Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp Haraløkka 22.07.2009 22. juli 2009

Klasse: Lang 5,2 km 12 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skikl

34:53

+0:00

2.

Anders Trolin

Forse

38:14

+3:21

3.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

39:44

+4:51

4.

Fredrik Danielsen

Tyrving, IL

40:14

+5:21

5.

Ole Kjell Langmyren

DnB NOR

40:16

+5:23

6.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

40:43

+5:50

7.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

41:17

+6:24

8.

Lars Karelius Noer

NRK

41:44

+6:51

9.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

42:26

+7:33

10.

Bjørn Henning Grandal

NORSK HYDRO

43:11

+8:18

11.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

44:03

+9:10

12.

Lasse Arnesen

HEMING/SWECO

44:39

+9:46

13.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

46:19

+11:26

14.

Thorstein Wang

Lillomarka OL

46:26

+11:33

15.

Nicolai Heilemann

Codex

46:54

+12:01

16.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

46:56

+12:03

17.

Hallvard Fjær

IFE

47:30

+12:37

18.

Harald Iwe

NGI

48:33

+13:40

19.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

48:46

+13:53

20.

Tord Erik Skyrud

OSI

49:46

+14:53

21.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

49:58

+15:05

22.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

51:29

+16:36

23.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

51:59

+17:06

24.

Bård Natvig

Universitetet

52:52

+17:59

25.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

53:59

+19:06

26.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

55:35

+20:42

27.

Knut Stabell

Statnett BIL

57:17

+22:24

28.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

59:45

+24:52

29.

Kjell Røkke

REINERTSEN

1:00:27

+25:34

30.

Signe Astrup Arnesen

OPIL

1:00:38

+25:45

31.

Tormod Øvergaard

INTERO

1:01:29

+26:36

32.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

1:02:22

+27:29

33.

Birgit Korvald

Nydalen

1:03:42

+28:49

34.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:05:05

+30:12

35.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

1:06:06

+31:13

36.

Alain Ferber

FBI

1:07:43

+32:50

37.

Per Stedje

BASEFARM

1:18:16

+43:23

38.

Poul Tranborg

DNV

1:22:54

+48:01

39.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:43:01

+1:08:08

DSQ

Anbjørn Grindheim

NAV Drift og utvikling

35:47

74 75 76 77 78 79 110 113

DSQ

Magne Knudsen

Privat

42:49

77 78 79 110 113

DSQ

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

49:23

150

DSQ

Kari Natvig

Nittedal OL

53:46

76 77 78 79 110 113

DSQ

Petter Christensen

Esso

1:04:41

74

Klasse: Mellom 4,0 km 10 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

RINGNES

43:17

+0:00

2.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka O-lag

44:00

+0:43

3.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

44:33

+1:16

4.

Espen Wigaard

SFT

47:21

+4:04

5.

Odin Gramstad

OSI

48:09

+4:52

6.

Hallvard Føllesdal

Privat

49:24

+6:07

7.

Hallvard Kværna

Østmarka OK

49:50

+6:33

8.

Tormod Kværna

Norsar

50:47

+7:30

9.

Roar Bjordal

STATSBYGG

50:48

+7:31

10.

Tore Sundtjønn

ÅRVOLL

51:11

+7:54

11.

Knut Møgedal

AkerSolutions

52:57

+9:40

12.

Siv Johanne Moen

Forra

54:15

+10:58

13.

Einar Hem

Ahus BIL

55:22

+12:05

14.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

56:10

+12:53

15.

Vigdis Thingelstad

ASKER Skiklubb

56:18

+13:01

16.

Sindre Tengesdal

Bø O-lag

56:57

+13:40

17.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

57:54

+14:37

18.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:09

+15:52

19.

Hallvard Bjørgum

DNV

59:39

+16:22

20.

Nina Sjue

Esso

1:00:30

+17:13

21.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

1:03:01

+19:44

22.

Lars Chr Olsen

HYDRO OSLO

1:03:23

+20:06

23.

Uno Hanslien

Bilpost

1:04:41

+21:24

24.

Eivind Selvig

Nydalens Skiklub

1:06:03

+22:46

25.

Hege Wang

Lillomarka OL

1:07:00

+23:43

26.

Gerd Berit Rekve

Aker Kværner

1:07:11

+23:54

27.

Else Grandal

Tyrving, IL

1:07:58

+24:41

28.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:08:35

+25:18

29.

Håkon Helge

DNV

1:10:15

+26:58

30.

Magne Grande

FBI

1:11:40

+28:23

31.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:13:10

+29:53

32.

Håvard Fjeldheim

Hjelnes consult

1:13:53

+30:36

33.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:15:23

+32:06

34.

Lise Nystuen

IFE

1:18:02

+34:45

35.

Susannah Malm

STATNETT

1:18:43

+35:26

DSQ

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:17:30

76 77

DSQ

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

1:17:45

74

DSQ

Christoph Tabard

1:34:04

71

Klasse: Kort 2,5 km 7 poster

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

StatoilHydro

30:08

+0:00

2.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

32:49

+2:41

3.

Geir Birkeland

Årvoll IL

33:12

+3:04

4.

Arne Jordal

SAS

34:05

+3:57

5.

Rune Byrkjedal

Statoil

34:32

+4:24

6.

Per Erik Sørensen

NORDEA

35:10

+5:02

7.

Sigurd Melsom

Kjelsås

35:21

+5:13

8.

Anette Wigaard

UiO

35:33

+5:25

9.

Lars Vik

PRIVAT

35:54

+5:46

10.

Ann Elin Flågen

Heming/Njård

40:05

+9:57

11.

Jarle Birkeland

Årvoll IL

41:53

+11:45

12.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

42:37

+12:29

13.

Siri Grandal

Tyrving, IL

43:10

+13:02

14.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

43:31

+13:23

15.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

43:40

+13:32

16.

Ronald Inglingstad

NORDEA

43:47

+13:39

17.

Hanne Grandal

Tyrving, IL

45:35

+15:27

18.

Bjørn Arne Tronier

RPI

45:37

+15:29

19.

Jann Storsæter

FolKEHELSA

45:48

+15:40

20.

Henrik Kvisgaard

HYTTEPLAN

46:03

+15:55

21.

Erland Ljungström

Spårvägens OK

51:29

+21:21

22.

Tor Henriksen

HIO

55:35

+25:27

23.

Sigrid Hallås

A hus BIL

58:50

+28:42

24.

Tina Bystøl

Statnett BIL

59:42

+29:34

25.

Marit Larssen

Statnett BIL

59:46

+29:38

26.

Sindre Lian

VEIDEKKE

1:00:30

+30:22

27.

Eirik Lian

VEIDEKKE

1:01:50

+31:42

28.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

1:06:08

+36:00

29.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:08:18

+38:10

30.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:13:42

+43:34

31.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:17:29

+47:21

32.

Inger Lise Bjordal

RIKSHOSPITALET

1:17:36

+47:28

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:50

75

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

57:16

76

DSQ

Are Wigaard

Oppsal IF

1:08:42

113

DSQ

Peter Margård

Hytteplan

1:12:58

76 78 110

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

1:13:47

113

Klasse: Arrangører:

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atie D Saugerud

VERITAS

+0:00

1.

Odd Tore Saugerud

DNV

+0:00


Sist oppdatert:

22 juli 2009, 19:32:13

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

121

Antall startet:

121