Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering 24. september 2014

Klasse: D10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:26

+0:00

9:20

2.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

30:02

+7:36

12:30

3.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

56:44

+34:18

23:38

4.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

57:21

+34:55

23:53

Klasse: H10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

17:13

+0:00

7:10

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

23:44

+6:31

9:53

DSQ

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:04:57

152 153 164 166 160

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:12

+0:00

11:33

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

57:26

+0:00

12:29

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

42:09

+0:00

9:09

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

56:30

+14:21

12:16

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

57:55

+15:46

12:35

4.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:07:57

+25:48

14:46

5.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

1:18:47

+36:38

17:07

DNS

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

42:21

+0:00

6:56

2.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

47:52

+5:31

7:50

3.

Øystein G. Tvedt

Ås-NMBU Orientering

49:16

+6:55

8:04

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

51:06

+8:45

8:22

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

51:32

+9:11

8:26

6.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

57:23

+15:02

9:24

7.

Ola Doksrød Strande

Ås-NMBU Orientering

1:02:28

+20:07

10:14

8.

Axel Berlin

Ås-NMBU Orientering

1:02:48

+20:27

10:17

9.

Oscar Berlin

Ås-NMBU Orientering

1:04:45

+22:24

10:36

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:10:36

+28:15

11:34

11.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:17:02

+34:41

12:37

12.

Harald Schytz

Ås-NMBU Orientering

2:04:00

+1:21:39

20:19

Ca. tid i påvente av MTR-innlesing

DSQ

David Gottfridsson

Ås-NMBU Orientering

41:01

35

DSQ

Magnus Ombustvedt

Ås-NMBU Orientering

52:13

160

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:11:21

+0:00

15:30

DSQ

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

46:00

160

DSQ

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

53:59

160

Brutt

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

23:36

+0:00

9:50

2.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

33:12

+9:36

13:50

3.

Stine Aarstad

Ås-NMBU Orientering

35:18

+11:42

14:42

4.

Karl Henrik Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

39:38

+16:02

16:30

5.

Jørgen Hole

Ås-NMBU Orientering

51:43

+28:07

21:32

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

30:44

16:10

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

27:57

14:42

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

34:17

18:02

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

52:10

27:27

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

46:03

24:14

DNS

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2014, 17:19:16

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

42