Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 2. november 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bendik Horgen Rasmussen

Røyken OL

57:44

Malin Gjetanger

Måren OK

38:43

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

44:21

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:00

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

45:33

Martin Christoffer Borg

IL Koll

29:49

Oskar Hope

Modum OL

33:45

Frida Hope

Modum OL

43:08

Sara Martini

Asker Skiklubb

32:00

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

42:26

Frikk Finsrud

Asker Skiklubb

29:36

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

27:13

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

27:00

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken OL

33:54

Mats Olsen Bye

Modum OL

23:42

Erlend Bakke

Fossum IF

33:11

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

42:33

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

33:56

Henrik Kaiser

Sturla, IF

35:26

Kristoffer Katla

Fossum IF

35:35

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

26:36

Signe Holo

Fossum IF

30:37

Jonas Sanne

Røyken OL

34:23

Natalia Havnen

Røyken OL

40:50

Kristian Juva

Røyken OL

34:17

Marius Andre Rismark

Røyken OL

46:11

Emmy Margrethe Rismark

Røyken OL

19:34

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

51:16

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

42:36

Simen Rønning Johansen

Måren OK

36:15

Henrik Ditmansen

Røyken OL

57:45

Simen Hope Abel

Røyken OL

35:51

Per Noah Sommerhein

IL Koll

1:09:42

Erlend Sommerheim

OK Horten

46:16

Ask F Sætnan

Fossum IF

25:12

Magnus Baklid

Konnerud IL

1:04:46

Olaf Blom Hagen

Fossum IF

29:38

DNS

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

DNS

Aurora Ness Gundersveen

Røyken OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

25:10

Marie Kvarme

Røyken OL

19:34

Nora Christine Hansen

Røyken OL

39:50

Magdalen Havnen

Røyken OL

50:22

Mari Aarseth

IL Koll

22:25

86

Tomine Gundersveen

Røyken O-lag

50:27

DNS

Andrea Fjell

Røyken OL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Martini

Asker Skiklubb

25:14

+0:00

2.

Malene Instanes

Sturla, IF

30:56

+5:42

3.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

31:24

+6:10

4.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

34:34

+9:20

5.

Noor Dirro

Måren OK

36:23

+11:09

6.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

37:22

+12:08

7.

Ine Instanes

Sturla, IF

40:45

+15:31

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Sanne

Røyken OL

27:21

+0:00

2.

Luciana Svads

Måren OK

41:28

+14:07

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

25:17

+0:00

2.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

25:36

+0:19

3.

Åsne Holo

Fossum IF

28:27

+3:10

4.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

30:35

+5:18

5.

Maren Norderud

IL Tyrving

32:44

+7:27

6.

Mari Kjelle

Røyken OL

34:07

+8:50

7.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

38:38

+13:21

8.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

39:00

+13:43

9.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

41:35

+16:18

10.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

42:31

+17:14

11.

Anni Saarela

Konnerud IL

43:26

+18:09

DNS

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Carlsen

Røyken OL

25:31

+0:00

2.

Ingrid Pernille Rismark

Røyken OL

29:30

+3:59

3.

Olivia Kjølstad

Røyken OL

38:04

+12:33

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

35:57

+0:00

2.

Rikke Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

39:18

+3:21

3.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

40:46

+4:49

4.

Julie Bakke

Fossum IF

52:02

+16:05

DSQ

Hedvig Vollset

Heming Orientering

41:14

74

DNS

Fride Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

32:06

+0:00

2.

Kari Strand

Lierbygda OL

39:33

+7:27

3.

Margrethe Barstad

Årvoll IL

54:16

+22:10

4.

Magnhild Frydenlund

Sturla, IF

58:11

+26:05

76 77 93 80 81 82

5.

Hege Rønning Johansen

Måren OK

1:12:40

+40:34

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

34:01

61 60

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vivian Moen

Lardal OL

39:50

+0:00

58 59 60 84 72 73

2.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

46:38

+6:48

58 59 60 84 72 73

3.

Sølvi Skilbrei Martini

Asker Skiklubb

59:53

+20:03

58 59 60 84 72 73

4.

