Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

AB by Night #2 6. november 2014

Klasse: Damer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

46:01

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

50:11

+4:10

3.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

50:15

+4:14

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

54:20

+8:19

5.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

56:11

+10:10

6.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

1:02:15

+16:14

7.

Åsne Holo

Fossum IF

1:07:40

+21:39

8.

Berit Danielsen

Tyrving IL

1:11:26

+25:25

DSQ

Randi Nilstad

Tyrving, IL

30:23

157 145 155 166 165 148 145 153 166 168 149 169 16...

DSQ

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:01:33

165 148 145 153 166

DSQ

Inger Tiltnes

Tyrving, IL

1:17:05

155 166 165 148 145 153 166 168 149 169 164 150

DSQ

Berit Berge

Tyrving IL

1:32:12

164

Klasse: Herrer A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

33:55

+0:00

2.

Torbjørn Sagberg

Tyrving, IL

38:02

+4:07

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

39:09

+5:14

4.

Øystein Holo

Fossum IF

40:10

+6:15

5.

Elias Mølnvik

Fossum IF

40:12

+6:17

6.

Erling Hjermstad

Fossum IF

41:24

+7:29

7.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

46:03

+12:08

8.

Are Kristiansen

IL Tyrving

50:48

+16:53

9.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

51:03

+17:08

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

54:42

+20:47

11.

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

55:05

+21:10

12.

Jon Arvid Fossum

Asker SKiklubb

55:58

+22:03

13.

Nordvik Bjørn

Kolbotn & Skimt OL

1:00:08

+26:13

14.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

1:02:38

+28:43

15.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:05:34

+31:39

16.

Terje Melsom

Fossum IF

1:06:51

+32:56

17.

Per Øhlckers

IL Tyrving

1:06:52

+32:57

18.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:11:15

+37:20

19.

Jeppe Hansson

Fossum IF

1:14:23

+40:28

20.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

1:15:07

+41:12

21.

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:17:35

+43:40

DSQ

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

5:42

150 157 145 155 166 165 148 145 153 166 168 149 16...

DSQ

Sigurd Melsom

Fossum IF

42:33

164

DSQ

Ivar Mølnvik

Fossum IF

45:08

162 155 153 166 168 150

DSQ

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

48:29

145 155 166 165 148 145 153 166 168 149 169 164

DSQ

Lars Hjermstad

Fossum IF

52:56

165 148 145 153 166

Klasse: Damer C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

40:55

+0:00

2.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

48:57

+8:02

DSQ

Randi Nilstad 2

Tyrving, IL

138 143 144 145 166 149 61 62

DSQ

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:01:04

149 61

Klasse: Herrer C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Juell Larsen

Tyrving, IL

22:20

+0:00

2.

Emil Størmer

Fossum IF

26:23

+4:03

3.

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

45:43

+23:23

4.

Emil Mikkelsen

Tyrving, IL

47:17

+24:57

5.

Aleksander Ulven

Tyrving, IL

47:27

+25:07

6.

Peter Gisholt

Fossum IF

50:37

+28:17

7.

Einar Gisholt

Fossum IF

50:45

+28:25

8.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

54:23

+32:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2014, 21:04:47

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50