Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Publikumsløp NC Trollelg 6. september 2014

Klasse: Åpen A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Gulbrandsen

Larvik OK

1:10:27

+0:00

10:30

2.

Bjørn Aksel Gran

Halden SK

1:13:57

+3:30

11:02

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

1:18:14

+7:47

11:40

4.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:20:13

+9:46

11:58

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

1:22:08

+11:41

12:15

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:24:47

+14:20

12:39

7.

Einar Hjortås

NTNUI

1:28:10

+17:43

13:09

8.

Erling Bye

Byåsen IL

1:33:07

+22:40

13:53

9.

Per Erik Kvam

Freidig

1:34:41

+24:14

14:07

10.

Kyrre Kraft

Stjørdals-Blink

1:57:34

+47:07

17:32

DSQ

Lacho Iliev

Halden SK

44:57

43 126 97 95 94 58 55

DSQ

Terje Dengerud

Nydalens Skiklub

48:53

97 95 94 58 55 46

DSQ

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

1:18:15

32 38 40

DNS

Mathias Vindal

Freidig

Klasse: Åpen A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Jonsson

Freidig

48:26

+0:00

9:08

2.

Helmer Volden

Wing OK

58:46

+10:20

11:05

3.

Bjørnar Smeland Nygårdsæter

Vegårshei IL

59:55

+11:29

11:18

4.

Thorstein Wang

Lillomarka OL

1:01:21

+12:55

11:34

5.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

1:01:48

+13:22

11:39

6.

Sander Kirkebøen

Halden SK

1:01:53

+13:27

11:40

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink

1:02:00

+13:34

11:41

8.

Geir Bråten

Vegårshei IL

1:02:12

+13:46

11:44

9.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink

1:03:48

+15:22

12:02

10.

Tone Almås

IL Leik

1:03:59

+15:33

12:04

11.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar

1:05:10

+16:44

12:17

12.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:07:06

+18:40

12:39

13.

Rine Hansen

Byåsen IL

1:08:03

+19:37

12:50

14.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

1:12:16

+23:50

13:38

15.

Arild Heggeset

Freidig

1:13:08

+24:42

13:47

16.

Dag Steinar Ragvin

Bø o-lag

1:14:04

+25:38

13:58

17.

Lasse Arnesen

Heming

1:19:54

+31:28

15:04

18.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:21:58

+33:32

15:27

19.

Håkon Eide

OK Sør

1:24:03

+35:37

15:51

20.

Rune Nielsen

Indre Østfold

1:25:06

+36:40

16:03

21.

Ingunn Vangen Lunåsmo

Tynset IF

1:33:14

+44:48

17:35

22.

Silje K. Almeland

Byåsen IL

1:36:38

+48:12

18:13

23.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink

1:47:08

+58:42

20:12

24.

Elise Spets

Frol IL

1:50:36

+1:02:10

20:52

25.

Trond Foss

Sandefjord

1:52:37

+1:04:11

21:14

26.

Ole Christian Bang

Hamar OK

1:58:09

+1:09:43

22:17

DSQ

Jørgen Vister

Indre Østfold

45:09

137 131 37 167 45 49 55 56 93 96 105 128 3...

DSQ

Vetle Reinhartsen

Kristiansand OK

1:10:30

167

DSQ

Jens Nielsen

Indre Østfold

1:14:32

167 45 49 55 56 93 96 105 142

DSQ

Geir Nilsen

Emblem IL

1:48:56

128 31 142

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

24:24

+0:00

10:10

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

25:48

+1:24

10:45

3.

Tiril Ruud Bråten

Raumar

27:25

+3:01

11:25

4.

Hege Wang

Lillomarka OL

29:13

+4:49

12:10

5.

Jenny Braseth

Gimle IF

29:58

+5:34

12:29

6.

Sunniva Berg

Stokke

30:08

+5:44

12:33

7.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

34:52

+10:28

14:31

8.

Brit Friden

OL Trollelg

37:23

+12:59

15:34

DSQ

Lars Flatebø

NTNUI

24:54

109


Sist oppdatert:

8 september 2014, 13:39:26

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

53

Antall startet:

52