Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsen IL klubbmesterskap sprint 25. oktober 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

18:14

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:22

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

11:11

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

11:26

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:16

+0:00

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

27:55

+3:39

3.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

30:57

+6:41

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

23:05

+0:00

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

31:16

+8:11

DNS

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

23:26

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

24:03

+0:37

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

26:24

+2:58

4.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

26:47

+3:21

5.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

26:51

+3:25

6.

Mari Hoff

Byåsen IL

32:42

+9:16

DNS

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

25:55

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

27:47

+1:52

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

30:16

+4:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

9:35

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

9:39

+0:04

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:23

65 67 75 79 82 84

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Haddon

Byåsen IL

24:38

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

30:43

+6:05

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:45

+0:00

2.

Mattis Holt

Freidig

16:55

+0:10

3.

Sindre Johannessen

Freidig

17:35

+0:50

4.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

19:35

+2:50

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

21:08

+4:23

5.

Vegard Hansen

OL Trollelg

21:08

+4:23

7.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

22:02

+5:17

8.

Terje Drøyvold

Byåsen IL

22:05

+5:20

9.

Jørgen Longva

Byåsen IL

23:11

+6:26

10.

Frank Aasgård

Wing OK

23:12

+6:27

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

24:13

+7:28

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

28:31

+11:46

Startet

Øyvind Schjelderup

Freidig

DNS

Mihail Utkin

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:52

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

23:45

+3:53

3.

Roar Forbord

Malvik IL

26:07

+6:15

4.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

27:50

+7:58

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

28:47

+8:55

6.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

30:01

+10:09

7.

Erik Blake

Byåsen IL

30:07

+10:15

8.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:54

+11:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 oktober 2014, 12:46:18

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

44