Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #6 24. februar 2015

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

39:54

+0:00

9:58

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

47:43

+0:00

6:59

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

51:26

+3:43

7:31

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

51:28

+3:45

7:32

4.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

51:45

+4:02

7:34

5.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

53:53

+6:10

7:53

198

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

54:11

+6:28

7:55

7.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

54:57

+7:14

8:02

8.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

56:52

+9:09

8:19

DNS

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

Avlest

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

Oslostudentenes IK

27:11

+0:00

6:47

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

32:21

+5:10

8:05

3.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

33:20

+6:09

8:20

4.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

34:10

+6:59

8:32

5.

Terje Wiig Mathisen

Evry Oslo BIL

35:13

+8:02

8:48

6.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

35:24

+8:13

8:51

7.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

36:00

+8:49

9:00

8.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

36:14

+9:03

9:03

9.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

36:59

+9:48

9:14

10.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

38:19

+11:08

9:34

11.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

39:17

+12:06

9:49

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:40

+13:29

10:10

DSQ

Morten Tangen

Måren OK

22:41

39 194 41 42 31

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

34:27

176 179 194 41 42 31

DSQ

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

44:05

176 179 180 184 188 190 196 39 194 41 42 31

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

34:51

+0:00

10:59

2.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

35:12

+0:21

11:06

3.

Amelie F. Aamodt

Oppsal|

40:52

+6:01

12:53

4.

Live Østvold

Heming Orientering

49:07

+14:16

15:29

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Bjordal Wigaard

Oppsal Orientering

35:00

+0:00

11:02

DSQ

Linda Fredh

Måren OK

1:07:26

176 174 42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 februar 2015, 20:36:51

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

32

Antall startet:

31