Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

GeoformKil mesterskap 10. juni 2009

Klasse: Kil mesterskap N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Finstad

KjELSÅS

13:20

+0:00

2.

August Aandahl Ranje

KjELSÅS

24:37

+11:17

3.

Aleksandra F Bolmstedt

KjELSÅS

26:34

+13:14

4.

Camilla Lie

KjELSÅS

36:01

+22:41

5.

Anna Paula Motland

KjELSÅS

41:01

+27:41

6.

Solvår Blindheim

KJELSÅS

45:57

+32:37

Klasse: Kil mesterskap gutter

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Berge

KjELSÅS

22:20

+0:00

2.

Aksel Henrik Larsen

KjELSÅS

46:07

+23:47

3.

Stian Eilertsen

KJELSÅS

50:49

+28:29

Klasse: Kil mesterskap damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

KJELSÅS

32:25

+0:00

2.

Marit Sivertsen

KJELSÅS

43:04

+10:39

3.

Anne-Britt Nilsen

KjELSÅS

52:21

+19:56

Klasse: Kil mesterskap herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Nytveit

KJELSÅS

34:27

+0:00

2.

Hans Viggo Sæbø

KJELSÅS

47:28

+13:01

DSQ

Jon Sletvold

KjELSÅS

32:38

80

Klasse: Rankingløp meiiom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Ove Barmoen Rinden

OSI

33:33

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

36:19

+2:46

3.

Torbjørn Breistrand

NYDALEN

37:57

+4:24

4.

Toril Nes

NYDALEN

38:01

+4:28

5.

Kristin Goa

PRIVAT

38:47

+5:14

6.

Selma Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

38:48

+5:15

7.

Marit Inngjerdingen

OSI

40:11

+6:38

8.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

40:46

+7:13

9.

Tor Myhre

VERITAS

42:36

+9:03

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

43:00

+9:27

11.

Lars Christensen

VERITAS

43:13

+9:40

12.

Øystein Madsen

Haugerud

43:42

+10:09

13.

Eli Alfnes

GEOFORM

44:52

+11:19

14.

Jon Tolgensbakk

GEOFORM

45:26

+11:53

15.

Roger Haugen

Røa

45:59

+12:26

16.

Kristian Bosness

OSI

46:34

+13:01

17.

Nina Sjue

Esso SPORT

46:47

+13:14

18.

Hallvard Føllesdal

PRIVAT

47:07

+13:34

19.

Knut Erik Østengen

Thales

47:25

+13:52

20.

Heidi Mågstad

OSI

48:07

+14:34

21.

Arne Tyssø

NORSK HUMMER

48:44

+15:11

22.

Marie Arneberg

FFFF

48:53

+15:20

23.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

49:12

+15:39

24.

Knut Hangeraas

GEOFORM

50:32

+16:59

25.

Kåre Knudsen

GEOFORM

51:41

+18:08

26.

Tor Ommundsen

Veritas

53:35

+20:02

27.

Ola Kjeldsen

NVE

55:48

+22:15

28.

Per Aagaard

HEMING/NJÅRD

56:30

+22:57

29.

Tom Ibsen

UBIL

56:50

+23:17

30.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:00:10

+26:37

31.

Ørnulf Fremming

METEOROLOGEN bil

1:01:50

+28:17

32.

Birgir Bulikin

VERITAS

1:04:54

+31:21

33.

Arnstein Tveito

Ål il

1:09:01

+35:28

34.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:10:43

+37:10

35.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:13:14

+39:41

36.

Kjell Andresen

GEOFORM

1:19:43

+46:10

37.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:25:54

+52:21

Brutt

Sigrund Nordhagen

OSI

Klasse: Rankingløp kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Fjeldheim

Hjellnes Consult

25:23

+0:00

2.

Elin M. Lien

SfT

48:42

+23:19

3.

Thor Benjaminsen

OSI

54:44

+29:21

DSQ

Tove Linnea Aas

Fjellet IL

38:17

58

DSQ

Tobias Tronbøl Lium

OSI

1:02:33

62 80

Klasse: Rankingløp lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

46:46

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:33

+0:47

3.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

47:48

+1:02

4.

Bjørn Hauge

OSI

47:58

+1:12

5.

Guttorm Egge

OSI

48:10

+1:24

6.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

49:49

+3:03

7.

Ivar Seierstad

GEOFORM

50:34

+3:48

8.

Terje Sundberg

Geoform

51:14

+4:28

9.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

53:44

+6:58

10.

Tormod Øvergaard

VESTRE AKER Skiklub

55:50

+9:04

11.

Knut Onsager

GEOFORM

59:08

+12:22

12.

Heidi Tronbøl

OSI

59:21

+12:35

13.

Håkon Gaute Kvamme

OSI

59:37

+12:51

14.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:01:29

+14:43

15.

Audrun Utskarpen

OSI

1:03:09

+16:23

16.

Per J Karlsbakk

FUGRO

1:06:36

+19:50

17.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

1:08:00

+21:14

18.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:10:58

+24:12

19.

Mariken Homleid

GEOFORM

1:12:52

+26:06

20.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:16:05

+29:19

21.

Håkon Bugge

Craftmultitude

1:21:29

+34:43

22.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

1:50:07

+1:03:21

DSQ

Stig Dalsøren

OSI

42:28

62 65 67 80 82 92 96 118 119 122


Sist oppdatert:

11 juni 2009, 12:45:47

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81