.

Mari Eidnes

Harstad OL

1:35:55

+55:15

33.

Camilla Vikingsen

TIF Viking

1:44:53

+1:04:13

34.

Irene Bakken

Måren OK

1:51:33

+1:10:53

DSQ

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

56:13

113 115 116 117 136

Brutt

Gina Mølnvik

Freidig

14:14

113 115 116 117 118 72 136 120 132 122 37 150

Brutt

Marie Wold Stavrum

Frol IL

58:11

118 72 136 120 132 122 37 150

DNS

Heidi Jensen

Bodø og Omegn IF Orientering

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

59:01

+0:00

2.

Thea Jondum

OL Trollelg

1:02:13

+3:12

3.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:28:15

+29:14

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

39:24

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

44:30

+5:06

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

45:02

+5:38

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

45:29

+6:05

5.

Sigrid Melkild

Freidig

49:28

+10:04

6.

Torunn Spets Storhov

Freidig

50:33

+11:09

7.

Eirin Lodgaard

Raufoss IL Orientering

53:51

+14:27

8.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

1:20:19

+40:55

DSQ

Katrine Austmo Møller

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:01

118 119 120 129 123

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

49:29

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

49:51

+0:22

3.

Randi Jensen

Frol IL

51:05

+1:36

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

52:43

+3:14

5.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:06:33

+17:04

6.

Marit Sophie Berger

Raumar Orientering

1:17:52

+28:23

DSQ

Heidi Falck

IL Tyrving

56:34

135

DNS

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

42:47

+0:00

2.

Ingrid Angell Petersen

Freidig

53:19

+10:32

DSQ

Gunn Kari Hygen

Freidig

59:41

138

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

44:41

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Moseid Ulven

Freidig

24:33

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

26:18

+1:45

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

27:22

+2:49

4.

Emil Leroyer

Freidig

40:02

+15:29

5.

Sverre Hellevik

Freidig

41:05

+16:32

6.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

1:01:22

+36:49

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

21:45

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

24:18

+2:33

3.

Jostein Rø

Freidig

24:30

+2:45

4.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

24:49

+3:04

5.

Edvard Sørby

Freidig

25:20

+3:35

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

40:13

+18:28

7.

Håvard Singsaas

Freidig

51:57

+30:12

8.

Jens Husby

Malvik IL

56:45

+35:00

DNS

Håkon Sæternes

Byåsen IL

DNS

Martin Wold Stavrum

Frol IL

DNS

Fredrik Møller

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Tormod Kristian Geving

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

21:14

+0:00

2.

Sigurd Torvik Gystad

Wing OK

22:08

+0:54

3.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

22:28

+1:14

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

30:58

+9:44

141

5.

Einar Oliver Søreng

Wing OK

32:03

+10:49

DNS

Brage Asplem

Freidig

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

23:35

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

24:29

+0:54

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

24:32

+0:57

4.

Mats Eidsmo

Freidig

26:53

+3:18

5.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

28:01

+4:26

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

29:46

+6:11

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:54

+8:19

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

33:03

+9:28

9.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

37:08

+13:33

10.

Matias Nissen

Freidig

38:08

+14:33

11.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

52:13

+28:38

12.

Jonas Vindal

Wing OK

55:34

+31:59

13.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

56:57

+33:22

14.

Martin Selmer

Freidig

58:32

+34:57

15.

Håkon Holstad

Freidig

59:54

+36:19

DSQ

Alf Johan Folgerø

Freidig

53:52

131

DSQ

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

1:20:47

134

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Lars Sandstad

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Dahle

Wing OK

26:38

+0:00

2.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

32:07

+5:29

3.

Tobias Gundersen

OK Nidarøst

33:18

+6:40

3.

Johannes Langaas

OK Nidarøst

33:18

+6:40

5.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

34:15

+7:37

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

35:06

+0:00

2.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

36:55

+1:49

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

38:43

+3:37

4.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

39:17

+4:11

5.

Adrian Opheim

Freidig

40:01

+4:55

6.

Oskar Spets Storhov

Freidig

40:09

+5:03

7.

Mathias Vindal

Freidig

41:01

+5:55

8.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

43:18

+8:12

9.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

43:53

+8:47

10.

Kjetil Mølnvik

Freidig

46:10

+11:04

11.

Oscar Lyngen

Frol IL

48:26

+13:20

12.

Anders Haugskott

OL Trollelg

49:31

+14:25

13.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

1:02:28

+27:22

14.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:27:53

+52:47

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

44:09

+0:00

2.

Øyvind Enger

NTNUI

46:10

+2:01

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

47:15

+3:06

4.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

47:16

+3:07

5.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

47:33

+3:24

6.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

47:50

+3:41

7.

Paul Sirum

Frol IL

48:17

+4:08

8.

Tomas Eidsmo

Freidig

49:24

+5:15

9.

Simen Aamodt

NTNUI

49:52

+5:43

10.

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

51:39

+7:30

11.

Gisle Holberg

OK Skøynar

52:26

+8:17

12.

Magne Jutulstad

NTNUI

53:47

+9:38

13.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

54:25

+10:16

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

55:13

+11:04

15.

Pål Kittilsen

Freidig

55:28

+11:19

16.

Ola Keiserås

IL Leik

55:31

+11:22

17.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

55:58

+11:49

18.

Jonas Ressem

Frol IL

56:10

+12:01

19.

Mattis Holt

Freidig

56:29

+12:20

20.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

57:39

+13:30

21.

Adrian Opheim

NTNUI

58:00

+13:51

22.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

59:04

+14:55

23.

