Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 1. november 2014

Den 33. utgaven av Berger og Svelvik O-Lags populære langdistanseløp Kneskjælven, ble arrangert lørdag 1. november. Løpet som er ca. 16 km langt går fra Stomeruddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole.

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

2:24:40

+0:00

9:34

2.

Joar Gjerdahl

BOS

2:32:38

+7:58

10:06

3.

Christian Hartz Melling

Glassverket IF

2:44:49

+20:09

10:54

4.

Steffen Vedal

Svelvik SK

2:45:51

+21:11

10:59

5.

John Galleberg

Sande Sportsklubb

2:48:12

+23:32

11:08

6.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

2:57:21

+32:41

11:44

DSQ

Jesper Wergeland

Svelvik SK

1:38:33

45 193 60 61 63 194 104 100 249

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Hartz Melling

Glassverket IF

2:55:03

+0:00

11:35

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

2:55:03

+0:00

11:35

3.

Oda Gjerdahl

BOS

4:33:54

+1:38:51

18:08

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

1:58:49

+0:00

7:52

2.

Erik Feyling Haare

Rambøll BIL

1:59:07

+0:18

7:53

3.

Lars Erik Halvorsen

BOS

1:59:30

+0:41

7:54

4.

Tommy Borgen

Svelvik SK Triatlon

2:04:33

+5:44

8:14

5.

Stian Kristiansen

Sport1 Storgata

2:04:34

+5:45

8:14

61

6.

Christian Bøhmer

BOS

2:08:59

+10:10

8:32

7.

Glenn Borgen

Sport1 Storgata

2:09:00

+10:11

8:32

8.

Jarle Wermskog

2:09:31

+10:42

8:34

9.

Even Helgeland

Sande Sportsklubb

2:32:39

+33:50

10:06

10.

Sindre Halaas Johnsrud

Team Halaas

2:32:41

+33:52

10:06

11.

Magnus Gravningen

Sande Sportsklubb

2:33:17

+34:28

10:09

12.

Even Myhre

Svelvik IF Skigruppa

2:34:22

+35:33

10:13

13.

Gjermund Bolstad

2:34:23

+35:34

10:13

14.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:34:24

+35:35

10:13

14.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

2:34:24

+35:35

10:13

16.

Sondre Kittelsen

Drammen Slalåmklubb

2:34:29

+35:40

10:13

17.

Arthur Eknæs

2:45:43

+46:54

10:58

18.

Espen Kristiansen

Sport1 Storgata

2:46:31

+47:42

11:01

19.

Ole Johan Morken

Sport1 Storgata

2:51:55

+53:06

11:23

191

20.

Erik Engløk

Svelvik IF Skigruppa

2:57:43

+58:54

11:46

21.

Kjartan Aukland

Thunder Titans

2:58:35

+59:46

11:49

21.

Roman Potapenko

Moscow Team

2:58:35

+59:46

11:49

23.

Aleksey Kalinogorski

Moscow Team

2:58:39

+59:50

11:49

24.

Magnus Larsen

Sport1 Storgata

3:37:03

+1:38:14

14:22

25.

Simen Lier Jensen

Sport1 Storgata

3:37:05

+1:38:16

14:22

26.

George Levin

Moscow Team

3:37:10

+1:38:21

14:22

193

27.

Vladimir Gusev

Moscow Team

3:37:30

+1:38:41

14:24

28.

Eivind-Andre Næss-Solberg

Team Tømmeråsen

3:45:02

+1:46:13

14:54

29.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

3:45:05

+1:46:16

14:54

30.

Øystein Ellingvåg

Sport1 Storgata

3:48:59

+1:50:10

15:09

31.

Martin Dammen

Svelvik IF

4:28:07

+2:29:18

17:45

46 47

32.

Harald Godø Gjerdahl

KRIK

4:34:03

+2:35:14

18:08

33.

Alexander Makarov

Moscow Team

5:08:35

+3:09:46

20:26

61 63 194 104 100

DSQ

Ole Martin Gulliksrud

SKILT design

2:18:20

55 60 61 63 194 104 100 249

DSQ

Jon Anders Iversen

Sande Sportsklubb

2:18:32

55 60 61 63 194 104 100 249

DSQ

Ilya Bukeev

Moscow Team

5:37:19

44 45 46 47 50 55 193 60 61 63 194 104

Brutt

Magnus Vold Gran

Sande Sportsklubb

Brutt

Henrik Fosslien

Brutt

Gleb Levin

Moscow Team

Brutt

Paul Myrhaug

MHWirth BIL/SSK

Brutt

Håkon Foss Andersen

DNS

Mads Håkon Breda

Sande Sportsklubb

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

2:34:21

+0:00

10:13

2.

