Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #5 3. september 2014

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

28:12

+0:00

2.

Noor Dirro

Måren OK

29:41

+1:29

3.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

33:19

+5:07

4.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

46:09

+17:57

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:27

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

35:11

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

23:16

Mina Espolin Johnson

Bækkelagets SK

32:40

Juni Espolin Johnson

Bækkelagets SK

36:04

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

28:04

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:06:36

Malin Gjetanger

Måren OK

22:02

Tuva H. Ophus

Måren OK

29:29

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

50:27

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Måren OK

25:05

+0:00

2.

Carmen Dirro

Måren OK

27:01

+1:56

3.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

27:02

+1:57

4.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

30:00

+4:55

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W.Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

26:46

+0:00

2.

Karoline Often

Ås-NMBU Orientering

32:50

+6:04

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

35:27

+0:00

2.

Ingrid Løset

Ringerike OL

53:17

+17:50

DSQ

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

31:09

173

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

26:12

+0:00

2.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

27:17

+1:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

24:40

+0:00

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

28:39

+3:59

3.

Tove Strand

Måren OK

29:07

+4:27

4.

Mona Strand

Måren OK

29:14

+4:34

5.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

32:52

+8:12

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

42:22

+17:42

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

40:54

+0:00

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

48:23

+7:29

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

33:39

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

17:14

+0:00

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

18:38

+1:24

3.

Andreas Gjetanger

Måren OK

27:04

+9:50

4.

Even Wollebek

Ås-NMBU Orientering

36:38

+19:24

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

22:35

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

23:29

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

20:58

Benjamin Clewing

Ås-NMBU Orientering

20:18

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

48:25

Philip Unnersaker

Kolbotn og Skimt OL

38:57

Frode Hymer

Ås-NMBU Orientering

18:31

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

46:56

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

50:38

Simen Johansen

Måren OK

30:34

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

29:11

August Holth-Siegel

Ås-NMBU Orientering

21:18

Erlend Tveite

Ås-NMBU Orientering

21:10

DSQ

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

10:37

161 164 192 183 191 153 176

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Håkon Andre Ulven

Kolbotn og Skimt OL

47:47

181 167 193 40 191 153

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

31:20

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Jansson Haverstad

Ås-NMBU Orientering

36:52

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

38:37

+1:45

3.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

41:10

+4:18

4.

Morten Tangen

Hamar OK

42:56

+6:04

5.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

44:32

+7:40

6.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

47:49

+10:57

7.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

51:26

+14:34

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

32:44

+0:00

2.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

35:53

+3:09

3.

Pål Winsents

Måren OK

36:51

+4:07

4.

Dag Strisland

Kolbotn og Skimt OL

41:09

+8:25

5.

Jon Strøm

Hauketo IF

51:17

+18:33

6.

Bjørn Aasestad

Ås-NMBU Orientering

53:34

+20:50

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

29:44

162

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

32:26

+0:00

2.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

33:51

+1:25

3.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

36:35

+4:09

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

36:58

+4:32

5.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

41:44

+9:18

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

51:06

+18:40

7.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

56:39

+24:13

8.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

58:24

+25:58

DSQ

Morten Karlsen

Måren OK

36:15

173

DSQ

Petter Fure

Oppsal Orientering

58:09

153

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

27:34

+0:00

2.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

27:54

+0:20

3.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

28:26

+0:52

4.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

32:06

+4:32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

35:50

+0:00

2.

Åsmund Jahr

Driv IL

52:44

+16:54

3.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

52:45

+16:55

DSQ

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

55:05

37

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

28:45

+0:00

1.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

28:45

+0:00

3.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

44:03

+15:18

DSQ

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:08:39

39 155

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

26:07

+0:00

2.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:56

+0:49

3.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

27:18

+1:11

4.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

27:52

+1:45

5.

Linda Fredh

Hamar OK

49:53

+23:46

DSQ

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

33:24

36

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar A. Ulven

Kolbotn og Skimt OL

29:30

+0:00

DSQ

Malene Kjellås

Halden SK

33:45

167

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matis Brøndbo

Ås-NMBU Orientering

21:19

+0:00

2.

Markus Månum Moen

Måren OK

21:58

+0:39

3.

Alrik Aasestad

Ås-NMBU Orientering

28:21

+7:02

4.

Sebastian Feyling

Kolbotn og Skimt OL

36:46

+15:27

5.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

42:44

+21:25

DSQ

Lukas Bjelde

Måren OK

28:27

193


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2014, 09:21:58

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

104

Antall startet:

104