Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsen IL klubbmesterskap mellom 25. oktober 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

36:06

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

32:38

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

40:11

Johan Bjørkan

Byåsen IL

40:04

Kristian Benum

Byåsen IL

33:14

DNS

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

23:55

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

19:17

+0:00

DSQ

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:27

100

DNS

Solveig Sæternes

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

27:17

+0:00

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

33:17

+6:00

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

43:56

+16:39

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

32:50

+0:00

2.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

45:55

+13:05

DNS

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

33:17

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

35:36

+2:19

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

36:48

+3:31

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

17:34

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

21:46

+4:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

45:33

+0:00

2.

Peter Haddon

Byåsen IL

51:48

+6:15

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

28:46

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

31:35

+2:49

3.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

31:53

+3:07

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

33:31

+4:45

5.

Brage Jørum

Byåsen IL

33:34

+4:48

6.

Jørgen Longva

Byåsen IL

35:28

+6:42

7.

Vegard Hansen

OL Trollelg

37:41

+8:55

8.

Frank Aasgård

Wing OK

38:17

+9:31

9.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

42:05

+13:19

10.

Terje Drøyvold

Byåsen IL

42:10

+13:24

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

43:06

+14:20

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:03:47

+35:01

DNS

Øyvind Schjelderup

Freidig

DNS

Preben Antonsen

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

29:17

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

32:35

+3:18

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

32:54

+3:37

4.

Roar Forbord

Malvik IL

35:26

+6:09

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

38:25

+9:08

6.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

38:35

+9:18

7.

Anders Lauglo

OL Trollelg

40:27

+11:10

8.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

40:32

+11:15

9.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

40:34

+11:17

10.

Leif Rødhjell

Byåsen IL

43:06

+13:49

11.

Erik Blake

Byåsen IL

43:46

+14:29

12.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

43:51

+14:34

13.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

46:40

+17:23

14.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:01:59

+32:42

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

31:45

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

31:49

+0:04

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

35:41

+3:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 oktober 2014, 16:36:00

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

49