Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Gate-O 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Gateløp Føyka - Asker SK 8. januar 2015

Klasse: D-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Flatebakken

Tyrving

31:42

+0:00

2.

Hilda Ø Gravir

Asker

33:30

+1:48

3.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

33:42

+2:00

4.

Ingrid Trondshaug

STokke

34:00

+2:18

5.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

34:14

+2:32

6.

Åsa Franzen

Tyrving, IL

37:23

+5:41

7.

Gunhild Myhr

Asker SK

38:09

+6:27

8.

Marianne Arnesen

Asker

41:38

+9:56

9.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

41:44

+10:02

10.

Inger Nergård

STokke

52:38

+20:56

DSQ

Petra Hoveid

Asker SK

40:37

37 49

DSQ

Maria Persson

Asker SKiklubb

40:43

37 49

Klasse: D-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

44:35

+0:00

2.

Nora Woxholth

Asker

48:10

+3:35

3.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

49:35

+5:00

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

51:39

+7:04

5.

Marit Isachsen

Asker

54:20

+9:45

6.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

56:21

+11:46

7.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

1:03:13

+18:38

8.

Berit Berge

Tyrving IL

1:04:34

+19:59

9.

Margrete Engzelius

Asker

1:05:25

+20:50

DSQ

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

32:03

47 117 91 132 43 48 125 106 75 112

DSQ

Hege Feiring

IL Tyrving

35:08

106 117 91 132 43 48 125 106 75 112

Klasse: H-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

29:26

+0:00

2.

Bjørn Willy Arntzen

Lierbygda

29:28

+0:02

3.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

30:46

+1:20

4.

Jørgen Holmboe

Tyrving, IL

30:58

+1:32

5.

Vidar Strand

Lierbygda

32:41

+3:15

6.

Håkon Berg

STokke

32:44

+3:18

7.

Emil Størmer

Fossum IF

33:28

+4:02

8.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

33:59

+4:33

9.

Are Njåstein

Tyrving, IL

39:05

+9:39

10.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

48:48

+19:22

H Lang, stemplet ikke på 112 ved runding

11.

Einar Gisholt

Fossum IF

48:56

+19:30

DSQ

Ragnar Berg

STokke

33:52

121

Klasse: H-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Melsom

Fossum IF

39:17

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

39:46

+0:29

3.

Leif Størmer

Fossum IF

41:12

+1:55

4.

Per Wirehn

Asker SK

42:08

+2:51

5.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

43:45

+4:28

6.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

46:05

+6:48

7.

Fredrik Rosenqvist

Tyrving, IL

46:48

+7:31

8.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

47:11

+7:54

9.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

48:21

+9:04

10.

Klaus Horne

Tyrving, IL

48:44

+9:27

11.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

49:00

+9:43

12.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

49:53

+10:36

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

51:20

+12:03

14.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

52:11

+12:54

15.

Terje Melsom

Fossum IF

52:13

+12:56

16.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

54:13

+14:56

17.

Anton Plaian

Asker

55:51

+16:34

18.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

55:54

+16:37

19.

Peter Gisholt

Fossum IF

57:02

+17:45

20.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

58:02

+18:45

21.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

59:53

+20:36

22.

Donald Skantze

IL Tyrving

1:01:31

+22:14

23.

Øyvind Gylver

Asker

1:08:38

+29:21

24.

Per Øhlckers

IL Tyrving

1:15:07

+35:50

DSQ

Christian Holmboe

Tyrving, IL

39:32

75

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

51:22

121

Klasse: Lang motsatt rekkefølge

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

1:01:50

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 januar 2015, 13:30:20

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62