Klasse: Kort (2.7km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 32:28 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Nordvik | Kolbotn & Skimt OL | 34:24 | +1:56 | ||||
3. | Uno Hanslien | BILPOST | 45:02 | +12:34 | ||||
4. | Knut Tore Solheim | FUGRO | 1:01:26 | +28:58 | ||||
Klasse: Mellom (3.9km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rune Teigland | AAS-JAKOBSEN | 41:09 | +0:00 | ||||
2. | Richard Zeiner-Gundersen | Fossum IF | 43:26 | +2:17 | ||||
3. | Terje Mathisen | Evry | 46:07 | +4:58 | ||||
4. | Vidar Berteig | EasyPetro | 46:19 | +5:10 | ||||
5. | Tormod Bøe | Veritas | 53:08 | +11:59 | ||||
6. | Per Morten Lefdal | OEC Consulting | 57:12 | +16:03 | ||||
7. | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal IF | 58:33 | +17:24 | ||||
8. | Helge Revhaug | Ringerike o-lag | 1:00:31 | +19:22 | Innsendt korreksjon | |||
9. | Stein Myhre | Oslo Sporveiers BIL | 1:07:01 | +25:52 | ||||
10. | Hallvard Bjørgum | Veritas | 1:20:02 | +38:53 | ||||
DSQ | John Hansen | AB PIL | 48:21 | 124 | ||||
Klasse: Lang (5.0km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 52:09 | +0:00 | ||||
2. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 52:48 | +0:39 | ||||
3. | Trond Lund | Tyrving, IL | 56:11 | +4:02 | ||||
4. | Tibor Vari | Sturla | 1:07:10 | +15:01 | ||||
5. | Ingunn Vari | Sturla | 1:08:00 | +15:51 | ||||
6. | Morten Hjelm | Veritas | 1:27:10 | +35:01 | ||||
7. | Per Jogeir Karlsbakk | VBIL | 1:29:39 | +37:30 | ||||
Klasse: Asker D-12 (1.7km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Martha Wisløff | Asker Skiklubb | 27:42 | +0:00 | ||||
Klasse: Asker H-12 (1.7km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 9:47 | +0:00 | ||||
Klasse: Asker H-14 (2.7km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 23:48 | +0:00 | ||||
2. | Vegard Løvli | Asker Skiklubb | 26:09 | +2:21 | ||||
3. | Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 28:48 | +5:00 | ||||
DSQ | Per Clemet Wisløff | Asker Skiklubb | 23:12 | 76 | ||||
Klasse: Asker D50 (2.7km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Arnesen | Asker Skiklubb | 1:01:59 | +0:00 | ||||
Klasse: Asker D-16 (3.9km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Woxholth | Asker Skiklubb | 47:30 | +0:00 | ||||
2. | Marghrete Wisløf | Asker SK | 55:07 | +7:37 | ||||
Klasse: Asker H-16 (3.9km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Guldbrandsen | Asker SK | 33:02 | +0:00 | ||||
2. | Bjørnar Løvli | Asker Skiklubb | 35:50 | +2:48 | ||||
3. | Eivind Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 36:00 | +2:58 | ||||
4. | Johan T. Westly | Asker Skiklubb | 42:15 | +9:13 | ||||
Klasse: Asker D17 (3.9km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kamilla Andersen | Asker Skiklubb | 45:34 | +0:00 | ||||
2. | Silje Arntzen | Asker Skiklubb | 47:33 | +1:59 | ||||
3. | Marit Isachsen | Asker Skiklubb | 48:36 | +3:02 | ||||
DSQ | Sigrun Hernes Ytterbø | Asker SK | 33:03 | 72 76 73 126 79 150 | ||||
Klasse: Asker H50 (3.9km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Trond Rønneberg | Asker Skiklubb | 34:56 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Gulbrandsen | Asker SK | 37:26 | +2:30 | ||||
3. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 47:18 | +12:22 | ||||
4. | Kristian Kalager | Asker SK | 1:16:26 | +41:30 | ||||
DSQ | Per Schanche | Asker SK | 36:56 | 126 79 150 | ||||
Klasse: Asker H17 (5.0km) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 41:08 | +0:00 | ||||
2. | Jostein Tellnes | ASKER | 44:15 | +3:07 | ||||
3. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 46:31 | +5:23 | ||||
4. | Henrik Drange Ruud | Asker Skiklubb | 53:01 | +11:53 | ||||
5. | Tommy Jauhojärvi | Asker Skiklubb | 1:01:56 | +20:48 |
Sist oppdatert: | 22 oktober 2014, 19:03:20 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 49 |
Antall startet: | 49 |