Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Slottet rundt 28. september 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marius Dybdahl

Oppsal Orientering

56:50

31:34

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

0:00

DSQ

Luciana Svads

Måren OK

1:47:37

37 38 172

Klasse: D 17L

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

1:22:31

+0:00

8:05

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:22:36

+0:05

8:05

3.

Thalia Bertschinger

Nydalens SK

1:32:39

+10:08

9:05

4.

Louise Oram

Nydalens SK

1:39:20

+16:49

9:44

5.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

1:48:36

+26:05

10:38

Klasse: H 17L

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:04:59

+0:00

6:22

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:07:40

+2:41

6:38

3.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:12:08

+7:09

7:04

4.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:12:10

+7:11

7:04

5.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

1:22:02

+17:03

8:02

DNS

Elias Wiklund

Nydalens SK

Arrangør

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 35L

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:07:52

+0:00

6:39

2.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

1:22:13

+14:21

8:03

3.

Jo Wiklund

Nydalens SK

1:22:31

+14:39

8:05

4.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:22:38

+14:46

8:06

5.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:23:12

+15:20

8:09

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:24:42

+16:50

8:18

7.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

1:30:54

+23:02

8:54

8.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

1:31:08

+23:16

8:56

9.

Pål Winsents

Måren OK

1:32:44

+24:52

9:05

10.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:38:19

+30:27

9:38

11.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:54:46

+46:54

11:15

12.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:54:52

+47:00

11:15

13.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:55:17

+47:25

11:18

DNS

Frode Konst

IL Tyrving

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro

Måren OK

49:14

+0:00

12:00

2.

Iris Holst

IL Tyrving

59:49

+10:35

14:35

3.

Linnea Holst

IL Tyrving

1:00:02

+10:48

14:38

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

49:04

+0:00

11:58

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

40:58

+0:00

9:59

2.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

41:19

+0:21

10:04

3.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

58:41

+17:43

14:18

4.

Melissa Trout

Nydalens SK

1:17:19

+36:21

18:51

DSQ

Linda Fredh

Hamar OK

1:46:32

34 175

DNS

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

54:14

+0:00

12:03

2.

Aase Tove Golden

Måren OK

58:55

+4:41

13:05

3.

Unni Drage

Haugerud IF

1:02:42

+8:28

13:56

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:07:51

+13:37

15:04

5.

Onelma Blomhoff

Heming Orientering

1:23:13

+28:59

18:29

6.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:40:01

+45:47

22:13

6.

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

1:40:01

+45:47

22:13

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka OL

42:13

+0:00

9:22

2.

Harald Lundhaug

OK Moss

51:47

+9:34

11:30

3.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

58:43

+16:30

13:02

4.

Tor Drage

Haugerud IF

1:02:46

+20:33

13:56

5.

Harald Wibye

OK Moss

1:03:53

+21:40

14:11

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

1:04:40

+22:27

14:22

7.

Jappe Blomhoff

Heming Orientering

1:23:10

+40:57

18:28

DSQ

György Horvati

IL Tyrving

56:20

175

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

35:35

+0:00

7:54

2.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

35:43

+0:08

7:56

3.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

38:18

+2:43

8:30

4.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

38:55

+3:20

8:38

5.

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

40:37

+5:02

9:01

6.

Monica Tørnqvist Halden

Nydalens SK

41:45

+6:10

9:16

7.

Per Hermann Krøger

Måren OK

43:11

+7:36

9:35

8.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

44:10

+8:35

9:48

176

9.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

48:23

+12:48

10:45

10.

Marit-Elin Iden

OK Moss

49:38

+14:03

11:01

11.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

51:22

+15:47

11:24

12.

Andrea Vild Jødal

Kristiansand OK

54:31

+18:56

12:06

13.

Petter Fure

Oppsal Orientering

55:08

+19:33

12:15

14.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

58:20

+22:45

12:57

15.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

58:50

+23:15

13:04

16.

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

59:01

+23:26

13:06

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åshild Faller Råheim

Fet OL

54:35

+0:00

8:16

2.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

54:43

+0:08

8:17

3.

Rannveig W.Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

54:55

+0:20

8:19

4.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

1:07:34

+12:59

10:14

5.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

1:21:32

+26:57

12:21

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

45:41

+0:00

6:55

2.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

49:21

+3:40

7:28

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

52:25

+6:44

7:56

4.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

54:28

+8:47

8:15

DNS

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

Klasse: D 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Lähdekorpi

Nydalens SK

55:34

+0:00

8:25

2.

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

1:04:34

+9:00

9:46

3.

Cristina Luis

Nydalens SK

1:07:00

+11:26

10:09

4.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:07:06

+11:32

10:10

5.

Nora Skauen

IL Tyrving

1:08:06

+12:32

10:19

Klasse: H 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Nydalens SK

41:32

+0:00

6:17

2.

Vegard Halden

Nydalens SK

55:04

+13:32

8:20

3.

Kjetil Karlsen

OK Moss

58:55

+17:23

8:55

4.

Per-Arne Martinsen

Indre Østfold OK

1:04:32

+23:00

9:46

5.

Mats Olav Berg

IL Tyrving

1:04:40

+23:08

9:47

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

1:05:11

+0:00

9:52

2.

Bente Line

Skaukameratene OL

1:07:15

+2:04

10:11

3.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

1:13:17

+8:06

11:06

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:15:25

+10:14

11:25

5.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:26:54

+21:43

13:10

6.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

1:43:53

+38:42

15:44

DSQ

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

2:12:11

155 183

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

52:06

+0:00

7:53

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

54:32

+2:26

8:15

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

55:28

+3:22

8:24

4.

Sture Ottesen

Skaukameratene OL

55:41

+3:35

8:26

5.

Tormod Strand

Måren OK

55:57

+3:51

8:28

6.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

56:01

+3:55

8:29

7.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

56:49

+4:43

8:36

8.

Morten Due

Måren OK

59:02

+6:56

8:56

9.

Ove Martinsen

Hauketo IF

59:25

+7:19

9:00

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

59:49

+7:43

9:03

11.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:02:33

+10:27

9:28

12.

Morten Karlsen

Måren OK

1:04:32

+12:26

9:46

13.

Stein Turtumøygard

Måren OK

1:04:46

+12:40

9:48

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:07:17

+15:11

10:11

15.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:07:26

+15:20

10:13

16.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:08:28

+16:22

10:22

17.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

1:09:37

+17:31

10:32

18.

Ketil Åstebøl

Oppsal Orientering

1:11:25

+19:19

10:49

19.

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

1:16:40

+24:34

11:36

20.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:17:04

+24:58

11:40

21.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:22:42

+30:36

12:31

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

47:39

155 183 192

DSQ

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

56:03

183

DNS

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

DNS

Per Øhlckers

IL Tyrving

DNS

Egil Rundberget

Nydalens SK

Arrangør

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

38:33

155 183 192


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 oktober 2014, 08:47:02

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

124

Antall startet:

117