May Nordkvelde

Hedrum OL

1:05:51

+26:01

58 59 60 84 72 73

5.

Linda Fredh

Hamar OK

1:12:46

+32:56

6.

Hege Andersen

IL Koll

1:42:13

+1:02:23

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

47:20

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

40:55

+0:00

2.

Louise Oram

Nydalens SK

41:50

+0:55

3.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

42:55

+2:00

4.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

49:10

+8:15

5.

Marte Eline Ulvestad

Heming Orientering

51:31

+10:36

6.

Ddana B. Stene

Nydalens SK

52:32

+11:37

7.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

57:15

+16:20

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

32:58

+0:00

2.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

34:00

+1:02

3.

May Ingela Hope

Modum OL

37:12

+4:14

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

37:52

+4:54

5.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

37:56

+4:58

6.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

38:13

+5:15

7.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

39:03

+6:05

8.

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

39:17

+6:19

9.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

40:09

+7:11

10.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

40:18

+7:20

11.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

44:05

+11:07

12.

Katrine Bakke

Fossum IF

45:00

+12:02

13.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

45:16

+12:18

14.

Tanja Instanes

Sturla, IF

45:28

+12:30

15.

Lise-Berith Lian

Røyken OL

46:09

+13:11

16.

Ingeborg Øderud

Modum OL

49:20

+16:22

17.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

50:03

+17:05

18.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

51:33

+18:35

19.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

52:31

+19:33

20.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

59:31

+26:33

21.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:03:13

+30:15

22.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

1:10:09

+37:11

DSQ

Heidi Myklemyr

Eiker OL

48:57

83

DNS

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

DNS

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

DNS

Eldri Holo

Fossum IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

34:30

+0:00

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

40:01

+5:31

3.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

41:29

+6:59

4.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

42:01

+7:31

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

42:30

+8:00

6.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

44:20

+9:50

7.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

44:21

+9:51

8.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

47:44

+13:14

9.

Unni Rye

Asker Skiklubb

48:11

+13:41

10.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

49:51

+15:21

11.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

51:46

+17:16

12.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:00:17

+25:47

13.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:02:57

+28:27

14.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

1:05:36

+31:06

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

56:43

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Holmboe

IL Tyrving

44:05

+0:00

76 77 93 80 81 82

2.

Nora Ursin

Fossum IF

52:43

+8:38

76 77 93 80 81 82 100

3.

Berit Grosvold

Eiker OL

55:01

+10:56

4.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

59:23

+15:18

5.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:27:25

+43:20

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

53:41

+0:00

76 77 93 80 81 82

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:02:03

+8:22

76 77 93 80 81 82

3.

Onelma Blomhoff

Heming Orientering

1:06:01

+12:20

76 77 93 80 81 82

4.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:18:57

+25:16

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

56:21

+0:00

76 77 93 80 81 82

2.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:06:50

+10:29

76 77 93 80 81 82

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christian Fredrik Borg

IL Koll

25:38

Ola Kjølstad

Røyken OL

32:40

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

19:13

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

43:30

Oskar Baklid

Konnerud IL

51:03

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

49:22

Martin Kaiser

Sturla, IF

27:45

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

20:18

Vegard Geicke

Røyken OL

34:38

Bernard W. Moczulski

Røyken OL

50:07

DNS

Torjus Hoel Bjorå

IL Koll

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

17:29

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

21:10

+3:41

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

22:32

+5:03

4.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

24:11

+6:42

5.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

26:27

+8:58

6.

Mikkel Katla

Fossum IF

27:13

+9:44

7.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

27:15

+9:46

8.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

28:22

+10:53

9.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

28:56

+11:27

10.

Marius Bakke

Fossum IF

29:13

+11:44

11.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

30:49

+13:20

12.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

32:45

+15:16

13.

Sverre Strand

Lierbygda OL

35:28

+17:59

14.

Andreas Gjetanger

Måren OK

37:44

+20:15

15.

