Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM - stafett 2. november 2014

Klasse: W17

1.

NTNUI 1

 

51:02

 

1

Marta Ulvensøen

16:41

1.

16:41

1.

2

Maren Jansson Haverstad

17:45

1.

34:26

1.

3

Audhild Bakken Rognstad

16:36

2.

51:02

1.

2.

OK Pan Århus 1

 

52:58

 

1

Camilla Bevensee

16:41

1.

16:41

1.

2

Signe Klinting

19:42

4.

36:23

2.

3

Stine Bagger Hagner

16:35

1.

52:58

2.

3.

NTNUI 5

 

55:23

 

1

Britt Ingunn Nydal

17:53

4.

17:53

4.

2

Marit Vala

18:43

2.

36:36

3.

3

Kristine Fjeldbo

18:47

4.

55:23

3.

4.

NTNUI 6

 

55:56

 

1

Gry Granstedt

19:35

5.

19:35

5.

2

Ingrid Gulbrandsen

19:22

3.

38:57

4.

3

Ida Lindkvist

16:59

3.

55:56

4.

5.

Teekkarisuunnistajat 1

 

58:08

 

1

Ina Westerlund

16:47

3.

16:47

3.

2

Elina Grahn

22:21

5.

39:08

5.

3

Milla Mattila

19:00

5.

58:08

5.

6.

NTNUI 4

 

1:12:36

 

1

Malena Asheim Birkeland

20:17

6.

20:17

6.

2

Mari Eidnes

29:12

6.

49:29

6.

3

Camilla Øhman

23:07

7.

1:12:36

6.

7.

Långhundra IF 1

 

1:19:58

 

1

Samantha Ahlgren

20:19

7.

20:19

7.

2

Alexandra Sundgren

40:18

7.

1:00:37

7.

3

Samantha Ahlgren2

19:21

6.

1:19:58

7.

DSQ

NTNUI 2

 

53:11

 

1

Kristin Lønsethagen

.

0:00

.

DSQ

2

Ingeborg Treu Røe

31:56

.

0:00

.

3

Mali Gederaas Kanstad

21:15

.

0:00

.

DNS

Frol IL 1

 

0:00

 

1

Mathilde Rundhaug

.

0:00

.

DNS

2

Sara Profors

.

0:00

.

DNS

3

Gøril Rønning Sund

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI 3

 

0:00

 

1

Silje Uhlen Maurset

.

0:00

.

DNS

2

Ingvild Bjørhei

.

0:00

.

DNS

3

Linn Hokholt

.

0:00

.

DNS

Klasse: M17

1.

KeparDI 1

 

51:50

 

1

Juho Westerlund

17:24

3.

17:24

3.

2

Tuomo Istolahti

17:47

3.

35:11

3.

3

Leo Laakkonen

16:39

1.

51:50

1.

2.

Chalmers OL 1

 

51:52

 

1

Robbie Anderson

16:41

2.

16:41

2.

2

Daniel Martinsson

16:39

1.

33:20

1.

3

Andreas Nilsson

18:32

3.

51:52

2.

3.

Freidig 2

 

52:52

 

1

Lars Owren

18:42

5.

18:42

5.

2

Sindre Johannessen

16:41

2.

35:23

4.

3

Mattis Holt

17:29

2.

52:52

3.

4.

NTNUI 2

 

56:01

 

1

Hans Petter Mathisen

16:38

1.

16:38

1.

2

Simen Jevne Arnesen

17:48

4.

34:26

2.

3

Fredrik Steinsvik

21:35

5.

56:01

4.

5.

Teekkarisuunnistajat 1

 

1:01:53

 

1

Ville Kokkila

17:32

4.

17:32

4.

2

Eero Korpi

25:37

6.

43:09

6.

3

Olli-Pekka Koistinen

18:44

4.

1:01:53

5.

6.

Freidig / Fossum IF 1

 

1:05:24

 

1

Halvor Lund

18:44

7.

18:44

7.

2

Jan Fredrik Helgaker

20:06

5.

38:50

5.

3

Sigrid Grepstad

26:34

6.

1:05:24

6.

DSQ

NTNUI 1

 

57:49

 

1

Adam Kazda

18:43

6.

18:43

6.

2

Gregor Sturm

20:22

.

0:00

.

DSQ

3

Yvan Gugler

18:44

.

0:00

.

DSQ

NTNUI 3

 

1:18:43

 

1

Gauthier Midou

40:56

.

0:00

.

DSQ

2

Jean-Baptiste Ghibaudo

37:47

.

0:00

.

DSQ

3

Hugues Boiteux

.

0:00

.

DSQ


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mars 2015, 13:11:16

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

48