Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Moer | Gjerdrum OL | 22:49 | +0:00 | ||||
2. | Live Arntsen | Gjerdrum OL | 24:18 | +1:29 | ||||
3. | Inga Moseidet Sørlie | Gjerdrum OL | 24:50 | +2:01 | ||||
4. | Erle Fosstveit | Ullensaker OL | 35:00 | +12:11 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thea Fagerhaug | Gjerdrum OL | 25:51 | +0:00 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathilde Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 22:53 | +0:00 | ||||
2. | Pernille Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 26:05 | +3:12 | ||||
3. | Thea Sørberg | Frogner IL | 34:56 | +12:03 | ||||
4. | Berit Horvei | Frogner IL | 48:03 | +25:10 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 20:12 | +0:00 | ||||
2. | Mari Hernandez | OL Toten-Troll | 27:11 | +6:59 | ||||
3. | Tiril Ruud Bråten | Ullensaker OL | 28:32 | +8:20 | ||||
4. | Vilde Kinneberg | Gjerdrum OL | 29:29 | +9:17 | ||||
5. | Unni Stenhammer | Gjerdrum OL | 33:29 | +13:17 | ||||
6. | Lene Kinneberg | Gjerdrum OL | 33:46 | +13:34 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Solvor Bjørge | Ullensaker OL | 31:53 | +0:00 | ||||
DSQ | Trine Ruud Bråten | Ullensaker OL | 23:34 | 42 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Engen | Nes OL | 22:36 | +0:00 | ||||
2. | Nanna Bergan | Frogner IL | 26:46 | +4:10 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Sørlie | Gjerdrum OL | 13:43 | +0:00 | ||||
2. | Markus Finskud | Hurdal OL | 14:03 | +0:20 | ||||
3. | Herman Moer | Gjerdrum OL | 24:14 | +10:31 | ||||
4. | Brage Fosstveit | Ullensaker OL | 28:44 | +15:01 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Bjørge | Ullensaker OL | 24:23 | +0:00 | ||||
2. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 25:12 | +0:49 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Horvei | Frogner IL | 25:42 | +0:00 | ||||
2. | Even Østreng | Gjerdrum OL | 27:11 | +1:29 | ||||
3. | Sindre Vestengen | Lillomarka OL | 28:04 | +2:22 | ||||
4. | Øystein Fagerli Næss | Gjerdrum OL | 28:18 | +2:36 | ||||
5. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 32:56 | +7:14 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eirik Rustad | Gjerdrum OL | 16:01 | +0:00 | ||||
2. | Anders Haga | Gjerdrum OL | 17:33 | +1:32 | ||||
3. | Magne Haga | Gjerdrum OL | 18:24 | +2:23 | ||||
4. | Andreas Sedin | Ullensaker OL | 24:31 | +8:30 | ||||
5. | Ole Gunnar Johnsen | Ullensaker OL | 28:03 | +12:02 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjetil Stenhammer | Gjerdrum OL | 24:02 | +0:00 | ||||
2. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 28:27 | +4:25 | ||||
3. | Aslak Kinneberg | Gjerdrum OL | 29:09 | +5:07 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Odd Gundersen | Eidsvoll OL | 21:58 | +0:00 | ||||
Klasse: Mosjon kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sander Stumoen Nytrøen | Gjerdrum OL | 22:20 | +0:00 | ||||
2. | Sigrid Nygård | Gjerdrum OL | 22:54 | +0:34 | ||||
3. | Nora Sørberg | Frogner IL | 24:54 | +2:34 | ||||
4. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 25:06 | +2:46 | ||||
Klasse: Mosjon mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gina Hernandez | OL Toten-Troll | 26:03 | +0:00 | ||||
2. | Joakim Ryen | Ullensaker OL | 26:06 | +0:03 | ||||
3. | Kristian Ryen | Ullensaker OL | 26:09 | +0:06 | ||||
Klasse: Mosjon lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anita Ulvestad | Gjerdrum OL | 33:54 | +0:00 | ||||
Klasse: Arrangører | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Arrangør | Terje Bråten | Ullensaker OL | ||||||
Arrangør | Ståle Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | ||||||
Arrangør | Anne Grethe Rustad | Gjerdrum OL | ||||||
Arrangør | Per Olav Rustad | Gjerdrum OL | ||||||
Arrangør | Ingrid Rapp | Gjerdrum OL | ||||||
Arrangør | Pål Kogstad Næss | Gjerdrum OL | ||||||
Arrangør | Øystein Rapp | Gjerdrum OL |
Sist oppdatert: | 8 april 2015, 19:40:36 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 54 |
Antall startet: | 54 |