Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Rekrutt- og råtassløp nr 3, Fossum IF 15. september 2014

Klasse: Jenter N-løype (lett)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Saugestad

Nydalens SK

12:09

Benedicte Myrset

Heming Orientering

13:59

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

18:08

Celine Hilmen Westerheim

Heming Orientering

17:11

Alva Losnedal

Nydalens SK

20:59

Anne Østvold

Heming Orientering

13:58

Helene Stangnes Færøvik

Heming Orientering

28:48

Eline Nyberg

Nydalens SK

27:12

Josefine Lydersen

Nydalens SK

24:27

Mathea Mellingsæter

Nydalens SK

18:27

Oline Finborud

Fossum IF

17:17

Sigrid Vestgarden

Fossum IF

21:56

Tia Bliksmark

Fossum IF

21:41

Ellen Maja Sigurdsdottir

Fossum IF

21:51

Tia Aakervik Møgedal

Nydalens SK

18:47

Ingvild Horn

Nydalens SK

19:01

Anne Sofie Irgens

Nydalens SK

23:08

Tia Jansen

Heming Orientering

15:35

Eira Skårer Viklund

Nydalens SK

22:47

Aina Toft

Nydalens SK

22:47

Pia Odden Powell

Nydalens SK

27:31

Anja Mortensen

Nydalens SK

22:39

Elsa Lilleskjæret

Nydalens SK

23:06

Astri Lilleskjæret

Nydalens SK

24:38

Helene W. Johansen

Nydalens SK

21:02

Helene Scheele

Nydalens SK

19:22

Klasse: Gutter N-løype (lett)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Wilsberg

Nydalens SK

25:47

Mads Hanekamp

Nydalens SK

33:45

Eirik Sørlie

Nydalens SK

23:14

Knut Kolltveit Sørlie

Fossum IF

23:52

Oskar Emil Neuman

Nydalens SK

30:28

Einar Østvold

Heming Orientering

16:52

Erlend Bakke

Fossum IF

26:39

Kristian Lien

Heming Orientering

26:42

Marius Skjærstad

Nydalens SK

24:19

Marius Kilen

Nydalens SK

Vetle Norling

Nydalens SK

25:16

Max Huseby

Nydalens SK

25:55

Alexander Hernes

Fossum IF

15:03

Simon Hernes

Fossum IF

21:47

Jesper Stensland Persen

Fossum IF

20:22

Oliver Skjelvan

Nydalens SK

26:41

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

35:56

Kasper Furstenberg

Nydalens SK

19:08

Mathias Hollum Marthinsen

Nydalens SK

23:15

Magnus Skui Nøklebye

Nydalens SK

24:41

Iver Pettersen

Nydalens SK

23:41

Henrik Sebjørnsen

Fossum IF

19:37

Brage Bjørtuft

Nydalens SK

18:01

Elliot Sjølie

Nydalens SK

18:00

Avlest

Testløper1

Fossum IF

13:32

80

Avlest

Jørgen T. Gundersen

Heming/Njård

21:08

100

Klasse: Jenter C-løype (viderekommende)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

19:38

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

26:17

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

28:16

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

25:22

Frida Solsrud

Nydalens SK

23:43

Frida Skurdal

Nydalens SK

26:59

Oda Sørlie

Nydalens SK

26:29

Hannah Mans

Nydalens SK

25:59

Live Østvold

Heming Orientering

28:06

Pia Young Vik

Nydalens SK

16:20

Alva Kloster

Nydalens SK

29:59

Orla Stray-Pedersen

Heming Orientering

29:45

Malene Jebsen

Heming Orientering

23:13

Iris Holst

Tyrving IL

18:46

81 82 83

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

33:00

Mille Martiniussen

Fossum IF

20:12

Martha Nesheim Køber

Nydalens SK

24:11

Lina Pettersen

Nydalens SK

28:22

Guro Linnebo

Heming Orientering

23:33

Elisabeth Dege

Heming Orientering

36:53

Oda Scheele

Nydalens SK

19:09

Kristine Solbakken

Tyrving IL

48:10

Eileen Bjanes

Tyrving IL

49:29

Sofie Rodal

Heming/Njård

31:46

Katharina Loisa Berens

Heming/Njård

38:51

Avlest

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

28:06

78

Avlest

Mari Brende

Fossum IF

8:11

75 76 77 78 79 80 100 85

Klasse: Gutter C-løype (viderekommende)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