Halvor Løken

Kongsberg OL

38:07

+20:38

16.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

1:10:41

+53:12

DSQ

Erlend Børli

Fossum IF

1:01:16

82

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Evensen

OL Tønsberg og omegn

40:55

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

22:29

+0:00

2.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

22:37

+0:08

3.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

25:52

+3:23

DNS

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ole-Henrik Bjerknes

Røyken OL

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Løkken Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:10:58

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

25:40

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

26:48

+1:08

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

27:49

+2:09

4.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

29:14

+3:34

5.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

32:53

+7:13

6.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

49:50

+24:10

7.

Andreas Vaage

Bækkelagets SK

50:54

+25:14

8.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

57:02

+31:22

DNS

Tarjei Holo

Fossum IF

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Gløgård

Nittedal OL

30:06

+0:00

2.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

34:13

+4:07

3.

Stig Carlson Strandhagen

Røyken OL

34:42

+4:36

4.

Trond Evensen

OL Tønsberg og omegn

37:08

+7:02

5.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

37:16

+7:10

6.

Morten Tangen

Hamar OK

37:39

+7:33

7.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

39:23

+9:17

8.

Thomas Kaiser

Sturla, IF

40:09

+10:03

9.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

40:36

+10:30

10.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

43:38

+13:32

11.

Iver Sørensen

Sturla, IF

46:33

+16:27

12.

Magne Aas

Asker Skiklubb

48:40

+18:34

13.

Per Øyvind Engelberg

Årvoll IL

55:57

+25:51

14.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:00:30

+30:24

DNS

Petter Fure

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

30:35

+0:00

58 59 60 84 72 73

2.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

38:17

+7:42

58 59 60 84 72 73

3.

Lars Petter Fjær

Røyken OL

40:12

+9:37

58 59 60 84 72 73

4.

Thor Vollset

Heming Orientering

50:05

+19:30

58 59 60 84 72 73

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Wiklund

Nydalens SK

46:44

+0:00

2.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

55:51

+9:07

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

38:45

+0:00

2.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

39:28

+0:43

3.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

41:44

+2:59

4.

Thomas Nipen

IL Tyrving

42:06

+3:21

5.

Henning C Strandhagen

Røyken OL

43:01

+4:16

6.

Jon Arve U Engebakken

Nord-Østerdal OK

43:56

+5:11

7.

Lars Ivar Aarseth

Nydalens SK

47:38

+8:53

8.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

48:13

+9:28

9.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

48:50

+10:05

10.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

52:53

+14:08

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

41:00

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

41:01

+0:01

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:16

+1:16

4.

Syver Løken

Kongsberg OL

45:08

+4:08

5.

Harald Bakke

Fossum IF

46:23

+5:23

6.

Erling Katla

Fossum IF

46:59

+5:59

7.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

47:51

+6:51

8.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

48:16

+7:16

9.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

48:39

+7:39

10.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

51:21

+10:21

11.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

52:06

+11:06

12.

Arild Andresen

Fossum IF

55:27

+14:27

13.

Hallvard Koren

OK Moss

56:09

+15:09

14.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

56:48

+15:48

15.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

57:08

+16:08

16.

Lars Baklid

Konnerud IL

58:59

+17:59

17.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:07:28

+26:28

18.

Håkon Børli

Fossum IF

1:09:32

+28:32

19.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:12:02

+31:02

20.

Ole Myklemyr

Eiker OL

1:20:01

+39:01

DSQ

Stig Instanes

Sturla, IF

26:02

62 63 64 65 67 70 71 72 73 100 175

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker OL

35:17

+0:00

2.

Øystein Holo

Fossum IF

41:43

+6:26

3.

Gunnar Enge

Ås-NMBU Orientering

42:48

+7:31

4.

Rune Berge

IL Tyrving

42:56

+7:39

5.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

43:06

+7:49

6.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

43:12

+7:55

7.

Eivind Hoff

IL Tyrving

43:52

+8:35

8.

Roar Bye

Modum OL

45:12

+9:55

9.

Morten Due

Måren OK

46:31

+11:14

10.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

47:49

+12:32

11.

Jo Wiklund

Nydalens SK

48:06

+12:49

12.

Ove Martinsen

Hauketo IF

48:33

+13:16

13.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

48:34

+13:17

14.

