Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Askerløpet Trimtex-cup - Publikumsløp NM 13. september 2014

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

23:43

+0:00

9:18

2.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

23:59

+0:16

9:24

3.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

25:47

+2:04

10:06

4.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

25:53

+2:10

10:09

5.

Pernille Katla

Fossum IF

25:54

+2:11

10:09

6.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

25:56

+2:13

10:10

7.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

26:00

+2:17

10:11

8.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

26:03

+2:20

10:12

9.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

39:12

+15:29

15:22

10.

Elin Flø

Lillomarka OL

39:14

+15:31

15:23

11.

Kaja Grefsrud

Lillomarka OL

39:17

+15:34

15:24

12.

Marie Sisjord Nyvoll

Fossum IF

40:37

+16:54

15:55

13.

Oda Marie Colquhoun

Nittedal OL

40:39

+16:56

15:56

14.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

1:06:32

+42:49

26:05

DSQ

Ragne Wiklund

Nydalens SK

22:31

108

DSQ

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

22:32

108

DSQ

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

22:35

108

DSQ

Ingrid Hasaas

Fossum IF

22:37

215 108

DSQ

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

22:41

108

DSQ

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

22:47

108

DSQ

Åsne Holo

Fossum IF

22:51

108

DSQ

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

22:56

108

DSQ

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

22:59

108

DSQ

Maren Norderud

IL Tyrving

23:04

108

DSQ

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

23:11

108

DSQ

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

31:32

108

DSQ

Anni Saarela

Konnerud IL

31:37

108

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

25:13

+0:00

8:52

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

25:19

+0:06

8:54

3.

Synne Strand

Asker Skiklubb

25:20

+0:07

8:55

4.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

25:22

+0:09

8:55

5.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

25:25

+0:12

8:56

6.

Åshild Faller Råheim

Fet OL

25:27

+0:14

8:57

7.

Rannveig W.Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

25:28

+0:15

8:58

8.

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

25:44

+0:31

9:03

9.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

25:50

+0:37

9:05

10.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

25:56

+0:43

9:07

11.

Åse Bergan

Nydalens SK

28:08

+2:55

9:54

12.

Nora Marie wedege Irgens

Bodø og Omegn IF Orientering

33:51

+8:38

11:55

13.

Ellen Marie Ariansen

Nittedal OL

33:52

+8:39

11:55

14.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

33:55

+8:42

11:56

15.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

33:56

+8:43

11:56

16.

Maiken Sandberg

Nydalens SK

35:34

+10:21

12:31

17.

Hedvig Vollset

Heming Orientering

46:35

+21:22

16:24

18.

Ingrid Aaslund

Fet OL

46:44

+21:31

16:27

DSQ

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

23:23

211

DSQ

Anine Lome

Hamar OK

23:35

205

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

22:32

+0:00

7:56

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

22:38

+0:06

7:58

3.

Isak Jonsson

Nydalens SK

22:40

+0:08

7:58

4.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

22:41

+0:09

7:59

5.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

22:43

+0:11

7:59

6.

Audun Uglenes Bergan

Nydalens SK

23:01

+0:29

8:06

7.

Lars Young Vik

Nydalens SK

23:38

+1:06

8:19

8.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

23:40

+1:08

8:20

9.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

23:42

+1:10

8:20

10.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

23:45

+1:13

8:21

11.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

23:47

+1:15

8:22

12.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

23:48

+1:16

8:22

13.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

23:50

+1:18

8:23

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

25:08

+2:36

8:50

15.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

25:44

+3:12

9:03

16.

Peter Gisholt

Fossum IF

29:36

+7:04

10:25

17.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

29:53

+7:21

10:31

18.

Knut Selstad

Fossum IF

29:59

+7:27

10:33

19.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

30:09

+7:37

10:36

20.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

30:11

+7:39

10:37

21.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

50:04

+27:32

17:37

DSQ

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

21:14

108

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

23:28

+0:00

7:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

23:30

+0:02

7:00

3.

Einar Melsom

Fossum IF

23:43

+0:15

7:04

4.

Oscar Lyngen

Frol IL

23:51

+0:23

7:07

5.

Ola Løvald Bråten

Asker Skiklubb

24:33

+1:05

7:19

6.

Sjur Kvisle

Asker Skiklubb

24:38

+1:10

7:21

7.

Elias Jonsson

Nydalens SK

24:56

+1:28

7:26

8.

