Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstløpet – inklusive ungdomsløp 9 og finale STAR-cup 20. september 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Louise Nissen

Freidig

11:22

Benjamin Callanan

Wing OK

14:24

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

11:21

Thomas Gundersen

OK Nidarøst

19:02

Silja Fuglem

Malvik IL

11:54

Gaute Romundstad

OK Nidarøst

18:54

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

10:56

Junpeng Zhang

OK Nidarøst

21:33

Sandra Skogstad Danielsen

OK Nidarøst

25:04

Leah Korsnes Vinje

OK Nidarøst

25:17

Nora Grace Stendahl

OK Nidarøst

25:16

Nicholas Trent Stendahl

OK Nidarøst

18:48

Maria Strømdal Wik

Freidig

12:26

Luc Bostad Hérail

OK Nidarøst

11:39

Eira Forsbak Asplem

Freidig

20:15

Juni Pape Skjærvold

Freidig

12:19

Pelle Linus Hansen

Børsa IL

24:45

Erik W. Bakk

Melhus IL

9:15

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

15:38

Ella Sandstad

Freidig

24:39

Ada Bredeveien Loe

Freidig

20:44

Una Kittilsen

Freidig

16:06

Tora Kittilsen

Freidig

16:46

Ella Fiskum Ness

Freidig

21:54

Marita Aske

Freidig

17:43

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:53

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

20:57

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

22:57

+2:00

3.

Silje Marie Nissen

Freidig

26:01

+5:04

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

26:59

+6:02

5.

Maren Viken

Byåsen IL

31:48

+10:51

6.

Ane Malene Kolstad

Freidig

33:14

+12:17

DSQ

Tale Tannvik Skei

Freidig

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

22:19

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

26:39

+0:00

2.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

26:44

+0:05

3.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

28:49

+2:10

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

29:45

+3:06

5.

Anna Renolen

Wing OK

36:17

+9:38

6.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

37:09

+10:30

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

38:54

+12:15

8.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

1:09:47

+43:08

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Kvamme

Wing OK

25:06

+0:00

2.

May-Jorunn Rødsjø

Byåsen IL

37:23

+12:17

3.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

47:24

+22:18

4.

Stine Aune

OK Nidarøst

1:01:08

+36:02

4.

Hanne Helmine Rogstad

OK Nidarøst

1:01:08

+36:02

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

27:07

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

27:54

+0:00

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

28:19

+0:25

3.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

28:25

+0:31

4.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

28:37

+0:43

5.

Malin Sandstad

Freidig

29:28

+1:34

6.

Vera Melkild

Freidig

29:58

+2:04

7.

Oda Q Fossum

Freidig

31:22

+3:28

8.

Malin Opøien

OL Trollelg

35:16

+7:22

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

37:27

+9:33

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

52:11

+24:17

DNS

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora S. Utseth

Wing OK

28:35

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

28:40

+0:05

3.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

39:29

+10:54

4.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

39:30

+10:55

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

24:55

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

26:28

+1:33

3.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

34:09

+9:14

4.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

34:39

+9:44

5.

Thea Jondum

OL Trollelg

34:46

+9:51

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

30:37

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

35:57

+5:20

3.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

37:33

+6:56

4.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

1:06:41

+36:04

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

35:12

+0:00

2.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

1:01:15

+26:03

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

34:00

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

37:41

+3:41

3.

Marit Sophie Berger

Raumar Orientering

54:13

+20:13

4.

Heidi Flå

Orkanger IF

59:45

+25:45

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

46:02

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

16:25

Emil Grønli

Freidig

14:53

Tord Romundstad

OK Nidarøst

34:27

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:28

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Kristian Geving

Freidig

21:41

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

27:35

+5:54

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

30:23

+8:42

4.

Gabriel Callanan

Wing OK

33:25

+11:44

5.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

36:19

+14:38

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

37:21

+15:40

7.

Trygve Næss

Wing OK

43:56

+22:15

8.

Jens Husby

Malvik IL

1:02:01

+40:20

DSQ

August Maske

Freidig

51:31

129

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

16:19

+0:00

2.

Brage Asplem

Freidig

17:31

+1:12

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

22:13

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

22:17

+0:04

3.

Mats Eidsmo

Freidig

22:30

+0:17

4.

Jonas Grønli

Freidig

24:20

+2:07

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

26:03

+3:50

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:10

+3:57

7.

Matias Nissen

Freidig

26:13

+4:00

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

26:56

+4:43

9.

Lars Sandstad

Freidig

27:04

+4:51

10.

Jonas Vindal

Wing OK

32:50

+10:37

11.

Are Lodgaard

Byåsen IL

35:31

+13:18

12.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

43:39

+21:26

13.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

53:04

+30:51

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

51:31

152

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

30:59

+0:00

2.

Tobias Gundersen

OK Nidarøst

33:28

+2:29

3.

Johannes Langaas

OK Nidarøst

33:32

+2:33

4.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

54:09

+23:10

DNS

Magnus Pearson

Malvik IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

29:06

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

31:36

+2:30

3.

Adrian Opheim

Freidig

31:49

+2:43

4.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

32:05

+2:59

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

36:26

+7:20

6.

Mathias Vindal

Freidig

36:38

+7:32

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

36:47

+7:41

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

27:52

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

29:06

+1:14

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

29:11

+1:19

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

34:27

+6:35

5.

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:09:01

+41:09

DSQ

Johannes K. Midtbø

Wing OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

41:19

+0:00

2.

Pål Kittilsen

Freidig

43:03

+1:44

3.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

44:16

+2:57

4.

Kristian Riseth Hammer

Børsa IL

45:13

+3:54

5.

Jon Røstum

OL Gaula

45:16

+3:57

6.

Mihail Utkin

Wing OK

45:25

+4:06

7.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

45:38

+4:19

8.

Frank Aasgård

Wing OK

57:52

+16:33

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

44:54

+0:00

2.

Brage Keiserås

IL Leik

53:15

+8:21

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

59:24

+14:30

4.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

1:06:01

+21:07

5.

Øystein Husby

Malvik IL

1:07:13

+22:19

6.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

1:15:53

+30:59

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

30:28

+0:00

2.

Agnar Renolen

Wing OK

37:19

+6:51

3.

Anders Solstad

Orkanger IF

39:20

+8:52

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

39:45

+9:17

5.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

42:42

+12:14

DNS

Jon Holstad

Freidig

DNS

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

DNS

Bernt Brynhildsen

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

Byåsen IL

36:01

+0:00

2.

Terje Midtbø

Wing OK

42:39

+6:38

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

43:33

+7:32

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

38:55

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

41:59

+3:04

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

33:57

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

48:11

+14:14

3.

Arne Grønset

Orkanger IF

59:03

+25:06

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

31:22

+0:00

Klasse: Dir A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

OLTrollelg

39:23

+0:00

2.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

58:46

+19:23

Klasse: Dir B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Freidig

39:28

+0:00

2.

Randi Hegstad

Byåsen IL

41:38

+2:10

3.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

43:49

+4:21

DSQ

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2014, 21:34:35

Arrangør:

Børsa IL

Antall deltagere:

166

Antall startet:

159