Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM nattorientering AOOK 15. april 2015

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

1:02:10

46 101 52 100

DNS

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Ea Lunøe

Nydalens SK

DNS

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

37:23

+0:00

8:54

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

37:57

+0:34

9:02

3.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

41:38

+4:15

9:54

4.

Åsne Holo

Fossum IF

44:28

+7:05

10:35

5.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

47:12

+9:49

11:14

6.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

54:34

+17:11

12:59

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

40:36

+0:00

9:01

2.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

44:48

+4:12

9:57

3.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

46:59

+6:23

10:26

4.

Åse Bergan

Nydalens SK

47:39

+7:03

10:35

5.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

47:40

+7:04

10:35

6.

Nora Woxholt

Asker Skiklubb

47:53

+7:17

10:38

7.

Astrid Fiskum

IL Tyrving

50:06

+9:30

11:08

8.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

50:29

+9:53

11:13

9.

Anine Hallén

Nydalens SK

56:30

+15:54

12:33

10.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

59:25

+18:49

13:12

11.

Siri Grandal

IL Tyrving

59:35

+18:59

13:14

DSQ

Maiken Sandberg

Nydalens SK

1:12:15

32 130 54 60

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Jakobsson

Nydalens SK

43:32

+0:00

8:53

2.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

50:05

+6:33

10:13

3.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

50:33

+7:01

10:18

4.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

52:53

+9:21

10:47

5.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

54:35

+11:03

11:08

6.

Anniken Alnes

Raumar Orientering

1:05:19

+21:47

13:19

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

42:49

+0:00

15:17

DNS

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalens SK

31:49

+0:00

7:04

2.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

32:50

+1:01

7:17

3.

Einar Melsom

Fossum IF

33:08

+1:19

7:21

4.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

35:46

+3:57

7:56

5.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

40:09

+8:20

8:55

6.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

41:28

+9:39

9:12

7.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

41:54

+10:05

9:18

8.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

43:30

+11:41

9:40

9.

Lukas Liland

Nydalens SK

43:51

+12:02

9:44

10.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

48:28

+16:39

10:46

11.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

50:10

+18:21

11:08

12.

Peter Gisholt

Fossum IF

59:03

+27:14

13:07

13.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

1:01:01

+29:12

13:33

14.

Jesper Ugedal

Østmarka OK

1:03:01

+31:12

14:00

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

33:44

130 54 60 46 52

DNS

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

1:02:51

+0:00

6:59

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:03:11

+0:20

7:01

3.

Harald Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:03:15

+0:24

7:01

4.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:03:22

+0:31

7:02

5.

Elias Mølvik

Fossum IF

1:07:38

+4:47

7:30

6.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

1:10:53

+8:02

7:52

7.

Eivind Høydal

Nydalens SK

1:10:56

+8:05

7:52

8.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

1:11:02

+8:11

7:53

9.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:11:05

+8:14

7:53

10.

Oskar Størmer

Fossum IF

1:11:33

+8:42

7:57

11.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

1:13:14

+10:23

8:08

12.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:15:24

+12:33

8:22

13.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:15:42

+12:51

8:24

14.

Martin Borge Heir

Fossum IF

1:21:16

+18:25

9:01

15.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

1:32:17

+29:26

10:15

16.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

1:42:44

+39:53

11:24

DSQ

Oskar Jensen

Nydalens SK

1:04:14

35 129 131 54 43 132 46 135 52 100 50

DSQ

Sam Lunøe

Nydalens SK

1:15:46

52

DSQ

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

1:32:26

58

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:02:28

+0:00

6:56

2.

Sindre Sandven

Fossum IF

1:02:30

+0:02

6:56

3.

Ola Martner

Göteborg Majorna OK

1:02:38

+0:10

6:57

4.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:02:45

+0:17

6:58

5.

Allan Cherry

Varegg

1:02:46

+0:18

6:58

6.

Anders Vister

Nydalens SK

1:02:47

+0:19

6:58

7.