Trond Holter

Måren OK

48:51

+13:34

15.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

49:40

+14:23

16.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

49:52

+14:35

17.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

50:04

+14:47

18.

Morten Karlsen

Måren OK

50:10

+14:53

19.

Gunnar Hope

Modum OL

51:21

+16:04

20.

Per Osen

Vestre Akers SK

51:30

+16:13

21.

Martin Granly

Lillomarka OL

51:54

+16:37

22.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

53:37

+18:20

23.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

56:21

+21:04

24.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

56:56

+21:39

25.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:00:25

+25:08

26.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

1:02:58

+27:41

27.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:04:42

+29:25

28.

Roy Gjerding

OK Moss

1:12:08

+36:51

29.

Torgny Hasås

Vestre Akers SK

1:12:30

+37:13

58 59 60 61 74 75 70

30.

Rune Halke

Vestre Akers SK

1:13:28

+38:11

31.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:16:31

+41:14

32.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:18:00

+42:43

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

51:07

72 73 100

DNS

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

DNS

John Stenwig

Vestre Akers SK

DNS

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

DNS

Hallvard Berg

IL Tyrving

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

32:24

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

34:18

+1:54

3.

Bent Galborgen

Skaukameratene OL

37:08

+4:44

4.

Per Øhlckers

IL Tyrving

39:47

+7:23

5.

Stein Turtumøygard

Måren OK

40:44

+8:20

6.

Olav Nipen

IL Tyrving

41:49

+9:25

7.

Per Dag Nordkvelde

Hedrum OL

50:04

+17:40

8.

Bernt Tollefsen

IL GeoForm

1:19:25

+47:01

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Billingsø

Eidskog OL

35:49

+0:00

2.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

38:20

+2:31

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

38:34

+2:45

4.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

38:54

+3:05

5.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

39:38

+3:49

6.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

40:07

+4:18

7.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

42:27

+6:38

8.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

43:00

+7:11

9.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

57:00

+21:11

10.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:05:48

+29:59

11.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

1:06:59

+31:10

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

48:27

73

DSQ

Trond Wettergreen

Driv IL

50:39

73

DNS

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka OL

38:56

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

39:32

+0:36

3.

Kjell Røkke

IL Tyrving

39:58

+1:02

4.

Klaus Engen

Eidskog OL

43:57

+5:01

5.

Lasse Vråle

Sturla, IF

50:15

+11:19

6.

Magnar Øvreås

Botne SK

51:06

+12:10

7.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

52:03

+13:07

8.

Torgeir Brochman

Eiker OL

56:34

+17:38

9.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

59:02

+20:06

10.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

59:23

+20:27

11.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

1:05:18

+26:22

12.

Eyvind Aas

IL GeoForm

1:09:12

+30:16

13.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:27:16

+48:20

DNS

Terje Throndsen

Nittedal OL

DNS

Erling Tidemann

Lommedalens IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

48:53

+0:00

76 77 93 80 81 82

2.

Steinar Ruud

Konnerud IL

51:13

+2:20

76 77 93 80 81 82

3.

Sturle Hånes

IL GeoForm

53:52

+4:59

4.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

55:33

+6:40

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:52

+6:59

6.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

57:24

+8:31

76 77 93 80 81 82

7.

Jappe Blomhoff

Heming Orientering

57:40

+8:47

76 77 93 80 81 82 175

8.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

59:01

+10:08

76 77 93 80 81 82

9.

Per Meiland

Lommedalens IL

1:02:10

+13:17

10.

Tor Henriksen

Årvoll IL

1:06:53

+18:00

11.

Ronald Inglingstad

Oppsal Orientering

1:18:44

+29:51

DNS

Helge Halvorsen

Larvik OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

57:34

+0:00

76 77 93 80 81 82

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

57:41

+0:07

76 77 93 80 81 82

3.

Einar Hoff

IL Tyrving

1:01:27

+3:53

76 77 93 80 81 82

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:13

+9:39

76 77 93 80 81 82


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 desember 2014, 19:41:40

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

337

Antall startet:

313