Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Samlingsmesterskap, O-trolleir og HL-samling 21. juni 2009

Klasse: H 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

27:12

+0:00

2.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

38:30

+11:18

3.

Ole Kristian Scharer

Kongsberg OL

59:47

+32:35

Brutt

Tommy Wilhelmsen

Kongsberg OL

36:52

115 171 31 100

Klasse: H 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Smeby

Kongsberg OL

41:17

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

53:52

+12:35

3.

Marcus Braathen

Lierbygda

55:05

+13:48

4.

Tord Andersen

Eiker OL

55:23

+14:06

5.

Øyvind Strande

Ringerike

56:37

+15:20

6.

Harald Tvedten

Kongsberg OL

58:32

+17:15

7.

Lars Henrik V. Thon

Sturla

1:00:04

+18:47

Klasse: H 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Luchsinger

Kongsberg OL

39:00

+0:00

2.

Tobias Lunde

Kongsberg OL

40:08

+1:08

3.

Erik Trøen

Lierbygda OL

50:37

+11:37

4.

Sigurd Flågan

Kongsberg OL

51:02

+12:02

5.

Henrik Mårtensson

Modum OL

55:55

+16:55

6.

Severin Berglia

Eiker OL

58:15

+19:15

7.

Jakob Fjeldstad

Ringerike

1:15:15

+36:15

Klasse: D 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

48:22

+0:00

2.

Trine Kihle

Ringerike

1:07:38

+19:16

Brutt

Ingrid Løset

Ringerike

Klasse: D 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

40:20

+0:00

2.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike

44:19

+3:59

3.

Ingvild Kjørsvik

Kongsberg OL

45:21

+5:01

4.

Solveig Løken

Kongsberg OL

46:52

+6:32

5.

Aina Vena

Ringerike

47:41

+7:21

6.

Kristine Berglia

Eiker OL

53:20

+13:00

7.

Christine Hjellum Helgerud

Kongsberg OL

59:13

+18:53

8.

Caroline Olsson

Lierbygda O-lag

1:31:50

+51:30

Brutt

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

44:19

160 173 115 171 31

Brutt

Elise Slåttsveen

Lierbygda

53:53

171 31 100

Klasse: D 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Volden

Kongsberg OL

36:35

+0:00

2.

Marie Nybø

Konnerud

39:26

+2:51

160

Klasse: Jenter N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Amundsen

IF Sturla

20:22

+0:00

2.

Mathilde Hallerud Wegger

Kongsberg OL

32:45

+12:23

3.

Annikken Wilhelmsen

Kongsberg OL

33:50

+13:28

4.

Vilde Lund

Eiker OL

38:52

+18:30

5.

Tea Fossum

Ringerike OL

39:04

+18:42

6.

Kaisa Viena

Ringerike OL

39:10

+18:48

7.

Mari Hægstad

Eiker OL

44:04

+23:42

8.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

44:09

+23:47

9.

Josefine Løken

Kongsberg OL

57:30

+37:08

10.

Oda von Krogh

Kongsberg OL

57:40

+37:18

Brutt

Hanna Kasin

Kongsberg OL

1:28:46

112 166 168 164 170

DSQ

Hanna Løe Myrling

Kongsberg OL

49:48

159

Klasse: Gutter N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Heggelund

Lierbygda OL

24:53

+0:00

2.

Ole Jørgen Arenth

Konnerud IL

30:35

+5:42

3.

Haldor Åsheim

Konnerud IL

33:25

+8:32

4.

Torjus Skjelbred

Kongsberg OL

36:50

+11:57

DSQ

Kristian Smedsrud Iversen

Kongsberg OL

30:54

170

Klasse: Jenter B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

24:08

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

26:13

+2:05

160

3.

Nora S. Saugerud

Konnerud IL

26:43

+2:35

4.

Ingunn Vari

IF Sturla

27:03

+2:55

5.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

27:16

+3:08

6.

Kornelia Brurberg

IF Sturla

32:48

+8:40

7.

Solveig Vråle

IF Sturla

33:00

+8:52

8.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

33:04

+8:56

9.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

33:38

+9:30

10.

Gina

Ringerike

34:38

+10:30

11.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg OL

35:27

+11:19

12.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

40:55

+16:47

13.

Thea Lund

Eiker OL

45:12

+21:04

14.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

48:44

+24:36

15.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

52:57

+28:49

16.

Rikke Hjelset Larsen

Kongsberg OL

58:15

+34:07

DSQ

Silje Opseth

Ringerike OL

33:33

165

Klasse: Gutter B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Kongsberg OL

18:50

+0:00

2.

Asgeir Ristesund

Konnerud IL

20:54

+2:04

3.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

21:00

+2:10

4.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

23:00

+4:10

5.

Tord Strand

Kongsberg OL

26:09

+7:19

6.

Sander Arnevik

Ringerike OL

26:14

+7:24

7.

Henrik Andre Larsen

Kongsberg OL

27:25

+8:35

8.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

28:29

+9:39

9.

Sander Ovesen

Lierbygda OL

29:54

+11:04

10.

David Aron Foss

Kongsberg OL

30:07

+11:17

11.

Amund Lindseth

Konnerud IL

33:05

+14:15

12.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

34:20

+15:30

13.

Endre Høivold

Kongsberg OL

35:41

+16:51

14.

Håkon Lund

Kongsberg OL

36:11

+17:21

15.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

39:23

+20:33

16.

Audun Heimdal

Konnerud IL

40:18

+21:28

17.

Daniel Teigen

Kongsberg OL

40:42

+21:52

18.

Petter Bråthen

Kongsberg OL

43:41

+24:51

19.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

48:00

+29:10

Brutt

Jørgen Baklid

Konnerud IL

50:40

171

Fullført

Sigurd Kjørsvik

Kongsberg OL

DSQ

Anders Løset

Ringerike OL

51:43

171


Sist oppdatert:

21 juni 2009, 15:14:09

Arrangør:

Drammen City Cup

Antall deltagere:

89

Antall startet:

89