Kasper Fosser

Heming Orientering

25:21

+1:53

7:34

9.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

25:27

+1:59

7:35

10.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

25:55

+2:27

7:44

11.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

26:05

+2:37

7:47

12.

Anders Haga

Raumar Orientering

28:16

+4:48

8:26

13.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

28:20

+4:52

8:27

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

28:23

+4:55

8:28

15.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

28:31

+5:03

8:30

16.

Tarjei Holo

Fossum IF

28:32

+5:04

8:31

17.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

28:41

+5:13

8:33

18.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

28:45

+5:17

8:34

19.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

28:46

+5:18

8:35

20.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

28:47

+5:19

8:35

21.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

28:50

+5:22

8:36

22.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

33:24

+9:56

9:58

23.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

33:26

+9:58

9:58

24.

Peder Hornseth Nygaard

Nittedal OL

33:30

+10:02

10:00

25.

Sam Lunøe

Nydalens SK

34:36

+11:08

10:19

26.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

37:31

+14:03

11:11

DSQ

Jørgen Baklid

Konnerud IL

23:36

202

DSQ

Erling Hjermstad

Fossum IF

28:26

208

Klasse: PublikumD17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vári

Sturla, IF

24:43

+0:00

2.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

29:30

+4:47

3.

Lars Hjermstad

Fossum IF

29:32

+4:49

4.

Hege Feiring

IL Tyrving

31:04

+6:21

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

31:43

+7:00

6.

Sturla Sæther

Freidig

31:49

+7:06

7.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

32:47

+8:04

8.

Erik Saugerud

Konnerud IL

33:42

+8:59

9.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

34:33

+9:50

9.

Ellen Olsvik

NYDALEN

34:33

+9:50

11.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

34:49

+10:06

12.

Hilde Vassend

Porsgrunn OL

36:14

+11:31

13.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

36:34

+11:51

14.

Elin Gunnarsson

Tyrving, IL

36:50

+12:07

15.

Olav Bog Vikane

Fana IL

37:32

+12:49

16.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

38:39

+13:56

17.

Tone Skram

Røyken OL

39:17

+14:34

18.

Oda Scheele

Nydalens SK

39:32

+14:49

19.

Rune Scheele

Nydalens SK

39:38

+14:55

20.

Turid Arnesen

Byåsen IL

40:23

+15:40

21.

Tove Heimdal

Konnerud IL

40:43

+16:00

22.

Per Osen

Vestre Akers SK

41:29

+16:46

23.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

43:35

+18:52

24.

Jonas Myhr

Asker SK

44:29

+19:46

25.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

44:30

+19:47

26.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

48:26

+23:43

27.

Henrik Reusch

Heming

49:09

+24:26

28.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

50:20

+25:37

29.

Elin Marie Irgens

Bodø og Omegn IF Orientering

51:23

+26:40

30.

Cathrine Norvik

Røyken OL

51:34

+26:51

31.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

51:54

+27:11

32.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

51:56

+27:13

33.

Ea Lunøe

Nydalens SK

54:04

+29:21

34.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

57:45

+33:02

35.

Sjur Langedal

Nydalens SK

1:01:31

+36:48

36.

Lajla Tidemann

Gjø-Vard OL

1:13:34

+48:51

DSQ

Erik Kurland Olsen

NOTEAM

38:24

205

DSQ

Birgit Sisjord

Fossum IF

44:37

201 106 204 104 205 209 211 105 100 249

DSQ

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

51:37

205

DSQ

Einar Lunøe

Nydalens SK

54:10

104 209

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:07

69 140 161 188 201 204 205 209 211

Brutt

Adrian Lauterer

Asker

Klasse: PublikumD19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

27:49

+0:00

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

31:26

+3:37

3.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

41:42

+13:53

4.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

50:14

+22:25

5.

Tormod Dahlen

Ringerike OL

54:12

+26:23

6.

Marianne Reusch

Heming

1:02:58

+35:09

7.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

1:16:50

+49:01

Klasse: PublikumD21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker OL

39:30

+0:00

2.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

45:17

+5:47

3.

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

47:36

+8:06

4.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

50:07

+10:37

5.

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

50:27

+10:57

6.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

50:40

+11:10

7.

Dagrun Daltveit Slettebø

Fana IL

56:28

+16:58

8.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:04:14

+24:44

9.

