Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Nattløp Tomra 22. oktober 2014

Klasse: Kort (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

32:28

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

34:24

+1:56

3.

Uno Hanslien

BILPOST

45:02

+12:34

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:01:26

+28:58

Klasse: Mellom (3.9km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

41:09

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:26

+2:17

3.

Terje Mathisen

Evry

46:07

+4:58

4.

Vidar Berteig

EasyPetro

46:19

+5:10

5.

Tormod Bøe

Veritas

53:08

+11:59

6.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:12

+16:03

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

58:33

+17:24

8.

Helge Revhaug

Ringerike o-lag

1:00:31

+19:22

Innsendt korreksjon

9.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:07:01

+25:52

10.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:20:02

+38:53

DSQ

John Hansen

AB PIL

48:21

124

Klasse: Lang (5.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

52:09

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

52:48

+0:39

3.

Trond Lund

Tyrving, IL

56:11

+4:02

4.

Tibor Vari

Sturla

1:07:10

+15:01

5.

Ingunn Vari

Sturla

1:08:00

+15:51

6.

Morten Hjelm

Veritas

1:27:10

+35:01

7.

Per Jogeir Karlsbakk

VBIL

1:29:39

+37:30

Klasse: Asker D-12 (1.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

27:42

+0:00

Klasse: Asker H-12 (1.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

9:47

+0:00

Klasse: Asker H-14 (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

23:48

+0:00

2.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

26:09

+2:21

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

28:48

+5:00

DSQ

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

23:12

76

Klasse: Asker D50 (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:01:59

+0:00

Klasse: Asker D-16 (3.9km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Woxholth

Asker Skiklubb

47:30

+0:00

2.

Marghrete Wisløf

Asker SK

55:07

+7:37

Klasse: Asker H-16 (3.9km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

33:02

+0:00

2.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

35:50

+2:48

3.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

36:00

+2:58

4.

Johan T. Westly

Asker Skiklubb

42:15

+9:13

Klasse: Asker D17 (3.9km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kamilla Andersen

Asker Skiklubb

45:34

+0:00

2.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

47:33

+1:59

3.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

48:36

+3:02

DSQ

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker SK

33:03

72 76 73 126 79 150

Klasse: Asker H50 (3.9km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

34:56

+0:00

2.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

37:26

+2:30

3.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

47:18

+12:22

4.

Kristian Kalager

Asker SK

1:16:26

+41:30

DSQ

Per Schanche

Asker SK

36:56

126 79 150

Klasse: Asker H17 (5.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

41:08

+0:00

2.

Jostein Tellnes

ASKER

44:15

+3:07

3.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

46:31

+5:23

4.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

53:01

+11:53

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:01:56

+20:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 oktober 2014, 21:03:20

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49