Per Øyvind Valen

Haugesund IL Orientering

59:07

+14:58

24.

Jonas Klausen Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

1:00:00

+15:51

25.

Halvor Lund

Freidig

1:00:24

+16:15

26.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:00:35

+16:26

27.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

1:03:17

+19:08

28.

Vegard Ressem

Frol IL

1:03:27

+19:18

29.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:04:03

+19:54

30.

Ole Hulbak

Hemsedal IL

1:04:57

+20:48

31.

Lars Owren

Freidig

1:06:13

+22:04

32.

Einar Hjortås

NTNUI

1:07:11

+23:02

33.

Morten Andreas Nome

BSI - Orientering

1:07:19

+23:10

34.

Jacob Berg Lofthus

IL BUL-Tromsø

1:10:00

+25:51

35.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:10:36

+26:27

36.

Håkon Heggedal

NTNUI

1:11:22

+27:13

37.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

1:13:52

+29:43

38.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:14:37

+30:28

39.

Frank Aasgård

Wing OK

1:16:19

+32:10

40.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:18:59

+34:50

41.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

1:20:28

+36:19

42.

Martin Løvås

OK Nidarøst

2:07:12

+1:23:03

DSQ

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Bækkelagets SK

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

21:33

40 113 115 116 117 118 136 120 121 122 37 150

Brutt

Andreas Alvem

Gimle IF

50:34

36 111 125 40 113 115 116 117 121 122 37 150

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

DNS

Einar Lofthus

Hamar OK

DNS

Hans Peder Langbekkhei

Nord-Østerdal OK

DNS

Sindre Østgulen Deisz

Varegg Fleridrett

DNS

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

Klasse: H 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

1:06:28

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

40:15

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

43:50

+3:35

3.

Andreas Sylte

Freidig

45:39

+5:24

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

46:20

+6:05

5.

Vegard Grønli

Freidig

47:14

+6:59

6.

Vegard Hansen

OL Trollelg

47:39

+7:24

7.

Gunnar Vatn

Frol IL

48:25

+8:10

8.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

49:04

+8:49

9.

Bjørnar Lynum

Freidig

50:05

+9:50

10.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

50:07

+9:52

11.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

50:09

+9:54

12.

Rune Stræte

Freidig

50:28

+10:13

13.

Arild H Clausen

Freidig

51:07

+10:52

14.

Reidar Selmer

Freidig

51:20

+11:05

15.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

53:51

+13:36

16.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

55:15

+15:00

17.

Øystein Husby

Malvik IL

56:30

+16:15

18.

Agnar Renolen

Wing OK

56:48

+16:33

19.

Jan Hage

IL Leik

57:14

+16:59

20.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

57:29

+17:14

21.

Stig Folgerø

Freidig

59:16

+19:01

22.

Jon Vindal

Wing OK

1:01:25

+21:10

23.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:02:25

+22:10

24.

Arild Heggeset

Freidig

1:03:00

+22:45

25.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:03:58

+23:43

26.

Jon Holstad

Freidig

1:04:05

+23:50

27.

Kurt Amundsen

Wing OK

1:06:54

+26:39

28.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:10:54

+30:39

29.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:20:06

+39:51

30.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:21:55

+41:40

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

47:12

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

48:19

+1:07

3.

Geir Paulsen

OL Trollelg

49:50

+2:38

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

51:02

+3:50

5.

Knut Hagen

Byåsen IL

51:31

+4:19

6.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

52:50

+5:38

7.

Arild Vassenden

Frol IL

55:03

+7:51

8.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

56:57

+9:45

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:01:23

+14:11

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig

34:18

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

38:15

+3:57

3.

Knut Lillealtern

Freidig

40:24

+6:06

4.

Rune M Holt

Freidig

47:07

+12:49

5.

Tore Kiste

OK Nidarøst

48:40

+14:22

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

50:46

+16:28

7.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

52:00

+17:42

8.

Jostein Grepstad

1:19:08

+44:50

9.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:32:49

+58:31

DSQ

Tore Angell-Petersen

Freidig

37:21

134

DNS

Jacob Hygen

Freidig

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

39:02

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

40:34

+1:32

3.

Jardar Sandstad

Selbu OK

43:33

+4:31

4.

Robert Strøm

Wing OK

44:52

+5:50

5.

Leif Engen

OK Nidarøst

45:44

+6:42

6.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

46:42

+7:40

7.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

47:40

+8:38

8.

Magnus Landstad

Freidig

48:35

+9:33

9.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:08:06

+29:04

10.

Gunnar Smistad

OL Trollelg

1:12:05

+33:03

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Klock Fleten

Wing OK

46:05

+0:00

2.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

51:16

+5:11

3.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

1:05:04

+18:59

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

59:12

112 114

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Halset

NTNUI

1:26:26

+0:00

2.

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa SSK

1:48:25

+21:59

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

39:16

+0:00

2.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

41:04

+1:48

3.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

44:24

+5:08

4.

Kjersti Tannvik

Freidig

46:42

+7:26

5.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:50

+23:34

6.

Oda Hilde

BSI - Orientering

1:02:55

+23:39

7.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:23:59

+44:43

8.

Linda Haugvaldstad

NTNUI

1:53:50

+1:14:34

DSQ

Ola Aalde

Freidig

52:26

123

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

IL Leik

32:58

+0:00

2.

Rita Vassmyr

NTNUI

39:23

+6:25

3.

Anne Gundersen

Nidarøst

47:13

+14:15

DSQ

Cecilie Paulsen Aarstein

OL Trollelg

1:08:00

73

DNS

Lena Alstad

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2014, 19:31:07

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

335

Antall startet:

308