Matthew Speake

Lillomarka OL

1:03:06

+0:38

7:00

8.

Dag Aalvik

Nydalens SK

1:03:08

+0:40

7:00

9.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:03:16

+0:48

7:01

10.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:03:17

+0:49

7:01

11.

Lars-Christian Unger

Nydalens SK

1:03:27

+0:59

7:03

12.

Jostein Andersen

Nydalens SK

1:04:27

+1:59

7:09

13.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:06:54

+4:26

7:26

14.

Leon Russell - Keely

Lillomarka OL

1:07:41

+5:13

7:31

15.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:07:46

+5:18

7:31

16.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:07:55

+5:27

7:32

17.

Petter Kaarby

Nydalens SK

1:11:01

+8:33

7:53

18.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

1:11:13

+8:45

7:54

19.

Øystein Pettersen

Nydalens SK

1:11:28

+9:00

7:56

20.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:11:33

+9:05

7:57

21.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:11:44

+9:16

7:58

22.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

1:12:43

+10:15

8:04

23.

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

1:14:17

+11:49

8:15

24.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:15:26

+12:58

8:22

25.

Esten Koren

Nydalens SK

1:18:01

+15:33

8:40

26.

Håvard Haga

Nydalens SK

1:19:22

+16:54

8:49

27.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:32:29

+30:01

10:16

28.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

1:39:17

+36:49

11:01

29.

Erik Persson

Oppsal Orientering

1:42:28

+40:00

11:23

30.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:47:58

+45:30

11:59

31.

Niklas Norman

Heming Orientering

1:48:14

+45:46

12:01

DSQ

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

51 57 51 58 59 51 32 49 54 41 42 54 3...

DSQ

Sondre Gullord

NTNUI

1:00:43

38 40 54 35 129 131 54

DSQ

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:15:37

35

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

1:25:58

58 59 51 46 135 52 100

DSQ

Halvor Aurmo

Heming Orientering

1:30:34

58 59 51 38 40 35 129 131 54 46 135 52 10...

Brutt

David Gottfridsson

Lillomarka OL

DNS

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

DNS

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

42:18

+0:00

8:37

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

44:07

+1:49

9:00

3.

Sören Jonsson

Nydalens SK

45:50

+3:32

9:21

4.

Nils Hæstad

Fossum IF

46:46

+4:28

9:32

5.

Einar Lunøe

Nydalens SK

48:09

+5:51

9:49

6.

Øystein Holo

Fossum IF

48:16

+5:58

9:51

7.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

51:37

+9:19

10:32

8.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

52:27

+10:09

10:42

9.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

54:24

+12:06

11:06

10.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

54:57

+12:39

11:12

11.

Eivind Hoff

IL Tyrving

56:50

+14:32

11:35

12.

Stein Arne Alnes

Raumar Orientering

1:01:30

+19:12

12:33

Brutt

Per Sandberg

Nydalens SK

DNS

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

30:47

+0:00

7:19

2.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

38:27

+7:40

9:09

2.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

38:27

+7:40

9:09

4.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

38:55

+8:08

9:15

5.

Christian Jomaas

Fossum IF

40:20

+9:33

9:36

6.

Øyvind Gløersen

Nydalens SK

46:24

+15:37

11:02

7.

Einar Gisholt

Fossum IF

46:45

+15:58

11:07

8.

Kyongsa Ri

Nydalens SK

48:22

+17:35

11:30

9.

Halvor Hobøl

Oppsal Orientering

50:08

+19:21

11:56

10.

Inge Ramberg

Østmarka OK

55:19

+24:32

13:10

11.

Terje Melsom

Fossum IF

56:28

+25:41

13:26

12.

Kjetil Hagtvedt Dammen

Nydalens SK

56:55

+26:08

13:33

Klasse: D21B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

40:27

+0:00

14:26

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

56:48

+0:00

20:17


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2015, 21:59:28

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

132

Antall startet:

124