16:01

August Syrdal Øen

Heming Orientering

19:54

Halfdan Baumann

Heming Orientering

17:57

Arild dy Baumann

Heming Orientering

25:31

Birk F. Sætnan

Fossum IF

18:58

Elias Stubberud

Nydalens SK

36:05

Vegard Andreas Glomnes Myklebust

Nydalens SK

27:33

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

26:07

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

18:15

Andre Pettersen-Dahl

Nydalens SK

25:52

Johan Vestre Tandberg-Johansen

Heming Orientering

39:14

83 81

Eirik Wang Johansen

Nydalens SK

27:27

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

23:37

83 81

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

20:05

Jonas Hasaas

Fossum IF

17:33

81 82 83

Sondre Audahl Vik

Fossum IF

32:22

83 81

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

24:01

Henrik Reusch

Heming Orientering

16:40

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

21:21

83 81

William Bureid Onstad

Nydalen SK

18:48

Eirik Øvstedal

Nydalen SK

18:28

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

18:50

Henrik Dokset

Nydalens SK

19:50

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

18:02

Tobias Mikkel Espedal

Nydalens SK

18:48

81 82 83

Vemund Heier

Nydalens SK

18:04

Aleksander Uven

Tyrving IL

31:11

Emil Mikkelsen

Tyrving IL

31:05

Christian Løvenskiold

Heming/Njård

29:42

Kristian Østermann

Heming/Njård

17:54

Martin Flatemo

Nydalens SK

29:51

Sigurd Skui Nøklebye

Nydalens SK

27:19

Nicolai Sølvberg

Fossum IF

29:50

Felix Finsrud

Asker

18:17

Olav Birkeland

Fossum IF

33:01

Avlest

Leonard Hjelme Vickery

Nydalens SK

22:45

74 76 77 79 85

Avlest

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

25:33

78

Avlest

Eivind Nyberg

Nydalens SK

19:21

74

Avlest

Eirik Norling

Nydalens SK

26:12

78

Klasse: Jenter N/C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Aarseth

IL Koll

20:10

75 81 79

Anna Wilhelmine Krogsbøl

Heming Orientering

37:32

75 81 79

Tiril Espedal

Nydalens SK

32:32

Linnea Holst

Tyrving IL

29:42

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

18:42

Emilie Krogsrud

Heming Orientering

21:22

Mia Helenene Vogel-Låg

Nydalens SK

21:06

Inga Skårer Viklund

Nydalens SK

33:08

Line Larsen

Nydalens SK

48:34

Heidi Christina Sebjørnsen

Fossum IF

16:53

Maria Scheele

Nydalens SK

20:17

Avlest

Signe Holo

Fossum IF

20:04

100

Avlest

Hermine Valbø

Heming/Njård

46:03

75 81

Klasse: Gutter N/C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Aarseth

Nydalens SK

18:54

74 76 77 79

Petter Hanekamp

Nydalens SK

34:57

75 81 79

Sindre Augustin Schärer

Nydalens SK

38:59

74 76 77 79

Marius Juell Larsen

IL Tyrving

18:33

Henrik Rønne

IL Tyrving

43:39

Mikkel Nygaard

Fossum IF

45:26

Eirik Undseth

Fossum IF

40:13

Jørgen Brenna Loennecheu

Brandval/Kongsvinger OK

26:51

August Løvbukten

Tyrving IL

36:53

Nikolai Larsen

Nydalens SK

47:41

Paul Johan Slungaard

Heming/Njård

37:22

Lars Eilertsen

Tyrving IL

28:58

Jacob B Christoffersen

Heming Orientering

30:56

Diderik Aschehoug

Heming/Njård

30:47

Håvard Birkeland

Fossum IF

25:45

Frikk Finsrud

Asker

26:52

Avlest

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

22:43

74 76 77 79 100

Avlest

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

22:43

74 76 77 79 100

Avlest

Odin Sand-Teeuwen

Heming/Njård

46:00

75 81

Avlest

Jan Erlend Landsverk

Heming/Njård

30:41

83

Avlest

William Løvbukten

Tyrving IL

36:45

73 83

Avlest

Axel L. Mowinckel

Tyrving IL

36:52

83


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2014, 20:44:56

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153