Henriette Skjørdal

SKILT design

2:45:03

+10:42

10:55

3.

Renate Berget Galleberg

2:52:11

+17:50

11:24

4.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

2:58:15

+23:54

11:48

5.

Silje Maurtveten

3:37:01

+1:02:40

14:22

6.

Elin Alme

Sport1 Storgata

3:48:57

+1:14:36

15:09

7.

Merethe Pettersen

Team Pippi

4:08:02

+1:33:41

16:25

8.

Lillann Iversen

Team Pippi

4:09:15

+1:34:54

16:30

9.

Elizabeth Strømsheim

4:41:54

+2:07:33

18:40

10.

Anita Ivkina

Moscow Team

4:46:27

+2:12:06

18:58

11.

Alla Suschevich

Moscow team

4:46:32

+2:12:11

18:58

12.

Kjersti Nelson Levina

Moscow Team

4:46:35

+2:12:14

18:58

13.

Åse Zimmermann

6:27:09

+3:52:48

25:38

14.

Anine Kalmo Larsen

Nesbygda IF

8:26:43

+5:52:22

33:33

63 194 104 100

Brutt

Hilde Borgen

Svelvik SK

Brutt

Katrine Vie Bråthen

Team Gamle Frithjoff

Brutt

Lovise Nymoen

Svelvik SK

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Ekroll

Berger IL

1:59:20

+0:00

7:54

2.

Rune Scheele

Nydalens SK

2:04:17

+4:57

8:13

3.

Egil Furua

BOS

2:04:18

+4:58

8:13

4.

Charles Halaas

Team Halaas-Aibel

2:08:58

+9:38

8:32

5.

Hans Marius Nelson

Svelvik IF Skigruppa

2:09:04

+9:44

8:32

6.

Svein Grepperud

Team Jensen

2:45:53

+46:33

10:59

7.

Thomas Bingen

Svelvik IF

2:46:31

+47:11

11:01

8.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:48:05

+48:45

11:07

9.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

2:48:14

+48:54

11:08

10.

Erik Saugerud

Konnerud IL

2:49:51

+50:31

11:14

11.

Gjermund Berget Galleberg

Fana Roklubb

2:52:13

+52:53

11:24

12.

Helge Høvik

Team Jensen

2:52:34

+53:14

11:25

12.

Stig Melling

Ringerike O-Lag

2:52:34

+53:14

11:25

14.

Roy Arne Hansen

BOS

2:52:35

+53:15

11:25

15.

Steinar Bråthen

Studio 90

2:52:38

+53:18

11:25

16.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

2:52:41

+53:21

11:26

17.

Svein Olav Vik

Team Lassen

2:52:43

+53:23

11:26

18.

Terje W. Pettersen

BOS

2:55:34

+56:14

11:37

19.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

2:59:18

+59:58

11:52

20.

Bjørn Melling

3:04:16

+1:04:56

12:12

21.

Aage K. Østern

Arsenal

3:04:43

+1:05:23

12:13

22.

Kåre Rønn Richardsen

Everton

3:04:55

+1:05:35

12:14

23.

Johan Galleberg

3:08:46

+1:09:26

12:30

24.

Rune Fleischer

Eiker O-lag

3:22:00

+1:22:40

13:22

25.

Børre Gjersvik

Team Eqology

3:22:02

+1:22:42

13:22

26.

Knut Arild Renstrøm

Guttas Årlige

3:36:59

+1:37:39

14:22

27.

Jon-Einar Hovland

Guttas Årlige

3:37:02

+1:37:42

14:22

28.

Eivind Hellum

Guttas Årlige

3:37:26

+1:38:06

14:23

29.

Anders Liang

Svelvik Skli og Skalle

3:44:04

+1:44:44

14:50

30.

Inge Wergeland

Svelvik SK

3:44:39

+1:45:19

14:52

31.

Runar Henricks

Team Hinterhag Alm

3:44:41

+1:45:21

14:52

32.

Håvard Wessel Pettersen

BOS

3:44:42

+1:45:22

14:52

33.

Bjørn Wessel

3:45:17

+1:45:57

14:55

34.