Kari Madslien

Nydalens SK

1:05:31

+26:01

10.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:09:21

+29:51

11.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:19:27

+39:57

12.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

1:24:31

+45:01

DSQ

Alix Young Vik

Nydalens SK

37:14

102 165 166 167 183 180 207 210

DSQ

Karolis Lasdauskas

Kristiansand OK

41:04

166 167 183 180 103 249

DSQ

Hannele Tonna

Hankasalmen Hanka

44:54

167 183 180 103 206 207 210 211 105 100 249

DSQ

Dana B. Stene

NYDALEN

49:28

103 106 204 104 206 207 210 211 105

DSQ

Thalia Bertschinger

Nydalens SK

1:01:27

206 207 210 211 105

Klasse: PublikumH17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Wirehn

Byåsen IL

36:59

+0:00

2.

Sigurd Eikner

Fana IL

43:31

+6:32

3.

Jo Wiklund

Nydalens SK

43:47

+6:48

4.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

47:47

+10:48

5.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

49:41

+12:42

6.

Kyrre Gran

Fet OL

53:15

+16:16

7.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

55:13

+18:14

8.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

57:36

+20:37

9.

Torkel Irgens

Bodø og Omegn IF Orientering

58:54

+21:55

10.

Bjørn Richard Kirste

Skien OK

59:42

+22:43

11.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

1:03:55

+26:56

DSQ

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

32:10

163 164 169 181 182 202 203 208 210 212

DSQ

Nicklas Jonsson

Tyrving, IL

1:15:42

181 202

Klasse: PublikumH19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Dengerud

Nydalens SK

41:34

+0:00

2.

Raul Lindström

Asker

45:23

+3:49

3.

Anders Grevstad

Fossum IF

48:51

+7:17

4.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

50:44

+9:10

5.

Axel Juell Theisen

Mellembygd OL

51:19

+9:45

6.

Anne Danielsen

LYN

1:18:35

+37:01

DSQ

Kjetil Espedal

Nydalens SK

32:14

102 169 185 187 184 206 210 212

Klasse: PublikumH21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

38:39

+0:00

2.

Holger Hott

Kristiansand OK

44:46

+6:07

3.

Øystein Haug

Frol IL

47:49

+9:10

4.

Are Kristiansen

IL Tyrving

48:17

+9:38

5.

Eirik Jansson Haverstad

Ås NMBU

48:54

+10:15

6.

Per Øyvind Stene

NYDALEN

49:37

+10:58

7.

Petter Erichsen

Varegg Fleridrett

50:13

+11:34

8.

Ola Magnus Laugaland

Ålgård Orientering

50:36

+11:57

9.

Sigurd R. Oftedal

Ålgård Orientering

51:35

+12:56

10.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

55:17

+16:38

11.

Eirik Ravnan

OL Toten-Troll

56:35

+17:56

12.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

56:45

+18:06

13.

Marius Wikstrøm

Ringsaker OK

57:22

+18:43

14.

Arild Andresen

Fossum IF

57:44

+19:05

15.

Gunnar Engen Vik

Nydalens SK

58:26

+19:47

16.

Hallvard Koren

OK Moss

59:11

+20:32

17.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

59:24

+20:45

18.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

59:29

+20:50

19.

Audun Strandlie

Gjø-Vard OL

1:00:30

+21:51

20.

Eirik W. Moe

Lierbygda

1:00:47

+22:08

21.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:00:51

+22:12

22.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

1:02:47

+24:08

23.

Knut Aas

Ringerike OL

1:03:00

+24:21

24.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:07:18

+28:39

25.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

1:09:14

+30:35

26.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

1:09:53

+31:14

27.

Erlend Råheim

OK Øst

1:12:19

+33:40

28.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:14:17

+35:38

29.

Nils Tveite

Ås NMBU

1:15:27

+36:48

30.

Donald Skantze

IL Tyrving

1:24:27

+45:48

31.

Christian Reusch

Heming

1:27:23

+48:44

DSQ

Fredrik Sandal

Ganddal IL

40:14

185 187 181 103 201 106 104 206 207 210 212 105

DSQ

Leif-Terje Arnevik

Søgne og Songdalen OK

41:18

102 185 187 181 103 201

DSQ

Egil Eide

IL Tyrving

42:05

102 185 187 181 103 201 206 207 210 212

DSQ

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

47:07

206 207 210 212 105 100 249

DSQ

Jostein Kvakland

Varegg Fleridrett

50:18

206 207 210 212

DSQ

Per Sandberg

Nydalens SK

1:03:22

206 207 210 212 105 100 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2014, 17:13:01

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

220

Antall startet:

220