Hans-Petter Pettersen

Team Jensen

4:08:04

+2:08:44

16:25

35.

Tormod Borgen

Svelvik SK

4:45:55

+2:46:35

18:56

36.

Tom Ivar Borgen

4:46:19

+2:46:59

18:57

37.

Erik Friedmann

Nesbygda IF

5:47:01

+3:47:41

22:58

38.

Are Svendsen

8:26:40

+6:27:20

33:33

63 194 104 100

DSQ

Arve Melling

Glassverket IF

2:39:46

192 50 55 193 60 61 63 194 104 100

Brutt

Jan Åge Wessel

Team Kennel Taramore

Brutt

Magne Pedersen

Neptunrittet

Brutt

Tom Christian Aasen

MIF Ski

DNS

Kjell Tollefsen

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Kari Nordli Scheele

Nydalen SK

2:55:26

+0:00

11:37

2.

Beate Berger

Team Pippi

3:44:37

+49:11

14:52

3.

Lene Ebbestad

Team Pippi

3:44:48

+49:22

14:53

4.

Åslaug B. Randen

3:45:11

+49:45

14:54

5.

Bente Hauglin Liang

Svelvik Skli og Skalle

3:45:14

+49:48

14:54

6.

Margrethe Havre

Berger IL

4:08:29

+1:13:03

16:27

63

7.

Siri Sando

Team Pippi

4:09:13

+1:13:47

16:30

8.

Trude Hansen

BOS

4:34:21

+1:38:55

18:10

9.

Mette Bakåsmoen

Nesbygda IF

5:45:29

+2:50:03

22:52

10.

Unni Veie Vestgarden

6:27:03

+3:31:37

25:37

11.

Mirjam Burø

6:28:30

+3:33:04

25:43

11.

Astrid Kjuus Øverby

6:28:30

+3:33:04

25:43

13.

Vigdis M Krohn-Hansen

Team Jensen

6:56:46

+4:01:20

27:36

61 63 194 104

14.

Liv Jebsen

Team Jensen

6:56:52

+4:01:26

27:36

61 63 194 104

15.

Nina Evanger

6:57:02

+4:01:36

27:37

61 63 194 104

Brutt

Maria Mørkassel

Strømm IL

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Andreassen

BOS

2:45:52

+0:00

10:59

2.

Knut Kristiansen

Sport1 Storgata

2:46:11

+0:19

11:00

3.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

2:50:59

+5:07

11:19

4.

Geir Førlie

Rambøll BIL

2:51:08

+5:16

11:20

5.

Sven Myhre

Team Lassen

3:28:28

+42:36

13:48

6.

Tor Engløk

Svelvik IF Skigruppa

3:28:30

+42:38

13:48

7.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:28:33

+42:41

13:48

8.

Knut Pettersen

BOS

3:36:10

+50:18

14:18

9.

Thor Bjørnstad

BOS

3:36:56

+51:04

14:21

9.

Anton Bø

Guttas Årlige

3:36:56

+51:04

14:21

11.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:36:59

+51:07

14:22

12.

Erling Friedmann

3:37:06

+51:14

14:22

13.

Bjørn Larsen

Nesbygda IF

5:46:49

+3:00:57

22:58

14.

Morten Haugen

8:26:30

+5:40:38

33:32

63 194 104 100

15.

Bent Roar Larsen

Nesbygda IF

8:26:49

+5:40:57

33:33

63 194 104 100

DSQ

Kjetil Christensen

Høvik IF

5:12:42

50 55 193 60 61 63 194 104 100

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Morken

BOS

2:45:10

+0:00

10:56

2.

Britt Håvardstun

Svelvik IF Skigruppa

2:45:11

+0:01

10:56

3.

Kjersti Engløk

Svelvik IF Skigruppa

4:19:51

+1:34:41

17:12

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

2:45:02

+0:00

10:55

2.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:01:56

+1:16:54

16:01

3.

Morten Kravik

4:03:52

+1:18:50

16:09

4.

Kjell Halvorsen

Team Jensen

4:19:31

+1:34:29

17:11

5.

Finn A. Berg

4:20:18

+1:35:16

17:14

6.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:44:30

+1:59:28

18:50

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Feyling Haare

Konnerud IL

4:01:42

+0:00

16:00

DSQ

Gunvor Nelson

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

3:45:35

+0:00

14:56


Sist oppdatert:

1 november 2014, 16:48:58

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

156

Antall startet:

154